Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala
19 lipca 2023london5 pisze:Ciepło, no ciepło, ciepło...18 lipca 2023Atropolamine pisze: poppers to coś jak to ciepło z butanu,tylko bez wizuali? zgaduję że tak to mniej więcej wygląda.
No coś takiego. Tylko połączone z rozluźnieniem mięśni, uderzeniem euforii i podnieceniem. Na szczęście nie trwa to zbyt długo. Łeb boli mnie już od tego.
Musisz sam spróbować. Samo to, że ja to wale, to już coś znaczy. Pamiętasz Las vegas parano >? Pewnie tak. Oni to brali pod nazwą azotan amylu, w takich szklanych fiolkach.
https://www.youtube.com/watch?v=GN_fu__3n2E
"Las vegas parano a teraz dla doktora".
Pamiętam jak raz na imprezie w hotelu w Łodzi, wyjąłem w kiblu popka.
Nakryła mnie jakaś laska, wybiegła na korytarz i drze mordę : "Eeuj tu jest koleś co ma poppersa ! Dawajcie tu !".
Po chwili kibel był pełen ludzi. I tak puściłem fiolkę popka w obieg. Po kilku minutach była już wywąchana.
Czasami warto zabrać ze sobą na jakieś balety. Ludzie to znają i lubią.
Natomiast kilka niuchów będąc na psychodelikach potrafi zmienić całkiem azymut tripa.
Pamiętam jak po kilku buchach, leżałem już na podłodze rycząc ze śmiechu, i bełkocząc do kumpla.
Polecam rozlać sobie jednego w pokoju. Ludzie którzy wchodzili do pokoju raportowali o niesamowitym stężeniu poppersa w pokoju. Wystarczyło tylko chwilę tam posiedzieć... Raz jak tripowaliśmy, mi się jeden na łóżko rozlał (sic!) przypadkowo. Leżałem odurzony w tych oparach. Spałem. Rano miałem poparzone gardło od tego, a pościel została lekko "wypalona", odbarwiona raczej.
To tyle ode mnie.
https://www.youtube.com/watch?v=4AdbcuQfuZ0
Nellie gets a high from poppers | Drugslab.
"This body holding me, reminds me of my own mortality
Embrace this moment, remember
We are eternal
All this pain is an illusion"
30 marca 2023luzik1980 pisze: Z takimi problemami lepiej się samemu nie leczyć.
nie, okazało się, że poppersy jako jedyna rzecz pozwalją jej się wysikać podczas zaparć, lekarze nawet nie maja tak działających środków na stanie tylko cewnik ci mogą zajebać ale po jednym ona stwierdziła że wolałaby umrzeć, jest bardzo wrażliwa na ból, stąd m.in takie paradoksalne zjawiska w jej przypadku żena trzeźwo nie może się wysrać, a po wzięciu helu już tak, bo ból sprawia że wszystko jej się blokuje i zaciska jeszcze bardziej niz od helu, ja z kolei nawet przy najgorszej srace po wzieciu opio dostaję takiego zacisku dupy że nawet cewnikiem dla noworodka by mnie nie wyruchali w dupe i sranie staje się niemożliwe
ale ona ma dużo rzeczy na odwrót, po opio ma wzrost libido i doznan segzalnych przeprszam że tak powiedziałe ugułem
