Dezoksyefedryna, metyloamfetamina, meth
Więcej informacji: Metamfetamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2045 • Strona 171 z 205
  • 357 / 47 / 0
A jak z paleniem tego?
Ekonomicznie to wychodzi, 30mg to przecież nic z polowki czy jedynki.
"Jak udała się wizyta- recepta wypisana na sen i fobie?
Do dziś wybieram numer Grzesia, chociaż leży w grobie
Znów umarło kilka osób, ja tylko czekam na swą kolej
My tylko czekamy w kolejce"
  • 5306 / 952 / 0
Ponoć uzależnia w chuj vapo, i jak zaczniesz vapować to nie będziesz się rozstawał z folią, ja nigdy mety nie brałem. A jak brałem podobne środki np alfe to nie vapowałem tylko sniff.
Wszystko co pisze to fikcja literacka która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, historię opisywane na forum to moje sny.
  • 227 / 77 / 0
@Grzesiu11 Uważaj z dawkowaniem pikulca z tym nie ma żartów możesz dostać najbardziej schizofrenicznego dnia w swoim życiu
Najlepiej na wadze waż porcje lub jak jej nie masz to podziel podziel towar na równe części.
Najlepiej przy czystym towarze dać 50-70mg sniff i 30-50 vapo.
Z foli jaraj jak masz opanowaną tą metodę bo inaczej zmarnujesz towar. Nawet jak masz opaniwaną metodę z folią to i tak polecam ci meth pipe bo całą chmurę możesz ściągnąć z niej na raz a z folii nie...
Uwaga! Użytkownik MefedronowyKoneser nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 357 / 47 / 0
Dzieki za rady i troskę o moje zdrowie. Po incydencie ze szpitalem zakupiłem sobie wagę wlasnie z dokładnością do 0.01g, żeby było bezpiecznie. Zacznę od tych 30mg jeszcze nie znam metody.
"Jak udała się wizyta- recepta wypisana na sen i fobie?
Do dziś wybieram numer Grzesia, chociaż leży w grobie
Znów umarło kilka osób, ja tylko czekam na swą kolej
My tylko czekamy w kolejce"
  • 227 / 77 / 0
Jakiś trop raport zapodaj na neurogroove. Nie widziałem raportu z speedballa klasycznego (koks +hel) a ty zapodałbyś jeszcze większy hardcore(meth+hel) xD
Uwaga! Użytkownik MefedronowyKoneser nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 357 / 47 / 0
To na knajpie w skrócie sie odezwę czy tutaj. Nie lubie sie rozpisywać chyba ze sie najaram, i zobaczymy jaka mnie wena złapie do klawiatury po tym. Może będzie tak ze będę leżał i sie rozkoszował i nie będzie za wiele do napisania :P
"Jak udała się wizyta- recepta wypisana na sen i fobie?
Do dziś wybieram numer Grzesia, chociaż leży w grobie
Znów umarło kilka osób, ja tylko czekam na swą kolej
My tylko czekamy w kolejce"
  • 227 / 77 / 0
@Grzesiu11 Kiedy zapodasz sb ten mix? I w końcu ładujesz wszystko w jedną pompkę? Czy vapujesz pierw piko a później hel?
Uwaga! Użytkownik MefedronowyKoneser nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 357 / 47 / 0
Pierw sprobuje piko samo w sobie później sprawdzę heroine na spokojnie czystość 65 i 75 a pewnie tolerancja spadła, jak już będę wiedział dawkowanie obu substancji z osobna to odejme po 20mg czy te 20% z każdej dawki i wyląduje w jedna pompkę. Cent wody chyba starczy na te 30mg mety? Muszę sie dowiedzieć jak ja pod IV przygotować. Zaraz obczaje wątek.
"Jak udała się wizyta- recepta wypisana na sen i fobie?
Do dziś wybieram numer Grzesia, chociaż leży w grobie
Znów umarło kilka osób, ja tylko czekam na swą kolej
My tylko czekamy w kolejce"
  • 227 / 77 / 0
W kwestii mety i.v się nie wypowiem. Tylko wciągałem bo z alu folii nie mogłem coś się zjarać i zmarnowałem towar oraz o mały włos a krople bym wciągnął do ust (ale to kurwa musi boleć ała na samą myśl piecze).
Uwaga! Użytkownik MefedronowyKoneser nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3455 / 563 / 2
Raz miałem dobrą metamfetamina 🍊 pomarańczowy kolor trzymało jak sto złotych oczy jak pięć złoty zero zwała na drugi dzień.
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 2045 • Strona 171 z 205
Newsy
[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.

[img]
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek

Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.