Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 3552 • Strona 335 z 356
  • 293 / 52 / 0
Jeszcze jest GSC (girl scout coś tam) oraz chyba JH (jach herrer).

Mam GSC i jest całkiem dobre, ale aurora 20 i 22 lepsze
  • 1598 / 265 / 0
@lysy666 o to świetna wiadomość, że pod 1 nazwą handlową są 2 odmiany, wow. Być może spróbuję, o ile nie będzie u mnie w aptekach pakowanej po 15g odmiany BLUEBERRY. Zawsze marzyłem żeby mieć ten fiolet. Nigdy mi się niestety nie trafiło dotychczas poza spróbowaniem kiedyś blanta u kolegi. On sam to zrobił pamiętam w boxie. Było mega zajebiste nie mogę się doczekać wrażeń z tego straina w wydaniu farmaceutycznym- którego nic w moim przypadku nie przebiło jeśli chodzi o zioło z ulicy albo nawet doświadczonych rolników. Gdzie temu do takiej np. Aurory. Ha tfu.
Btw które lepsze z tych dwóch 18-tek wg Ciebie?
  • 346 / 75 / 0
Kolega wyżej pisze, że są jeszcze dwie inne odmiany, też zarejestrowane pod ten sam lek, więc już totalne pomylenie z poplątaniem.
Próbowałem tylko Pinka i jest trochę gorszy od Aurory 20% (miałem z pomarańczowym paskiem, nie wiem czy to oznaczenie straina), zarówno pod względem działania jak i wyglądu, zapachu, pakowania. Jednak jak szkopy coś zrobią, to dobrze.
Mango podobno ma lepsze walory smakowe i aromatyczne, ale to tylko zasłyszane info.
  • 7 / 6 / 0
Do aptek wjechała nowa partia Blueberry od Tirlay'a. W poniedziałek prawdopodobnie pojawi się Aurora 20. Testował już ktoś Blueberry? Godne polecenia?
  • 1598 / 265 / 0
@mat2b ja bym brał bez zastanowienia- Blueberry to w końcu odmiana-legenda. Sam powoli wypaliłem całą aurorę i niedługo będę przedłużał receptę to jak w mojej aptece będzie dostępna Jagoda to biorę. Opakowanie 15g bardzo mi pasuje, styknie na miesiac.
  • 7 / 6 / 0
21 marca 2023lysy666 pisze:
Mango podobno ma lepsze walory smakowe i aromatyczne, ale to tylko zasłyszane info.
Niestety walory smakowe dupy nie urywają. Dodatkowo ostry kaszel (przynajmniej u mnie). Samo działanie jak najbardziej na plus; działa mniej usypiająco od reszty dostępnych odmian typu indica.
  • 11666 / 2257 / 0
Słabe walory smakowe = słaba jakość. To z niczego się nie bierze. Tematy są pewnie suszone na wiór, żeby można było zapakować te resztki po trymowaniu i wysłać do Polandii, gdzie wielbicieli tego typu zamienników marihuany nie brakuje.
  • 346 / 75 / 0
Moze być tak jak mówisz, a ja miałem ostatnio taką kminę: to jest bądź co bądź lek i na opakowaniu jest zadeklarowana zawartość THC i CBD. I te bezduszne korporacje interesuje tylko, żeby te wartości zostały zachowane w okresie przydatności do spożycia, żeby nie mieć żadnych nieprzyjemności prawnych. Dlatego przeuszają materiał i trącał pies terpeny, czy dostarczanie najwyższej jakości produktu jak pasjonaci.
Rozwiązaniem tych bolączek byłaby pełna legalizacja, niestety mamy realia jakie mamy i nie ma za bardzo jak z tym powalczyć. Ja wolę kupować przesuszonego medyka, ale chociaż czystego. W suszu z ulicy jest chuj wie co, dużo ciężej jest to odstawić albo ograniczyć, a nie każdy ma dojście do rolnika, czy warunki do własnej uprawy.

Palił ktoś susz MM zakupiony w Polsce i np. w Niemczech, żeby jakoś to porównać?
  • 1598 / 265 / 0
26 marca 2023Chlor2222 pisze:
Jak będziesz brał, weź od s-laba jacka zajebiste jest, mango kush też całkiem dobre.
Dzieki. Jack dobrze podobno jakościowo wygląda czy możesz potwierdzić? Na celowniku mam przede wszystkim Blueberry ale Jack jest tuż za nią. Jak mnie najdzie na sativę to biorę.
  • 1598 / 265 / 0
@lysy666 stary co Ty z tym przesuszonym stuffem lol. Stuff jest optymalny, przynajmniej jeżeli chodzi o aurory ja taki mam zawsze. Zauważyłem, że po 2-3tyg użytkowania robi się suchy/kruchy ale to wynika z nieprzesypania z oryginalnie zaplombowanego opakowania do szklanego słoju, co zdarzyło mi się może 2 razy. Z lenistwa. Jak przesypuję stuff do szkła, zawsze jest optymalnie- prima sort. Ofc mówię o aurorze bo np CanopyGrowth nigdy więcej nie spróbuję. Na szczęście mamy już mega-róznorodność odmian i róznych producentów (co rusz kolejnych na rynku), analogicznie co rusz wchodzą nowe strainy i to same topowe, najlepsze na świecie (Jack, Blueberrry to przykłady z tych najnowszych). Dopiero co @jezus_chrystus tutaj wykrzykiwał, że co to za palenie jak macie do wyboru 2 odmiany. Tak nie dawno się gorączkował, tak wiele się pozmieniało :-*
ODPOWIEDZ
Posty: 3552 • Strona 335 z 356
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.