21 kwietnia 2024sclero2014 pisze: @Vetulani44 jak na kogoś benzo nie działa bo tolerka itp czy opio leci w tle czy inne " mocne " nazwijmy to suple to coś typu waleriana czy chmiel to jest placebo .. tu juz naprawdę trzeba się zastanowić co robić jeśli silne benzo w końskich dawkach nie działają to jest problem niestety znam to z autopsji ..
Zresztą ja coś mam chyba z receptorami albo nie wiem, mogę żreć benzo kilka miesięcy dzień w dzień, odstawić nagle do 0 i nawet tego nie odczuć, bo już było tak 2 albo 3 lata temu, że codziennie jadłam po 6-8mg alpry, przez dobre 3 miesiące. Odstawiłam w 3 dni schodząc do 0 i w sumie nie powiem żebym poczuła cokolwiek.
21 kwietnia 2024ladyinnaightmares pisze:Niespodzianka, nie działały na mnie żadne leki nasenne, przerobiłam wszystko co możliwe. Tolerancji w tamtym czasie nie miałam wyrobionej na benzo na pewno, bo do tamtego momentu na palcach jednej ręki mogłam policzyć sytuacje, w których brałam benzo na przestrzeni kilku lat. Dopiero specjalista od leczenia zab. snu powiedział mi, że mogę sobie te wszystkie leki nasenne wyrzucić do kosza bo nie będą działać w moim przypadku i zapowiedział, że droga do normalnego spania w moim przypadku potrwa długo, bo na pomoc leków nie ma co liczyć.21 kwietnia 2024sclero2014 pisze: @Vetulani44 jak na kogoś benzo nie działa bo tolerka itp czy opio leci w tle czy inne " mocne " nazwijmy to suple to coś typu waleriana czy chmiel to jest placebo .. tu juz naprawdę trzeba się zastanowić co robić jeśli silne benzo w końskich dawkach nie działają to jest problem niestety znam to z autopsji ..
Zresztą ja coś mam chyba z receptorami albo nie wiem, mogę żreć benzo kilka miesięcy dzień w dzień, odstawić nagle do 0 i nawet tego nie odczuć, bo już było tak 2 albo 3 lata temu, że codziennie jadłam po 6-8mg alpry, przez dobre 3 miesiące. Odstawiłam w 3 dni schodząc do 0 i w sumie nie powiem żebym poczuła cokolwiek.
Na zachodzie jest bez recepty, ale to każdy lekarz przepisze.
22 kwietnia 2024NonNomen pisze:
krople walerianowe w większej ilości
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
Złagodzony wyrok za przemyt narkotyków. „To od pana zależy, czy skorzysta z tej szansy”
Półtora roku więzienia za przemyt trzech kilogramów narkotyków z Holandii do Polski. W kwietniu tego roku w mieszkaniu Tomasza M. z Lęborka znaleziono duże ilości różnego rodzaju środków odurzających. Sąd Okręgowy w Słupsku zdecydował się na złagodzenie kary dla 37-latka.
Palenie marihuany na mrozie: Dlaczego „faza” uderza dopiero po wejściu do ciepła?
Stoisz na balkonie, skulony w kurtce, przestępując z nogi na nogę. Jest minus pięć stopni. Odpalasz jointa, zaciągasz się mroźnym powietrzem i… masz wrażenie, że to nic nie daje. „Słaby temat?” – myślisz. Dopiero gdy wchodzisz do ciepłego salonu i zdejmujesz czapkę, rzeczywistość uderza Cię z siłą pociągu towarowego. Nogi robią się miękkie, a głowa nagle waży tonę.
Fatalna pomyłka - myślał, że to klienci i wręczył narkotyki nieumundurowanym policjantom
Policjanci z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali mężczyznę, który podczas kontroli klatki schodowej… sam podał funkcjonariuszowi woreczek z suszem roślinnym. Interwencja doprowadziła do zabezpieczenia większej ilości narkotyków.
