Jest wątek o Luzztrze to pozwolę sobie zapytać jako, że niedługo przeprowadzam się do Wrocławia - gdzie warto wyjść?
Mam jasno określony profil miejsca - coś jak poznański House ewentualnie Luzztro w Warszawie. Miejsce, które niekoniecznie jest typowym klubem, ale też ma swój czillowy klimat z dużą ilością przestrzeni do poznawania ludzi, pogaduch, wypoczynku.
Miejsce, które nie będzie pełne nafetowanej dresiarni, ale raczej normalnych ludzi, którzy lubią się trochę poniszczyć w weekend i jest tolerancja do tego, że niekoniecznie alkohol jest Twoim typem zabawki.
Szukam otwartości, zrozumienia dla używek, fajnych ludzi skondensowanych we wspólnej przestrzeni :)
Ciało i Transfo mega lubie
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Jest wyrok za sprzedawanie dopalaczy. "Brak pobłażania dla sprawców tego typu przestępstw"
Dwa lata więzienia za handel dopalaczami. Taki wyrok wydał lubelski sąd ws. Jakuba G. - właściciela sklepu, w którym sprzedawano „Cząstkę Boga”. Na 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 4 lata została natomiast skazana ekspedientka Patrycja M.
Operacja „Kryształ”
Czyli „ogólnopolskie uderzenie w przestępczość narkotykową wykorzystującą przesyłki kurierskie i pocztowe”.
Czysta fikcja. Dlaczego MSWiA udaje, że nie ma rąk ubrudzonych wojną z narkotykami?
Klasyczny urzędniczy unik w Polsce opanowano do perfekcji. Gdy obywatele pytają o absurdalne koszty i społeczne dramaty wynikające z obecnej polityki narkotykowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA) zasłania się procedurami: „Idźcie do Ministerstwa Zdrowia”. Problem w tym, że w rzeczywistości nie lekarze w kitlach, ale policjanci w mundurach zamykają rocznie tysiące ludzi za przysłowiowego grama. Czas wreszcie zacząć o tym rozmawiać.
