THC
Benzo
DXM
fetą
koksem
Ketrelem
LSD
grzybkami
MDMA
Ma ktoś jakieś doświadczenia?
THC - brak interakcji, może zmniejszać stany lękowe i paranoje, jeśli masz do nich tendencje
Benzo - brak interakcji
DXM - brak interakcji
Ketrel - brak interakcji
grzyby - brak interakcji
MDMA - brak interakcji, małe doświadczenie bo nie przepadam za tą substancją
Imho SSRI na dłuższą metę jeśli chodzi o lęki to taki sam syf co benzo przy nierozsądnej odstawce - pęka bańka i welcome to the real world
16 października 2023Stteetart pisze: "mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
Biorę lamotrygine od trzech miesięcy na bordera i prawdopodobny ChAD + wenlafaksyna 150 mg since 2019. Dawka 2x50mg na dobę. Lamotrygina okazała się dla mnie być złotym lekiem - super nastrój, zero wahań, niczym się nie przejmowałam. W trakcie jedzenia tego zdążył mnie rzucić chłop, nie mogłam znaleźć pracy, dużo chujowości, ale totalnie nic mnie nie ruszało. Do teraz.
Wczoraj przy okazji pierwszego dnia cyklu zjadłam pierwszą tabse antykoncepcyjną (wracam do antykoncepcji hormonalnej, tabsy dobrane idealnie przez endokrynologa, Naraya - dwuskładnikowe - estrogen + drospirenon). Pierwsza tabsa zjedzona o 19:30, koło 23 zaczęłam czuć jakieś takie smutki, a tych negatywnych emocji już dawno nie czułam, zwłaszcza tak głęboko. Następny dzień - problem ze wstaniem, samopoczucie chujowe lvl milion, cały dzień z dupy, smutna muzyka itp. Wieczorem, zupełnie jak nie ja, zrobiłam awanturę mojej współlokatorce o jakieś gówno. Kolejna tabsa łyknięta znowu o 19:30. Z czasem czuję coraz bardziej czarną dupę, zaczynam się ciągle czymś zamartwiać, nagle do głowy wskakuje mi autoagresja, nie wiem co się dzieje, dopiero co czułam się fantastycznie, zaczynam się mocno bać, że coś się w mojej głowie zaraz odjebie. W całym tym zjebaniu połączyłam kropki i zaczęłam research - antykoncepcja hormonalna jest w stanie zmniejszyć stężenie lamotryginy we krwi aż o 60%. I to by wiele wyjaśniało - niechcący zaczęłam odstawienie i wpłynęło na mnie ewidentnie kosmicznie. Także, dziewczyny z diagnozą, uważajcie na siebie w takich przypadkach, bo może być kuku, jak w porę się nie kapniecie.
Ja na ten moment interwencyjnie zjadłam 100 mg zamiast przepisane 50, dorzuciłam 30 mg hydroksyzyny i trzymajcie za mnie kciuki, żebym spokojnie noc przespała. Jutro ASAP do psychiatry.
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
Wolne Konopie pukają do drzwi Prezydenta. Czy wykaże się większą odwagą niż Donald Tusk?
Walka o depenalizację posiadania marihuany wchodzi na najwyższy szczebel państwowy. Podczas gdy rząd Donalda Tuska konsekwentnie blokuje jakiekolwiek zmiany w polityce narkotykowej, zwracamy się bezpośrednio do Głowy Państwa. Czy prezydent Karol Nawrocki stanie po stronie wolności obywatelskich i zdrowego rozsądku?
Dolnośląscy policjanci i największe uderzenie w przestępczość narkotykową w historii UE
Ponad 9,3 tony zabezpieczonych narkotyków, 1000 ton prekursorów chemicznych, dziesiątki zlikwidowanych laboratoriów i ponad 85 zatrzymanych osób w wielu krajach Europy – to bilans największej w historii Unii Europejskiej operacji wymierzonej w produkcję i dystrybucję narkotyków syntetycznych. Sprawę zapoczątkowali i od 2022 roku prowadzili funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KWP we Wrocławiu wraz z prokuratorem Dolnośląskiego Wydziału Zamiejscowego Prokuratury Krajowej we Wrocławiu.
Długie trzymanie dymu z marihuany – czy zwiększa fazę? Fakty o wchłanianiu THC
To widok znany z każdego filmu o stonerach i wielu imprez. Ktoś bierze potężnego bucha z bonga lub jointa. Zaciska usta, robi się czerwony na twarzy. Wierzy, że trzymanie dymu w płucach sprawi, że marihuana zadziała mocniej.
