Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
21 października 2015Jamedris pisze:Ja Cię bardzo proszę.Sinner_ pisze:Witam. Piszę bo nic nie znalazłem na forum
0.45x16mm, 0.5x16mm - igły. Strzykawki kup 2ml i 5ml (+ większa do filtrowania), nie wiem jak wolisz rozrobić sobie morfinę, ja polecam zmieścić się jednak w 2ml. Mniejsze ryzyko wypadnięcia z żyły podczas iniekcji, zwłaszcza za pierwszym razem. A, i kup WIĘCEJ sprzętu niż wydaje Ci się że potrzebujesz.Sinner_ pisze:1. Po pierwsze jaka strzykawka i igła? Żyły u mnie widać elegancko nawet bez zaciskania pięści itp. Na detoksie ćpuny mówiły, że mi zazdroszczą takich batów. Zależy mi na tym by była jak najmniejsza.
Boli, facet, no przebijasz sobie skórę igłą. Pierwsze parę razy może być nieprzyjemne. Ale nie tak, żebyś płakał.Sinner_ pisze:2. Czy sam wkłucie boli? Miałem pobieraną krew i ten ból mi nie straszny, analogicznie przy mniejszej igle mniej boli? I czy samo wpompowanie substancji w żyłe jest jakoś odczuwalne?
I wpompowanie substancji w żyłę jest BARDZO odczuwalne, o to chodzi w podaniu IV, no nie?
Jebaną osłonką? To wosk jest Twoim wrogiem. Wchodzisz w TEN temat i podążasz za krokami podanymi w poście Pandaeb. Na ósmym kroku oczywiście kończysz. Otoczkę najwygodniej zmyć wodą utlenioną i płatkiem kosmetycznym, w wersji na bogato możesz użyć tych aptecznych w niebieskich opakowaniach.Sinner_ pisze:3. Jak przygotować roztwór? Mam tabletki te z tą jebaną osłonką, którą trzeba zmyć po 200 mg jedna.
NaCl bezpieczniej IMHO, po kranówie też ręka Ci raczej nie odpadnie, ale zainwestuj w sól. Wszystko masz w temacie zalinkowanym wyżej. Wody do iniekcji nie kupisz bez recepty, witamy w Polsce.Sinner_ pisze:4. Tabletke rozdrabnam na wybraną dawke i właśnie co dalej? Musze tabletke pokruszyć, czy taka grude wrzucić? I tu następne pytanie uzywać wody czy soli fizjologicznej?
A właśnie, thomer, dlaczego Twoim zdaniem sól się nie nadaje? Pytam absolutnie serio, bo przy 90% swoich iniekcji używałam właśnie jej, ale człowiek codziennie uczy się czegoś nowego i może popełniałam jakiś błąd. Cytuję, żebyś miał powiadomienie.
thomer pisze:...
Próbował kiedyś ktoś taki patent z wygotowywaniem nienawidzę podawać sobie dużych ilości płynu i chcę spróbować tej metody
Strzykawki i igły dostępne są bez recepty. Z wodą do iniekcji rzeczywiście- czasem nie sprzedają bez, jednak zawsze jest wtedy możliwość kupna soli fizj. (też w plastikowych buteleczkach 5 ml). Ideą stos. ww. płynów jest zachowanie zbliżonej osmotyczności wzgl. krwi - żeby nie rozerwać krwinek. Praktycznie, ze względu na stosowane objętości można stosować czystą wodę (przegotowaną, pitną -NIEGAZOWANĄ, czy kranówę). Jest to sprzęt jednorazowego użytku ale pewnie bardzo szybko przestaniesz się tym przejmować, podobnie jak odkażaniem miejsca wkłucia i innymi podstawami czystego i bezpiecznego stosowania niebezpiecznych rzeczy. Jest cały dział poświęcony tematowi podawania iniekcyjnego, są poradniki (także po polsku Monaru), które polecam. A co do tematu to jedyna słuszna droga pod. morph., 100% biodostępności i efektów. Kłopotem może być histamina i zaskoczenie pełną siłą działania. Najlepiej w ogóle tego nie robić, ale wiemy, jak jest.
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
Premie za alkohol w Biedronce. Związki zawodowe są oburzone
Związki zawodowe alarmują w sprawie nowego programu motywacyjnego w sieci Biedronka. Jak wynika z wewnętrznego dokumentu, pracownicy najlepszych sklepów mają otrzymać premie finansowe za najwyższe wyniki w sprzedaży alkoholu. Sprawa — zdaniem związkowców — budzi poważne wątpliwości prawne i etyczne, dlatego zamierzają oni podjąc poważne kroki.
Dentysta od razu pozna, czy paliłeś marihuanę. Kilka ważnych szczegółów
Coraz więcej pacjentów siada na fotelu "po skręcie", licząc na mniejszy stres. Tymczasem stomatolodzy i badacze alarmują: regularne używanie marihuany może odbić się na zębach i dziąsłach, a przed zabiegami potrafi skomplikować działanie znieczulenia. Na liście konsekwencji pojawiają się nie tylko ubytki i utrata zębów, ale też sygnały związane z nowotworami jamy ustnej.
Alkohol ma zniknąć z pola widzenia? Jest petycja do resortu zdrowia
Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego (POPiHN) złożyła w Ministerstwie Zdrowia petycję, w której proponuje wprowadzenie jednolitych zasad tzw. sprzedaży bezwitrynowej alkoholu. To rozwiązanie nie polega na zakazie sprzedaży ani na ograniczaniu konkretnych kanałów dystrybucji. Chodzi o to, by alkohol nie był eksponowany wprost w przestrzeni zakupowej.
