Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1027 • Strona 3 z 103
  • 762 / 35 / 0
Nieprzeczytany post autor: Magicien »
:)
„Na ulicy przed domem leżał kot z białym kołnierzykiem, ni to grzejąc się w słońcu, ni to raczej jednak nie żyjąc, wnosząc z faktu, że nie było słońca ani żadnych innych przyczyn, by leżeć wśród pędzących samochodów.”
  • 678 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: Cypress »
Dzisiaj podjeżdżam pod swoją dawną robotę, mój wzrok pada na trawnik przy parkingu i co widzę? MAKI:D W pierwszej chwili pomyślałem, ehh polne ale przyjrzałem się bliżej i jeden ma kwiaty jak peaniflorum, a drugi jest lekko fioletowy. Jednak pierwszy mój entuzjazm opadł jak przyjrzałem się liściom. niestety wszystkie mają takie same i do tego lekko owłosione łodygi no i poza tym wszystki są dosyć liche, nie ma żadnego ładnie wyrośniętego, ale rośnie tego tam dosyć dużo. Poza tym żaden nie miał w pełni wykształconych makowin. Może jakaś dobra dusza spojrzy i oceni:
http://picasaweb.duckduckgo.com/hajperrealowicz/Maki2

Ehh, będę musiał sprawdzić czy są tam jakieś kamery no i najepiej by było jakbym się za nie zabrał wieczorem, żeby się nikt nie przyczepił. Co by nie było jakoś się za nie zabiore:).

[edit]
ehh, picasa mnie wkurza, mimo, że chciałem żeby zdjęcia były w maksymalnym rozmiarze to i tak je pomniejszyła, więc daję tutaj:
http://img128.imageshack.us/my.php?imag ... 089jn5.jpg
http://img165.imageshack.us/my.php?imag ... 088bl8.jpg
Ostatnio zmieniony 24 czerwca 2008 przez Cypress, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 87 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: whitewidow »
Polne na 100 %
  • 2011 / 124 / 0
Nieprzeczytany post autor: jacok »
oxan pisze:
(...) zlać r-r znad osadu i dodać 1-2 krople r-ru chlorku żelaza III ( b.łatwo dostępny odczynnik), ogrzać delikatnie, jak będzie niebieskie to jest morfina, jak nie to nie ma.
spróbuję to kupić dziś w chemicznym.

A oto ostatnie znalezisko, muszę sprawdzić, czy to rzeczywiście wysokomorfinowy, bo miałem ostatnio lekkie wątpliwości.

[ external image ]

zdjęcia oczywiśie znalazłem na internecie
Ostatnio zmieniony 25 czerwca 2008 przez jacok, łącznie zmieniany 1 raz.
Świat stracił kolory.

Hurra, diese Welt geht unter
  • 223 / 5 / 0
o 5 złoty..

a te makówki to wysokomorfinowce..
Uwaga! Użytkownik filip.z.konopii nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 442 / 6 / 0
Nieprzeczytany post autor: titi »
Hmmm... a ja mam takie pytanie, czy na działkach można tego lazura spotkać, czy jak fioletowo-biały to zawsze Przemko lub inny Michałko?
I... jest sens zrywać mniejsze makówki, czy trza czekać na takie ogromne?
  • 1069 / 12 / 0
Nieprzeczytany post autor: anonimus »
Witam. Dziś idąc osiedlem napotkałem w ogródku mak i chciałem zapytać co to za odmiana i rzecz jasna czy jest wysoko morfinowy?

Fotki:

Foto nr 1
[ external image ]

Foto nr 2
[ external image ]

Foto nr 3
[ external image ]
"Po prostu wybieram lepsze zło."

Od jutra rzucam.
  • 1285 / 31 / 0
Nieprzeczytany post autor: ksionc »
definitywnie wsokomorfinowy
naprawdę odróżnienie odmian wysokomorfinowych nie jest trudne mają sporo charakterystycznych cech i w tym temacie wszytko ładnie zostało wyjaśnione
Uwaga! Użytkownik ksionc jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1069 / 12 / 0
Nieprzeczytany post autor: anonimus »
:cheesy: i pomyśleć, że od bloku, w którym mieszkam do tego ogródka jest niecałe 20m %-D dziś w nocy ide sobie zerwać tak z 2 ;) a jeszcze pytanko, odciąć całe od ziemi do makówki czy jakoś w połowie, lub same makówki? Konkretnie chodzi mi o ususzenie słomy i zrobienie sobie makiwary


@Edit:
Ok już wiem, makówki plus troche łodygi
Ostatnio zmieniony 29 czerwca 2008 przez anonimus, łącznie zmieniany 1 raz.
"Po prostu wybieram lepsze zło."

Od jutra rzucam.
  • 678 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: Cypress »
Ehh, ja byłem dzisiaj na ogródkach u dziadka, ale tam wszyscy mają wysokie żywopłoty, że nic nie widać. Alob jestem ślepy albo u mnie bida z makami.
ODPOWIEDZ
Posty: 1027 • Strona 3 z 103
Artykuły
Newsy
[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.

[img]
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych

Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.

[img]
DMT, meskalina i psylocybina mogły wyewoluować jako narzędzia ekologiczne

Chińscy naukowcy uważają, że naturalne substancje halucynogenne mogły ewoluować przede wszystkim jako narzędzia ekologiczne, pomagające organizmom przetrwać, bronić się i wchodzić w interakcje z innymi gatunkami.