Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 2 / / 0
Hej, czym może być spowodowane długo utrzymujące się powiększone źrenice po fecie? Po wciągnięciu zaledwie jednej większej kreski efekt ten utrzymuje się już prawie 4 dzień, gdzie wcześniej sie to nie zdarzało, a zaczyna to być uciążliwe. Jest jakiś naturalny sposób na pozbycie sie tego?
  • 364 / 109 / 0
To akurat długo bardzo , ale czasem można sobie ujebać że się ma powiększone źrenice a normalnie niektórzy po prostu mają duże.
Parę razy mi się tak zdażyło xd
"Life pain always sexy"
  • 42 / 6 / 0
Jeśli takie źrenice ci nie zejdą po 5 góra 6 dniach to coś jest nie tak. Zbiłbym to benzodiazepinami jak masz albo jakimiś innymi z-drugs, ewentualnie hydroksyzyną.
Czujesz w ogóle jakieś działanie, nawet delikatne?
  • 2 / / 0
wydaje mi sie, że tak, lecz bardzo delikatnie
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Ulubiona muzyka uruchamia układ opioidowy mózgu

Słuchając ulubionej muzyki odczuwamy przyjemność, niejednokrotnie wiąże się to z przeżywaniem różnych emocji. Teraz, dzięki pracy naukowców z fińskiego Uniwersytetu w Turku dowiadujemy się, w jaki sposób muzyka na nas działa. Uczeni puszczali ochotnikom ich ulubioną muzykę, badając jednocześnie ich mózgi za pomocą pozytonowej tomografii emisyjnej (PET). Okazało się, że ulubione dźwięki aktywują układ opioidowy mózgu.

[img]
Szympansy biesiadują? Sfilmowano je, gdy dzieliły się owocami zawierającymi alkohol

Ludzie od dawna spożywają alkohol i od tysiącleci odgrywa on rolę we wzmacnianiu więzi społecznych. Nowe badania wskazują, że nasi najbliżsi krewni – szympansy – mogą wykorzystywać alkohol w podobnym celu. Po raz pierwszy udało się sfilmować szympansy, które dzielą się sfermentowanymi owocami, w których stwierdzono obecność alkoholu.

[img]
Nowa nadzieja dla pacjentów ze schizofrenią. Opracowano przełomowy lek inspirowany LSD

Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Davis stworzyli nową cząsteczkę o nazwie JRT, która może zrewolucjonizować leczenie schizofrenii i innych chorób mózgu. Lek działa podobnie do LSD, ale nie wywołuje halucynacji. Dodatkowo, wykazuje silniejsze działanie niż stosowana obecnie ketamina.