Są dostępne już olejki ze sporą dawką CBN, oraz ich recenzje na youtube. Ktoś z forumowiczów testował takie cudo?
Spin doctors operate behind enemy lines
Mind control, something you could potentially buy
The new holy war has arrived, you ready to DIE?
Tak wielką, że muszę je mieszać z innym, bo inaczej po 30 minutach nie mogę otworzyć oczu. Przysypiam co chwilę i czuję się trochę jak po Zolpidemie.
Wiele wskazuje na to, że kannabinol może znacząco wydłużyć czas snu. W 2017 roku pojawiły się wyniki badań, co prawda niepublikowane w żadnym medycznym czasopiśmie, firmy Steep Hill Global zajmującej się badaniem konopi, które wykazały wysokie zdolności CBN w leczeniu zaburzeń snu, łagodzeniu bólu i stanów zapalnych. Naukowcy odkryli, że dawka od 2,5 do 5 mg kannabinolu jest tak samo skuteczna jak 5-10 miligramów wydawanego na receptę diazepamu o działaniu uspokajającym.
I choć brakuje dowodów naukowych na to, aby wprost określać CBN mianem środka nasennego, to mimo wszystko składnik ten wśród znawców konopi uznawany jest za najbardziej uspokajający kannabinoid. Potwierdzają to też badania autorstwa NCBI (National Center for Biotechnology Information) przeprowadzone na myszach, gdzie kannabinol wyraźnie wydłużył czas snu gryzoni.
"Almost ANY strain works for insomnia when the THC has been converted to CBN. Take any strain with decent THC levels, and put the flowers under an infra-red lamp for 3 days. The trichs will all go amber and a couple hits will knock you out in 10 minutes.
"Prawie każdy szczep działa na bezsenność, gdy THC zostało przekształcone w CBN. Weź każdą odmianę z przyzwoitym poziomem THC i umieść kwiaty pod lampą na podczerwień na 3 dni. Wszystkie trichomy staną się bursztynowe, a kilka buszków znokautuje cię w ciągu 10 minut."
Czyli najprościej wystarczy dać pod zwykłą starą żarówke (taką z żarnikiem) i gotowe. Ewentualnie pod diode led ~700-800nm, albo na słońce :)
Na słońcu pozostaje też wpływ UV na zioło. Zakładam, że nie jest najlepszy.
The body or a conscious mind'
30 lipca 2023jezus_chytrus pisze: Ja mam jeszcze resztki zbioru sprzed 3 lat - prawdopodobnie już głównie CBN to sobie przetestuję niedługo.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/nowymlotek.jpg)
Finał głośnego procesu w sprawie dziecka, które trafiło do szpitala w Legnicy odurzone amfetaminą
Dziecko, które latem 2023 roku trafiło do szpitala w Legnicy odurzone amfetaminą, miało wtedy dwanaście tygodni. Chłopczyk był w ciężkim stanie. Zarzuty narażenia dziecka na śmierć usłyszeli jego rodzice. Sąd skazał ojca na karę półtora roku pozbawienia wolności, matka usłyszała wyrok 10 miesięcy więzienia.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mjheart2.jpg)
Używanie marihuany znacznie zwiększa ryzyko śmierci. „Byli młodzi i nie mieli wcześniejszych chorób
Regularne używanie marihuany może niemal podwoić ryzyko śmierci z powodu chorób sercowo-naczyniowych – wynika z najnowszej metaanalizy danych medycznych obejmujących blisko 200 milionów osób w wieku od 19 do 59 lat. Niepokoi fakt, że dotyczy ono również młodych osób, które do tej pory uważano za mniej narażone na takie zagrożenia.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/new_york_weed.jpg)
Stan opublikował raport o spożyciu marihuany. Niemal 15 proc. nowojorczyków zażywa ją regularnie
Tylko 14,7 proc. dorosłych nowojorczyków regularnie spożywa konopie indyjskie – zgodnie z najnowszym raportem stanowego Departamentu Zdrowia. Najwyższy odsetek korzystających z marihuany w dowolnej formie występuje u osób w wieku 21-24 lat. Z raportu wynika ponadto, że większą tendencję do zażywania konopi mają osoby, które jednocześnie nadużywają innych używek.