Pokruszony klonazepam można wcierać w dziąsła.
Sprawdzone na sobie !
Najebany tak robiłem, aż mi film urwało.
Wystarczy już 1mg zamiast dwóch.
Można się zdziwić, jak szybko działa.
Wydaję mi się, że tu alkohol też mógł mieć jakiś wpływ na działanie, a nie tylko sposób zażycia. W każdym bądź razie przetestuję też na sobie haha :D
Również blottery trzyma sie na dziąsłach.
A wiec tak też sie wchłania.
To nie placebo, o nie.
Kiedyś miałem klonazolam w blotterach.
10 lutego 2024tosieniedzieje pisze: Jestem bardzo ciekawy, czy są tu ludzie co sobie raz/dwa w miesiącu wpierdolą jakieś benzo i im to starczy.
To jedyna gwarancja że nie popłynę (jakiś czas temu na nieświadomce zjadłem 2 paki klona w 2 tygodnie, na prawdę nie wiem jak w tym czasie udało mi się ogarnąć życie prywatne i zawodowe, ale nie pamiętam nic). Aktualnie wrzuciłem sobie 3 alperki (ale tez nie popłynę, bo mam ich max 6).
Fuzja - D5
23 lutego 2024patriko88 pisze: Powiedzcie mi co ludzie widzą nadzwyczajnego w klonazepamie? Działanie przeciwlekowe bardzo słabe doraznie też działa slabo
Dla lękowca albo osoby np. z fobią społeczną ten lek to cudo. Odchodzą wszystkie troski a i włącza się tryb terminatora. Oczywiście jak wszystko co dobre szybko się kończy. Tolerka rośnie, terminator gdzieś odchodzi w siną dal, a życie przechodzi gdzieś obok (o odstawce tego gówna po dłuższej przygodzie nie będę się rozpisywał).
Generalnie raz na jakiś czas bądź taktycznie celem dopięcia jakiegoś tematu, w umiarkowanych dawkach polecam. Clon to taki przyjaciel, może ci bardzo pomóc, ale jak popuścisz mu lejce to zaprowadzi się na dołek albo na odwyk.
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Od operacji do legislacji – CBŚP kształtuje prawo UE w walce z narkotykami syntetycznymi
Polska inicjatywa przerodziła się w konkretne regulacje UE – nowe przepisy ograniczające dostęp do kluczowych prekursorów narkotykowych to bezpośredni efekt działań Centralnego Biura Śledczego Policji.
USA. Takiej zmiany w kwestii marihuany nie było od dekad
Ministerstwo sprawiedliwości USA zmieniło w czwartek klasyfikację produktów z marihuany. To najdalej idąca zmiana polityki w tej sprawie od dekad. Marihuana znalazła się w "koszyku" substancji o umiarkowanym lub niskim potencjale uzależnienia, takie jak ketamina, paracetamol z kodeiną i sterydy anaboliczne.
Mnisi szmuglowali narkotyki. Ukryli je za fałszywymi ściankami
22 buddyjskich mnichów zostało aresztowanych na międzynarodowym lotnisku w Kolombo w Sri Lance. W ich bagażach znaleziono łącznie około 110 kilogramów marihuany.