Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 278 • Strona 28 z 28
 • 2 / / 0
Witam wszystkich. Jestem tu nowy. Dreczy mnie od pewnego czasu pytanie, mam nerwice przez co mam problemy z zasypianiem, w gorsze, stresujace dni biore je nie na spanie tylko na dzien. Mianowicie mowa o leku pod nazwą Valused, bardzo pomagają mi sie wyciszyc i nie stresowac sie, mianowicie mam do was pytanie. Od roku miałem moze 3 tripy na grzybach, zawsze były to golden teachery, i kazda faza przez moj stres robila sie straszna i nie przyjemna, stąd moje pytanie, czy są jakies przeciwwskazania na to zebym wzial je 2 godziny przed zazyciem grzybkow? Wszystko bedzie okej? Jestem nowy w tym temacie i prosilbym o solidną odpowiedz, są to leki ziołowe, wiec chyba wsztstko powinno byc okej?
 • 5988 / 406 / 10
@Kudlaty420266372 Grzyby i waleriana – nie ma problemu :)
Pamiętaj proszę by nie używać nazw generycznych (np. Valused) tylko przeczytać co jest w środku (łacińskie nazwy, lub chemiczne/roślinne).
Obejrzyj hyperreal.at/pelna-legalizacja na HyperTubie!
Mój Mastodon: https://kolektiva.social/@surveilled Klucze do szyfrowania emaili do mnie (surveilled-hyperreal.info): https://keys.openpgp.org/vks/v1/by-fingerprint/CD9C63559C3FBEC2545C942CD7FE3586C83BF910
 • 2 / / 0
Mam jeszcze jedno pytanie, mianowicie waleriana to nie jedyna substancja jaka tam wystepuje. Jest tam: Valerianae extractum hydroalcoholicum siccum+ Lupuli Floris Extractum siccum+ Passiflorae herbae extractum siccum. Dalej nie ma jakis przeciwwskazan na laczenie z grzybami golden teacher? Jutro lece w tripa
 • 3338 / 670 / 9
Bardzo mnie zaskoczył mix opio + grzyby. Opio znosi, a wręcz niweluje, wszelkie niedogodności psychiczne, które u mnie objawiały się stanem 'overwhelmed'. Zażyłem ~150 kody z antka + 1 g łysych/cubanów. Bardzo komfortowa osłona Actimela. Aż się przekonam znowu chyba do psychdelików. Super właśnie zażyć opio osłonowo i wpierająco do sajo. Dla psychy. Zawsze miażdżył mnie stan 'coming-up', a tu totalnie mi się to prawie niweluje. Słowo klucz: niwelacja przypału.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
 • 793 / 172 / 8
Jako politoxy bardzo srogo się przejechałem kiedyś na mixie amfetamina + grzyby + alkohol + mj. Przed zarzuceniem grzybów zajebałem takie dwa dobre pasy, do tego wypiłem kilka piw i zajarałem na to spliffa. Największą głupotą było to, że grzyby jedliśmy "na oko" wysuszone łysiczki liberty caps, zjadłem sporą kulkę pi razy oko mogło ich być ok 50 a może znacznie więcej. Wieczór plenerowo; sam początek ładowania grzybów był w miarę zabawny, w między czasie walnęło sie kielicha towarzysko, ale w trakcie peaku sponiewierało mnie i miałem bardzo grzybowego bad tripa, z wymiotowaniem i totalnym splątaniem, wkręta, że oszalałem i tak mi zostanie na zawsze. Bardzo mroczne wizuale bo to w nocy było, powykrzywiane lataranie, podmuchy wiatru jakby zło wisiało w powietrzu (nawet samochód podpalony mijałem), kolorystycznie przewaga purpury. Wydawało mi się, że kręcimy się po całym mieście w nieskończoność a to zaledwie godzina minęła. Znajomi mnie odcholowali pod drzwi bo pod własnym domem nie wiedziałem gdzie się znajduję. Bardzo źle się czułem na zejściu, totalna deprecha, brak sensu czegokolwiek życia ze 3 dni w takim stanie zabunkrowałem się w domu jarając zielsko i pijąc dużo whisky, później jakoś doszedłem do siebie.
nie
ma.
 • 1688 / 300 / 0
15 lipca 2023Zgienty pisze:
Bardzo mnie zaskoczył mix opio + grzyby. Opio znosi, a wręcz niweluje, wszelkie niedogodności psychiczne, które u mnie objawiały się stanem 'overwhelmed'. Zażyłem ~150 kody z antka + 1 g łysych/cubanów. Bardzo komfortowa osłona Actimela. Aż się przekonam znowu chyba do psychdelików. Super właśnie zażyć opio osłonowo i wpierająco do sajo. Dla psychy. Zawsze miażdżył mnie stan 'coming-up', a tu totalnie mi się to prawie niweluje. Słowo klucz: niwelacja przypału.
Podaj proszę kolejność, najpierw koda czy grzyby, a może to i to na raz? Również interesuje mnie ten mix, ale z większą dawką grzybów.
Również nie jestem fanem come-upu, w szczególności przy herbatce lub LEMON TEK
https://youtu.be/HU5p8b3ozVM
 • 2326 / 530 / 0
Jak kiedyś piłem piwo po grzybach,to z każdym łykiem grzyby jakby na chwile wzbierały na mocy i to tak całkiem zauważalnie.
 • 1688 / 300 / 0
Ja raz się musiałem ratować piwem na jednym z pierwszych tripów na grzybach (wcześniej było sporo na LSD do dawki 330ug), bo trochę się przeliczyłem i MAOi jednak o tyle podbiły tripa, że zostałem zmiażdżony.
A w dodatku był to Lemon TEK.
https://youtu.be/HU5p8b3ozVM
ODPOWIEDZ
Posty: 278 • Strona 28 z 28
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.