Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 96 • Strona 10 z 10
  • 10 / 1 / 0
Re: BUC-8
Nieprzeczytany post autor: luckyguy »
Znalazłem pakiet z listopada po bucu w książce, przez przypadek dotknalem rozcietym rano palcem, i tak mnie porobiło że masakra xD nie dziwię się że na oiomie się po tym obudziłem po tygodniowym ciągu, tyle że ja w tydzień doszedłem do 60mg sniffem i przerobiłem 0.5g materiału zaczynając od 0.5mg %-D
  • 880 / 364 / 6
No ja kiedyś zajebałam 100 mg sniffem i faktycznie wylądowałam na OIOM-ie 2 tygodnie śpiączki :D
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
  • 2008 / 496 / 0
Ile wracałaś do sprawności po takim długim pobycie w śpiączce? Masz jakieś trwałe problemy przez to. Kiedyś poznałem tutaj z forum takiego ziomka qutacz miał nick
i on chyba PST + DXM przedawkował i miał trwałe problemy neurologiczne po śpiączce.
Pamiętam, że nawet przy chodzeniu to się objawiało.
  • 880 / 364 / 6
@KapitanAizen po jakimś miesiącu mnie wypuścili, bez trwałych uszczerbków neurologicznych. Znaczy się lekarz neurolog na badaniu odruchów stwierdził że mam słabsze odruchy po jednej stronie ciała, ale no way to verify it. Badania innych neurologów nic nie wykazały.
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
  • 2008 / 496 / 0
To w sumie szczęście w nieszczęściu. 100 mg wydaje się ogromną dawką. Dziwne, że się zdecydowałaś.
  • 2950 / 248 / 0
06 września 2017Gimbus2000 pisze:
Vendor pisał, że to raczej coś w stronę fentanylu, a nie buprenorfiny, na przykład BUC-1 to po prostu Butyr-furanyl-fentanyl.
Możliwy jest taki związek chemiczny czy to po prostu mix 3 substancji: butyr-fenta, furanyl-fenta i fenta ?
ODPOWIEDZ
Posty: 96 • Strona 10 z 10
Artykuły
Newsy
[img]
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków

CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając pod nadzorem Pomorskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Gdańsku, przeprowadzili trzy skoordynowane uderzenia w zorganizowaną grupę przestępczą z Podlasia. Grupa miała zajmować się produkcją oraz wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków. Łącznie zatrzymano 19 osób, a zabezpieczone mienie przekroczyło wartość 625 tys. zł.

[img]
Fatalna pomyłka - myślał, że to klienci i wręczył narkotyki nieumundurowanym policjantom

Policjanci z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali mężczyznę, który podczas kontroli klatki schodowej… sam podał funkcjonariuszowi woreczek z suszem roślinnym. Interwencja doprowadziła do zabezpieczenia większej ilości narkotyków.

[img]
Konopie i tytoń: niebezpieczne połączenie dla mózgu

Naukowcy z McGill University w Kanadzie odkryli, że używanie zarówno marihuany, jak i tytoniu, prowadzi do wyraźnych zmian w mózgu. Badania wskazują, że osoby korzystające z obu tych substancji częściej doświadczają depresji i lęku. Wyniki badań opublikowano w magazynie „Drug and Alcohol Dependence Reports”.