-buprenorfina
-morfina
-oksykodon
-heroina
-fentanyl
-metadon etc…
Zęby wypadają jak rzodkiewki, i czy leczycie i dbacie o swoje zęby podczas grzania, ale jeśli kodeina bądź tramadol czy inne opio wpłynęło na stan twoich zębów śmiało podziel się swoją historią, chciałbym się tez dowiedzieć czy leczycie się u stomatologów którzy zajmują się typowo leczeniem zębów opiowraką, mnie kilku dentystów z I stolicy polski odesłało do Poznania, ze jeśli jestem uzależniony od morfiny to muszę być leczony przyszpitalnie, pamietam kiedyś będąc u dentysty znieczulenie na mnie słabiej zadziałało i wszystko czułem to był dramat a raz po detoxie, znieczulenie podane wywołało mi głód i wrocilem od razu po tej wizycie do ćpania, czyżby mógł mi podać jakieś znieczulenie na opio? Głównie podają lidokaine, a sam dentysta powiedział mi, ze nie ma pojęcia dlaczego istnieje powinowactwo i znieczulenie działa na mnie słabiej niż na innych ludzi mimo, ze podawał mi znieczulenie nie będące żadnym opioidem (inny przykład), zapraszam do dyskusji w tym temacie, ja w wieku 27 lat z tylu już nie mam zębów praktycznie, wypadały bezbolesnie, i raz obudziłem się z dupy bez czwórki… która była ładna i nic nie zapowiadało na jej utratę tym bardziej przez sen, boje się ze stracę wszystkie zęby przez ten nałóg, ale mniejsza o mnie poopowiadajcie swoje historie zniszczenia zębów i przez głównie które opio i metodę przyjmowania i ewentualne leczenie i czy u jakiegoś „specjalnego stomatologa” dla opiatowcow czy normalnie w zwykłych przychodniach u was w mieście.
Nie do końca w to wierzyłem, ale jak widać - nawet nie trzeba walić w kable. Zawsze myślałem, że to amfetamina najbardziej psuje uzębienie.
16 października 2023Stteetart pisze: "mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
Dentysta sadysta, pzdr ŁDZ i Marylka
Ja miałam i mam na tym punkcie fioła. Chętnie dowiem się jak wygląda leczenie w tym kraju, jak ćpuna robi się krucho z zębami.
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek
Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu
Psylocybina
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę
Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.