a lekarze są tacy super, że robiąc mi wyrostek rozepchali mi płuca i tchawicę prowadząc do perforacji i odmy czego nie byli w ogole świadomi, wypisali mnie, ja ledwo chodziłem, któregoś razu kaszlnąłem po paru dniach, na pęknięciach były już potężne ropnie, pękło to, wpadłem w szok septyczny, dostałem potęznej gorączki w parę sekund, spuchłem i zaczęły mi ciec łzy jak mocz z pały, a z ust zaczela leciec mi ropa z krwią, straciłem przytomność na jakies pol godziny po czym stwierdziłem, że umierałem, myślałem że to jakiś szok od zanieczyszczenia podanego i.v z majką
ratownikom powiedziałem że mam bardzo silne bóle po tej operacji i że puknąłem majkę, do kibla gdzie zlew był pelen ropy i krwi nie zajrzeli, zbadali mnie stwierdzili ze wszystko w normie nacpałem sie a tam dziecko może umierać po drugiej stronie miasta, mowili że mogą mnie najwyżej do psychiatryka zabrać, ja coprawda mam bardzo silny organizm i badania mogły im wychodzić dobre ale czułem że umieram
zabrali mnie w koncu tylko po to żeby przez cały czas mi ubliżać i traktować jak śmiecia, kpić w rozny sposób, w szpitalu zrobili mi testy z moczu, zostawili na korytarzu i zacząłem powoli umierać odchodząć spokojnie w ciemność, byłem w innych miejscach z rdziną, w koncu jakas młoda lekarka przechodziła sprawdziła i pokazałem jej czym pluję, polozyli mnie na rezoonans cały czas kpiąc z walenia i.v że nie pwinienem sie bąc igieł skoro sobie sam takie rzeczy robię, no tak kurwa tylko 5 razy ciensza igła i nie w zastawkę a potem dziwota ze nie chce lecieć
dopiero po ogarnięciu odmy się obsrali, chociaż do końca traktowali mnie jak śmiecia narkomana, i jak sie za mocno ruszyłem powodując otwarcie tych ran i zaczynałem znowu czuć krew i trząść się ze strachu to typ tylko przychodził, sprawdzał mi pachwiny czy czegoś nie pukałem bo oczywiście na pewno tylko mnie skręca
po dłuższym czasie okazało się że rany spowodowane przez anestezjologa spowodowały powstanie obszernych ropni prawego płuca i śródpiersia i miałem jakieś 30% szans na przeżycie, miałem ciągle rentegeny gdzie musiałem pić kontrast zeby sprawdzic czy nie ma juz przetoki do przełyku, dostałem w pare tygodni jakoś trzykrotną dopuszczalną dawkę promieniowania, generalnie miałem malutkie szanse na przeżycie ale przeżyłem, i tylko dzięki antybiotykom i temu że moja kochana stale dostarczała mi oksy do szpitala dzięki czemu nie dostawałem ataków kaszlu i rany mogły się zasklepić, potem pół roku leżenia bez ruchu prawie zeby sie to pozrastało, schudłem 20kg, nie jadłem ani nie przełykałem nic tak długo że coś mi się poprzestawiało z krtanią jakieś przepukliny w każdym razie ciagle się krztuszę i zostaje mi zawsze jedzenie między koncem podstawy języka a krtanią
tl;dr leczcie sie sami esli macie mózg, a nfz jebać kurwa maczetami
16 października 2023Stteetart pisze: "mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
11 sierpnia 2023januszgarlacz pisze:bo co, pojdzie do lekarza i jej założa cewnik i będzie wrzeszczeć z bólu tak że porwie sobie znowu struny głosowe?30 marca 2023luzik1980 pisze: Z takimi problemami lepiej się samemu nie leczyć.
