Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
1mg alprazolamu brane codziennie przez 14 dni nie sprawi efektow odstawiennych? albo 0.5mg przez 14 dni? pytam szczegolnie tych ktorzy brali takie dawki mniej wiecej tyle czasu.
Ostatnio zmieniony 03 sierpnia 2023 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 631 / 103 / 0
Jak się obawiasz to spróbuj schodzić z dawki powoli. Najpierw po pol tabletki, później co drugi dzień, później dwa razy w tygodniu aż zejdziesz całkiem. Na pewno to będzie bezpieczniejsze niż odstawienie całkowicie nagle
W strugach deszczu dni toną, dotykam stopą dna
  • 85 / 34 / 0
Na pewno nie ma sensu to co napisała @mmigotka. 14 dni to jest tak mało, że większą szkodę zrobi nam przedłużanie odstawienia, niż samo odstawienie.

Czy będziesz czuła efekty odstawienne? Tak. Czy będą tak ogromne, że nie dasz rady? Nie. Najprawdopodobniej poza brakiem snu i lekkim odrealnieniem w pierwszych dobach nic nie poczujesz.
  • 3 / 2 / 0
02 sierpnia 2023dziurawbagazniku pisze:
1mg alprazolamu brane codziennie przez 14 dni nie sprawi efektow odstawiennych? albo 0.5mg przez 14 dni? pytam szczegolnie tych ktorzy brali takie dawki mniej wiecej tyle czasu.
Może warto zmienić na diazepam( długo działający) Odstawienie znacznie mniej boli....
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
CBŚP uderza w gang powiązany z pseudokibicami. Zabezpieczono ponad 100 kg narkotyków

Policjanci CBŚP z Rzeszowa po raz kolejny uderzyli w zorganizowaną grupę przestępczą wywodzącą się ze środowiska pseudokibiców. W trakcie akcji przeprowadzonej na terenie Rzeszowa zatrzymano dwóch 30-latków, powiązanych z jednym z lokalnych klubów piłkarskich.

[img]
Ulubiona muzyka uruchamia układ opioidowy mózgu

Słuchając ulubionej muzyki odczuwamy przyjemność, niejednokrotnie wiąże się to z przeżywaniem różnych emocji. Teraz, dzięki pracy naukowców z fińskiego Uniwersytetu w Turku dowiadujemy się, w jaki sposób muzyka na nas działa. Uczeni puszczali ochotnikom ich ulubioną muzykę, badając jednocześnie ich mózgi za pomocą pozytonowej tomografii emisyjnej (PET). Okazało się, że ulubione dźwięki aktywują układ opioidowy mózgu.

[img]
10 lat więzienia dla producenta metamfetaminy. Legnicki sąd wydał wyrok

Przestępstwa narkotykowe to coraz większy problem. W jednej z takich spraw zapadł właśnie wyrok. Sąd Okręgowy w Legnicy skazał na 10 lat więzienia 34-letniego Jakuba C., który na przemysłową skalę produkował metamfetaminę. Wytwórnia działała w garażu na terenie prywatnej posesji w Niemstowie pod Lubinem.