Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.
ODPOWIEDZ
Posty: 1685 • Strona 168 z 169
  • 2427 / 282 / 0
Ja właśnie słyszałem ze ludzie będący na HTZ dodają mastera do tego . I podobno master ma sporo benefitów. Jakie dawki mastera i jakie benefity?
  • 1187 / 207 / 23
@myszka1390
Tak i dlatego na zagranicznych forach srają na to, bo charakter pulsacyjny jest bliżej naturalnego u mężczyzn. Ciągła stymulacja jest nienaturalna i powoduje tzw. GH bleed. Na redditach czytałem dosyć przekonujące posty osób o tym, że jednak pozostać w wersji bez DAC, szczególnie jak dodaję GHRP do tego to co mi szkodzi zaciągnąć zwykłe CJC (lub będąc dokładniejszym MOD GRF 1-29). Dziś opierdoliłem jednego producenta, bo w ogóle pomylił wzory i na opakowaniu P***L*b na odwrót przykleili CAS i wzór wrsji CJC 1295 z DAC i nie z DAC. Oczywiście będzie poprawione, ale jednak jest teraz strach, że mam to gówno z DAC.
  • 123 / 6 / 0
Są liczne badania na ludziach i nie zaobserwowano poważnych działań niepożądanych. Główne z nich to ból głowy, zaczerwienie w miejscu iniekcji trwające do kilku dni i retencja wody. Samemu stosując CJC DAC zaobserwowałem jedynie to zaczerwienienie w miejscu iniekcji. Jeśli lubisz się kłóć kilka razy dziennie, minimum 2 to śmiało bierz MODa dodaj tylko GHRP. Jeśli masz CJC DAC i zdecydujesz się na stosowanie. To bierz co 5 dni, wieczorem.

edit:
Zależy od dawki i częstotliwości iniekcji jaki rodzaj uwalniania GH osiągniniesz "żeński" lub "męski" Pewnie wpisy które czytałeś mają kilka lat lub więcej. Sporo wody w rzece upłynęło i eksperymentów na ludziach przeprowadzono, od kiedy one powstały.
  • 1187 / 207 / 23
@myszka1390
Przecież samo CJC to kupa i trzeba dodać np. GHRP 2, GHRP 6 czy ipamorelin. Wtedy i tak kłujesz się kilka razy dziennie to po prostu do jednej strzykawki wrzucasz.

Masz jakieś jeszcze info lub źródła? Nie, że się nie zgadzam, ale planowałem wylać 5mg DAC z tego powodu i naprawdę jako facet martwi mnie, że sobie coś rozjebie. Na zagranicznych forach DAC jest mieszany z błotem, a na polskich to nawet takiej dyskusji nie ma, bo nikt o tym nie wie, że jest taki konflikt, więc DAC zawsze brzmi bardziej atrakcyjnie. Ja to mogę kłuć się kilka razy dziennie jako hobby to wyjebane
  • 123 / 6 / 0
  • 1187 / 207 / 23
@myszka1390
Dziękuję i poczytam. Jednak jeszcze zapytam czy badanie z 2006 roku i post z 2019 roku będzie wystarczający? Chodzi o to, że bum na reddicie zaczął się w latach 2022-2023. Czy nie wyszło coś nowego w stosowaniu długofalowym?

EDIT: Ale te badania to krótkofalowe używanie. Mi i tamtym chodziło raczej o te 3 miesiące użytkowania i powtórzenie cyklu po przerwie np. kilka razy. 3 miesiące z 2 bez itd. Takie badania to gówno dowodzą
  • 123 / 6 / 0
Powiem tak, masz podniesione uwalnianie hormonu wzrostu. Przez co igf również a o to chodzi w tej zabawie. Nie blokujesz naturalnego uwalnianie gh jak w przypadku hgh. Reasumując masz igf wysoko ponad normę, zależy od dawki i częstotliwości iniekcji.
Przy MODzie jest tak samo tylko okres półtrwania jest dużo mniejszy. Poza tym niczym się nie różnią. Możesz łączyć to i to z innymi peptydami, tylko trzeba to robić umiejętnie, żeby były jak najlepsze korzyści przy jak najniższym nakładzie finansowym.
  • 111 / 9 / 0
@Morfeo nie wiem czy gdzieś o tym pisze, widziałem tylko pare postów na reddicie ale u mnie ghrp6 strasznie wypierdala kortyzol, nie da się zasnąć, budzę się w nocy po 5 razy, a rano budzę się i dopiero co otworze oko a czuje sie jak po kawie, plus ciagle szczam co u mnie tez zawsze występuje jak mi wywali kortyzol
  • 1187 / 207 / 23
@sur10za
Bierz ashwagande, zmniejsz dawkę, bo im większa tym efektywność słabiej rośnie. Dodatkowo ipamorelin nie wypierdala kortyzolu i prolaktyny kosztem słabszego działania
  • 4463 / 663 / 0
Ewentualnie jak ktoś posiada pdf to mogę się odwdzięczyć .


https://adrianrosicki.pl/product/make-t ... eat-again/

Macie może jakieś tytuły w podobnym temacie, bo chomikuj milczy ...
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
ODPOWIEDZ
Posty: 1685 • Strona 168 z 169
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.