nie, okazało się, że poppersy jako jedyna rzecz pozwalją jej się wysikać podczas zaparć, lekarze nawet nie maja tak działających środków na stanie tylko cewnik ci mogą zajebać ale po jednym ona stwierdziła że wolałaby umrzeć, jest bardzo wrażliwa na ból, stąd m.in takie paradoksalne zjawiska w jej przypadku żena trzeźwo nie może się wysrać, a po wzięciu helu już tak, bo ból sprawia że wszystko jej się blokuje i zaciska jeszcze bardziej niz od helu, ja z kolei nawet przy najgorszej srace po wzieciu opio dostaję takiego zacisku dupy że nawet cewnikiem dla noworodka by mnie nie wyruchali w dupe i sranie staje się niemożliwe
ale ona ma dużo rzeczy na odwrót, po opio ma wzrost libido i doznan segzalnych przeprszam że tak powiedziałe ugułem, macicę też wygiętą w odwrotną stronę, także nie można wszystkich jedną miarą traktowaćSpoiler:
a lekarze są tacy super, że robiąc mi wyrostek rozepchali mi płuca i tchawicę prowadząc do perforacji i odmy czego nie byli w ogole świadomi, wypisali mnie, ja ledwo chodziłem, któregoś razu kaszlnąłem po paru dniach, na pęknięciach były już potężne ropnie, pękło to, wpadłem w szok septyczny, dostałem potęznej gorączki w parę sekund, spuchłem i zaczęły mi ciec łzy jak mocz z pały, a z ust zaczela leciec mi ropa z krwią, straciłem przytomność na jakies pol godziny po czym stwierdziłem, że umierałem, myślałem że to jakiś szok od zanieczyszczenia podanego i.v z majką
ratownikom powiedziałem że mam bardzo silne bóle po tej operacji i że puknąłem majkę, do kibla gdzie zlew był pelen ropy i krwi nie zajrzeli, zbadali mnie stwierdzili ze wszystko w normie nacpałem sie a tam dziecko może umierać po drugiej stronie miasta, mowili że mogą mnie najwyżej do psychiatryka zabrać, ja coprawda mam bardzo silny organizm i badania mogły im wychodzić dobre ale czułem że umieram
zabrali mnie w koncu tylko po to żeby przez cały czas mi ubliżać i traktować jak śmiecia, kpić w rozny sposób, w szpitalu zrobili mi testy z moczu, zostawili na korytarzu i zacząłem powoli umierać odchodząć spokojnie w ciemność, byłem w innych miejscach z rdziną, w koncu jakas młoda lekarka przechodziła sprawdziła i pokazałem jej czym pluję, polozyli mnie na rezoonans cały czas kpiąc z walenia i.v że nie pwinienem sie bąc igieł skoro sobie sam takie rzeczy robię, no tak kurwa tylko 5 razy ciensza igła i nie w zastawkę a potem dziwota ze nie chce lecieć
dopiero po ogarnięciu odmy się obsrali, chociaż do końca traktowali mnie jak śmiecia narkomana, i jak sie za mocno ruszyłem powodując otwarcie tych ran i zaczynałem znowu czuć krew i trząść się ze strachu to typ tylko przychodził, sprawdzał mi pachwiny czy czegoś nie pukałem bo oczywiście na pewno tylko mnie skręca
po dłuższym czasie okazało się że rany spowodowane przez anestezjologa spowodowały powstanie obszernych ropni prawego płuca i śródpiersia i miałem jakieś 30% szans na przeżycie, miałem ciągle rentegeny gdzie musiałem pić kontrast zeby sprawdzic czy nie ma juz przetoki do przełyku, dostałem w pare tygodni jakoś trzykrotną dopuszczalną dawkę promieniowania, generalnie miałem malutkie szanse na przeżycie ale przeżyłem, i tylko dzięki antybiotykom i temu że moja kochana stale dostarczała mi oksy do szpitala dzięki czemu nie dostawałem ataków kaszlu i rany mogły się zasklepić, potem pół roku leżenia bez ruchu prawie zeby sie to pozrastało, schudłem 20kg, nie jadłem ani nie przełykałem nic tak długo że coś mi się poprzestawiało z krtanią jakieś przepukliny w każdym razie ciagle się krztuszę i zostaje mi zawsze jedzenie między koncem podstawy języka a krtanią
tl;dr leczcie sie sami esli macie mózg, a nfz jebać kurwa maczetami
11 sierpnia 2023januszgarlacz pisze:bo co, pojdzie do lekarza i jej założa cewnik i będzie wrzeszczeć z bólu tak że porwie sobie znowu struny głosowe?30 marca 2023luzik1980 pisze: Z takimi problemami lepiej się samemu nie leczyć.
