Do tego zarzucam kwetiapinę - od roku - i muszę wziąć 1400mg aby wszystko razem zadziałało... czasem dodaję też 2mg clonazepamu.
Nie chcę brać tyle tego... na co można zamienić? Help...
21 listopada 2023odbytniczy1991 pisze: Czy działanie przeciwlękowe tego chloru to podobne coś do hydroksyzyny czyli, zamula łeb, obniża nastrój i męczy fizycznie i jest się sennym ? Czy bardziej uspokojenie chociaż zbliżone do benzo, że zbija nieprzyjemne myśli i ich natłok a nie obniża nastroju i nie ma po nim apatii ?
se tak balansuje miedzy dawkaw 50mg-100mg, 100 wiadomo w ciezszych przypadkach;P
ale i tak zawsze tez biore z 100mg trazodonu ;d wiec tak naprawde to chuj wie, ktory lepiej na mnie dziala, bo dawno nie bralem ich osobno xD ale tak czy inaczej takie polaczenie jest spoko;p
ja tam zadnych ubokow nie zaznalem w sumie z wstaniem tez nie mam problemu, ale mysle, ze to tez czesto kwestia samej psychiki :>
Chociaż wydaje mi się, że w tym świecie pełnym kłamstwa
Często najgłupszym wyborem okazuje się prawda
To prawda, nie lubię tej nagiej suki
Miała nas wyzwolić, a teraz każdy może ją kupić
03 grudnia 2023EscapeFromDeadIsland pisze: Do benzo niema wgl podjazdu brałem lorazepam i diazepam więc jakieś porównanie mam. Dostałem chlora na lęki po detoxie i jedyne na co działa to sen i odbieranie chęci picia oraz wszystkiego innego przy okazji nawet na spacer się nie chce. Nie daje przyjemności nie odgania lęków i natrętnych myśli. Lekarz chyba dlatego że wróciłem z detoxu nie chce przepisać nic lepszego. Spotkał się ktoś z takim problemem? W sensie iż po odwyku nie chcą przepisać benzo oczywiście otwarcie ich nie rządam po prostu opisuje objawy lęku, fobi i natręctw.
 
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
Wrocławianin hodował w domu grzybki halucynogenne. Policji tłumaczył, że to tylko pieczarki
Awantura domowa w jednym z mieszkań przy ulicy Popowickiej we Wrocławiu zakończyła się odkryciem nielegalnej hodowli i magazynu narkotyków. Policję wezwano z powodu kłótni między parą, jednak szybko okazało się, że 29-latek ukrywa w domu m.in. grzybki psychoaktywne. Policji mówił, że jest to "projekt" i że są to "pieczarki.
Zaskakujący trend wśród Polaków. Chodzi o spożycie alkoholu
Spożycie alkoholu aktywnie ogranicza 55 proc. Polaków, a 21 proc. deklaruje całkowitą abstynencję.
Mikrobiom jelitowy wpływa na pociąg do alkoholu
Mikroorganizmy tworzące mikrobiom jelitowy mogą wpływać na spożycie alkoholu, manipulując układem nagrody w mózgu - informuje czasopismo „mBio”.