4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 7028 • Strona 690 z 703
  • 5 / 3 / 0
19 maja 2023Amon19 pisze:
@Mefistofeles1945
Nie cpam ostro, znam granice i to bardzo.dobrze ale juz trzeci raz mi sie tak zrobilo ze wzrok stracilem i tak do konca fazy
Ja ostatnio zajebałem 2g na bombę to nie mogłem nic przeczytać na telefonie.
4mmc hmmm pragnienie mej duszy :*
  • 10 / / 0
Siemka mam pytanko. Jadę niedługo na działeczka z znajomymi (same chłopy) każdy z nich będzie albo pić albo płacić mj albo to i to. No i ja ten ambitny...(jk). Zastanawiam się, co na taką okazję będzie lepsze mefedron czy może MDMA w krysztale. Zależy mi na dobrze spędzonym wieczorku. Chciał bym mieć trochę energii i mieć dobry kontakt z innymi. Jednczesni3 zal3zy mi na dobrych wrażeniach z słuchania muzyki, ale to zapewnią oba te specyfiki. mefa brałem z 8 rasy może zawsz3 mocna jazda MDMA w krysztale 1 raz czułem się jak na słabszym mef być może byl9 to spowodowane dawka która była bardzo mała. Co byście wybrali, którą opcje na taką posiadówke pewnie z jakimś tripem. Dodam że od mefa mam ponad pół roku przerwy i ze względu na pogodę bardzo mnie on kusi. Nie chciał bym jednak się od niego uzaleznic obawiam się że po wzięciu wznieci to mój głód który teraz jest dość nasilony, nie wiem cz3mu akurat tak długo po odstawieniu, wcześniej zajmowałem się matura i może dlatego mnie tak nie kusiło. Podsumowywujac nie wiem co lepsze na tą okazję a mefa się lekko boję bo nie chce się od niego uzależnić. Czekam na Wasze odpowiedzi co byście wybrali w mojej sytuacji ..
  • 14 / 5 / 0
@Mrlubido set&settings pod MDMA, ale jeśli kurwa pisząc mefedron myślimy o tym samym - wybór jest prosty, przez niską dawkę może i nie odczułeś całkowitej mocy, co nie zmienia faktu, że podjazdu do real 4mmc to nie ma żadnego.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2023 przez authentic223, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 10 / / 0
@authentic223
A co twoim zdaniem daje lepsze wrażenia słuchowe MDMA czy mef
  • 100 / 32 / 0
Dlaczego po wzieciu jakiegokolwiek ketona znika miśnieg optyczny w 100%
  • 100 / 32 / 0
Nie no Panowie jak to jest wzrok mam ostry jak chuj.
Jak to kurwa działa ktoś mi to potrafi wytłumaczyć?
  • 155 / 42 / 0
Nie wiadomo, jak to jest. Nie zostało to zbadane. Może niedługo #bojowkamedycznegoklefedronu stanie się faktem i ketony trafią do aptek na śnieg optyczny hehe
Nie ma, że za mocno.
  • 100 / 32 / 0
Ale to nie jest placebo.
Ale dobry keton kc was wszystkich.
  • 164 / 12 / 0
Grafika 4D w oczach to jeden z wielu +. Choć gorzej jak mieni się obraz a tu nagle 997 podjeżdża 👽 i trzeba porozmawiać hehe
Fatal Error.
  • 1 / / 0
26 maja 2023StrangePerson pisze:
Witam ja mam pytanko czy ktoś wie dlaczego po szczurku mam strasznie mocno różowe wargi?
Jak można uniknąć tego efektu ?
Od oblizywania ust językiem :D polecam bepanthol krem do ust, smarować w trakcie posiadówki jak i po ;)
ODPOWIEDZ
Posty: 7028 • Strona 690 z 703
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.