nie, okazało się, że poppersy jako jedyna rzecz pozwalją jej się wysikać podczas zaparć, lekarze nawet nie maja tak działających środków na stanie tylko cewnik ci mogą zajebać ale po jednym ona stwierdziła że wolałaby umrzeć, jest bardzo wrażliwa na ból, stąd m.in takie paradoksalne zjawiska w jej przypadku żena trzeźwo nie może się wysrać, a po wzięciu helu już tak, bo ból sprawia że wszystko jej się blokuje i zaciska jeszcze bardziej niz od helu, ja z kolei nawet przy najgorszej srace po wzieciu opio dostaję takiego zacisku dupy że nawet cewnikiem dla noworodka by mnie nie wyruchali w dupe i sranie staje się niemożliwe
ale ona ma dużo rzeczy na odwrót, po opio ma wzrost libido i doznan segzalnych przeprszam że tak powiedziałe ugułem, macicę też wygiętą w odwrotną stronę, także nie można wszystkich jedną miarą traktowaćSpoiler:
a lekarze są tacy super, że robiąc mi wyrostek rozepchali mi płuca i tchawicę prowadząc do perforacji i odmy czego nie byli w ogole świadomi, wypisali mnie, ja ledwo chodziłem, któregoś razu kaszlnąłem po paru dniach, na pęknięciach były już potężne ropnie, pękło to, wpadłem w szok septyczny, dostałem potęznej gorączki w parę sekund, spuchłem i zaczęły mi ciec łzy jak mocz z pały, a z ust zaczela leciec mi ropa z krwią, straciłem przytomność na jakies pol godziny po czym stwierdziłem, że umierałem, myślałem że to jakiś szok od zanieczyszczenia podanego i.v z majką
ratownikom powiedziałem że mam bardzo silne bóle po tej operacji i że puknąłem majkę, do kibla gdzie zlew był pelen ropy i krwi nie zajrzeli, zbadali mnie stwierdzili ze wszystko w normie nacpałem sie a tam dziecko może umierać po drugiej stronie miasta, mowili że mogą mnie najwyżej do psychiatryka zabrać, ja coprawda mam bardzo silny organizm i badania mogły im wychodzić dobre ale czułem że umieram
zabrali mnie w koncu tylko po to żeby przez cały czas mi ubliżać i traktować jak śmiecia, kpić w rozny sposób, w szpitalu zrobili mi testy z moczu, zostawili na korytarzu i zacząłem powoli umierać odchodząć spokojnie w ciemność, byłem w innych miejscach z rdziną, w koncu jakas młoda lekarka przechodziła sprawdziła i pokazałem jej czym pluję, polozyli mnie na rezoonans cały czas kpiąc z walenia i.v że nie pwinienem sie bąc igieł skoro sobie sam takie rzeczy robię, no tak kurwa tylko 5 razy ciensza igła i nie w zastawkę a potem dziwota ze nie chce lecieć
dopiero po ogarnięciu odmy się obsrali, chociaż do końca traktowali mnie jak śmiecia narkomana, i jak sie za mocno ruszyłem powodując otwarcie tych ran i zaczynałem znowu czuć krew i trząść się ze strachu to typ tylko przychodził, sprawdzał mi pachwiny czy czegoś nie pukałem bo oczywiście na pewno tylko mnie skręca
po dłuższym czasie okazało się że rany spowodowane przez anestezjologa spowodowały powstanie obszernych ropni prawego płuca i śródpiersia i miałem jakieś 30% szans na przeżycie, miałem ciągle rentegeny gdzie musiałem pić kontrast zeby sprawdzic czy nie ma juz przetoki do przełyku, dostałem w pare tygodni jakoś trzykrotną dopuszczalną dawkę promieniowania, generalnie miałem malutkie szanse na przeżycie ale przeżyłem, i tylko dzięki antybiotykom i temu że moja kochana stale dostarczała mi oksy do szpitala dzięki czemu nie dostawałem ataków kaszlu i rany mogły się zasklepić, potem pół roku leżenia bez ruchu prawie zeby sie to pozrastało, schudłem 20kg, nie jadłem ani nie przełykałem nic tak długo że coś mi się poprzestawiało z krtanią jakieś przepukliny w każdym razie ciagle się krztuszę i zostaje mi zawsze jedzenie między koncem podstawy języka a krtanią
tl;dr leczcie sie sami esli macie mózg, a nfz jebać kurwa maczetami
Raz spędziłem wieczór wąchając poppersy z dwoma kolegami w garażu i jak teraz o tym myślę to jakimś cudem było bardziej gejowskie niż jakbyśmy po prostu się zaczęli ruchać.
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków
Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ
Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.
Ucieczka zakończona w jeziorze
Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.
