4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 7187 • Strona 712 z 719
  • 1 / / 0
Co się właśnie odjebało, mam nowego krisa na spróbowanie i w pierwszej chwili pojawiły się same kryształki, wkurwiłem się bo myślałem, ze to cukier i zostałem wychujany.... Wkurwiony wziąłem więc garść na język aby się upewnić (mimo wszystko będąc świadom, że to jebany cukier) i nagle od gorzkości myślałem ,że się porzygam, szczena zdrętwiała do tego stopnia, że zębów nie czuje... Poprawiłem snifem na dodatek i jest grubo. Jednak zbyt pochopnie oceniłem.
  • 197 / 54 / 0
@Crystalman łatwo się kruszył i słabo strzelał podczas kruszenia? Jak tak to potwierdzam zajebisty sort, jeden z lepszych jakie jadłem, w Holandii spotkałem się z takimi sortami.
"Widzisz dno szklanki i dno samarki
Nałogi to kurwy, przegrane walki"~Rogal DDL
  • 8 / 1 / 0
(Dla rozjaśnienia, najczęściej lecę na 3MMC)
Jest jakiś próg po którego przekroczeniu przyjęcie doustne nie zadziała już mocniej? Czytałem kiedyś że nos ma pojemność bodajże 250mg (nie wiem czy cały lub osobne nozdrza więc ewentualnie tą ilość mnoży się razy dwa), i właśnie tyle wchłania się w śluzówce, a reszta spływa do żołądka.
Widziałem że większość zaleca 200-300mg na oral ale dla mnie domyślnie zawsze było to 500mg i nie odczuwam żadnych gorszych efektów (zakładając, że taka i wyższa ilość na raz podchodzi pod przedawkowanie, albo co najmniej głupotę).
Zgaduję, że nieźle oberwie wątroba i może inne organy przy wyższych stężeniach, liczę że ktoś coś wie.
  • 54 / 2 / 0
@tomekkann dzięki za info o cytatach ;) Czemu czasami mogę odpowiedzieć pod postem a czasami muszę kliknąć w opcję odpowiedź i w tedy znika mi cała konwersacja i widzę tylko okienko do napisania odpowiedzi?

O jakiej ilości mówisz na taką bombkę?
  • 8 / 1 / 0
@Muminek1988 Mogę trochę nie ogarniać forum, ale jeżeli do mnie zapytanie o jak dużą bombkę chodzi, to myślę że można rozważyć proporcjonalne wzrosty dawek np. Co ćwiartkę czyli zaczynając od optymalnej ilości 250mg (doustnie) idąc do 500mg, 750mg, a może i 1g na raz. Nie wiem czy ktoś ma na tyle doświadczenia żeby opisać różnice w efektach między tymi dawkami (o ile takie występują, poza skutkami raczej negatywnymi i ubocznymi, tylko jakaś lepsza faza czy wydłużony czas działania)
  • 54 / 2 / 0
@Elvis1998 takie ilości to dla mnie za grubo. Ostatnio kiedy używałem 3mmc lub 4mmc to było pewnie z 10 lat temu. Więc pytanie moje jest o ilości na bombkę dla zwykłego zjadacza chleba ;) pytanie w sumie było do @tomekkann ale dzięki za odpowiedź ;)
  • 49 / 7 / 0
Cześć, ja zaczynałem jakieś 200 mg pierwszy raz. Jak będzie za mało i faza nie będzie się zwiększać to dorzuć co nieco lepiej moim zdaniem ostrożnie. Poczekaj na spokojnie 40-60 minut. W zależności co jadłeś i czy jadłeś czas wejścia będzie się różnił
  • 263 / 32 / 0
Ja zaczynałem od bombek 0.5g doszedłem do 2.7g naraz
Oczywiście że efekty były mocniejsze ale nie te pozytywne

Ogromne ciśnienie z tyłu głowy uczucie jakby to miejsce dretwialo

Raz miałem chwilowy paraliż od pasa w dół ale to tylko mój łeb mi to podsunął
  • 8 / 1 / 0
@Adrian3760 a mniejsze dawki typu 1g na raz? Opłaca się spróbować czy zostać przy mniejszych?
I pytanie do wszystkich, jak to jest z dorzucaniem przy podawaniu doustnym? Zadziała podobnie dobrze, czy jedynie utrzyma słaby efekt jak przy sniffach i będzie korciło na więcej?
  • 49 / 7 / 0
Ale po co chcesz tyle? Kwestia czystości ale dla mnie by się to zle skonczylo na pierwszy raz po sztucem. Faza na oralu trzyma zdecydowanie dłużej ja przez te 4-5 godzin nie miałem ochoty na dorzutke. Jak zjesz zam mało i nie będzie oczekiwanego efektu w co wątpię to nawet po małej dorzucę efekt się skumuluje i wejdzie bania
ODPOWIEDZ
Posty: 7187 • Strona 712 z 719
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.