4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 233 • Strona 24 z 24
  • 1 / / 0
Hej, hej. Mam nadzieję, że piszę w dobrym miejscu 🧐 czy zdarzyło się komuś zatrzeć sobie oko mefedronem? Tarłam oko i musiałam mieć jakiś pył na ręce, piekło srogo, nie mogłam otworzyć oczu przez dobrą minutę, jak dobiegłam do umywalki je wypłukać to już mi się całe rozlało. Teraz drugi dzień mam czerwone wyglądające jak „porysowane” białko w oku, uczucie suchości i pieczenie, uczucie ogólnie jakby to oko było poparzone. Czym się ewentualnie ratować? Okulistę mam dopiero w poniedziałek 🥲
  • 19 / 2 / 0
Witam, w skrócie... Kilka lat temu, mniej wiecej 8 lat mocno cpalem mefke przez okres ok. 2 lat. Kiedy skończył się ciąg po ok. pół roku zauwazylem ze jest cos nie tak, mialem problem pamiecią, koncentracja lekki chaos w glowie, po prostu oszolomienie diagnoza uszkodzony uklad nerwowy minelo sporo lat, powoli wszsytko zaczelo sie regenerowac i moglem jako tako normalnie zyc. Rok temu zaczalem znow cpac czasem ostro.. plus alko. Od 3 miesiecy jestem czysty. Niestety pojawiaja sie te same objawy co 8 lat temu. Moje pytanie to jak najlepiej zregenerowac uklad nerwowy. Jak narazie zakupilem wszystkie witaminy i mineraly. Jesli znowu bede przechodzil to co kiedys przez tyle lat.. 4-5. to sie zajebiete .
  • 160 / 45 / 0
@ZebymNieZapomnial96 Aktywności fizyczna, dobra micha (ogranicz do minimum cukier, dobrze się nawadniaj, mi służy dieta nisko-węglowodanowa) i regeneracja (zadbaj o higienę snu, pamiętając że liczy się przede wszystkim jakość snu, a nie tylko jego długość), a ewentualne suplementy to moim zdaniem taka wisienka na torcie. Jak dopniesz powyższe trzy kwestie to kup sobie na początek NAC i glukozaminę, ALA, Ashwagandhę lub inne adaptogeny, dalej potas, magnez, wit. B-complex, omega-3 w razie potrzeby. Niektórzy chwalą sobie różne ekstrakty z grzybów np. soplówki jeżowatej, nootropy czy nawet mikrodawkowanie normalnych grzybów czy LSD.
ODPOWIEDZ
Posty: 233 • Strona 24 z 24
Artykuły
Newsy
[img]
Depenalizacja marihuany w Polsce już wkrótce? „Projekt jest już gotowy”

Czy jeszcze w tym roku w Polsce marihuana zostanie zdepenalizowana? Jak dowiedział się reporter RMF FM, poselski projekt ustawy jest już gotowy. Teraz jego autorzy szukają poparcia w innych klubach parlamentarnych.

[img]
CBŚP z Łodzi zlikwidowało dwa laboratoria syntetycznych narkotyków

Zgarnęli klofedron o wartości ponad 25 mln PLN.

[img]
Nie wiedzieli, że zatrzymują kolegę. Pijany policjant szalał na hulajnodze

Już jego „styl jazdy” zwracał uwagę, ale okazało się, że to dopiero początek problemów mężczyzny. Policjanci z Gniezna zatrzymali kierowcę hulajnogi. Miłośnik szaleństw na elektrycznym jednośladzie nie tylko był pijany, ale też miał przy sobie narkotyki. Lekkomyślny kierowca to... policjant.