Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 3170 • Strona 302 z 317
  • 224 / 27 / 0
Połączcie sobie red no 2 z aurorą 20. Coś pięknego.
  • 1886 / 192 / 210
Jakie efekty +/- @Up? W jakim dawkowaniu i ile, 50/50% po pół grama czy jak? Może jakieś protipy odnośnie miksowania innych odmian. %-D
See where I am now, and where I will be in a few moments.
  • 11552 / 2228 / 0
Ja już dawno gdzieś polecałem mixowanie odmian. Osobiście zwykle 2, czasami 3 różne. Spektrum działania jest jakby pełniejsze i bardziej harmonijne. Przynajmniej ja to tak odczuwam.
  • 1506 / 240 / 0
05 grudnia 2022visitorQ pisze:
Jeśli dojdzie do skutku zapowiadana produkcja krajowa to podobno z założenia ma być taniej. Ja rozumiem cenę 50-60zł za 1 gram ale jak kupuję więcej np 20g to chciałbym żeby ta cena była niższa.
W niektórych aptekach dają takie zniżki.
06 grudnia 2022Pingwino pisze:
Połączcie sobie red no 2 z aurorą 20. Coś pięknego.
Ogólnie to po red no2 chyba konkretnej fazy to nie ma, co? Czy można się dobrze upisgać?
W aptece mi powiedzieli że zawsze największe problemy z dostępnością są właśnie z redno2
  • 224 / 27 / 0
@aurora20 mi małe dawki wchodzą grubo. Tak jak nie lubię aurory 20, to stwierdziłem, że ją zmiksuję i wyszło to znakomicie. A20 zamulała mnie na maksa, a w połączeniu z red no 2 lepiej mi było.
@IGotHigh909 50% na 50%. 0,15 łącznie do wapka i mi to w zupełności wystarczy.
  • 1506 / 240 / 0
Aaa okej ziomek. Potwierdza się, że co człowiek to reakcja. Ja np dopiero co skułem się 0.10 aurory z lufki i całe moje ciało to jeden wielki "couchlock" ale mam też chęć do działania, idę sobię na konsolę. Jak rano sobie jej zapalę, idę do pracy i jest przyejmnie. W pracy poprawiam się na każdej przerwie bo mam koleżankę co ze mną pali (swoje, ja medykiem nie częstuje) i tak wychodzi. A zmęczenie dopiero oczuwam po południu. Oczywiście równie dobrze mógłbym spalić 0.10 aurory 20 i zasnąć jak niedźwiedź. Super indica, jestem pewien @Pingwino, że a22 też docenisz. Ale to inna faza, jak jesteś podatny na bad tripy to gorzej w razie w wkręć się w jakiś film czy coś albo wyjdź się nawet przejdż to też zajebiście wchodzi. Obie odmiany są zacne, a22 niby 85 % (chyba) sativa ale geny indica tak wyraziste, że można pomylić z dobrym indykiem. Ide se jebąć sesję w Naruto xD
  • 1886 / 192 / 210
@Pingwino dzięki, daje to jakiś konkretny obraz na to, jak można się tym bawić i miksować, gdyby tylko ceny nie odstraszały potencjalnych kupców. :) Szkoda, bo zainteresowałbym się finalnie tematem, ale mam dużo innych wydatków, więc muszę na razie odpuścić kupno 10g.. bo 600 zł wolę wydać na co innego. :)
See where I am now, and where I will be in a few moments.
  • 6 / 1 / 0
Ja mikxuje Aurore 20 z Aurora 8 ale to ze względów czysto praktycznych. Tzn. tej 8% musze "spalić" 2 komory VapCapa aby porzadnie się załatwić a jak zmiksuje 1:1 to wychodzi przyjemna mieszanka którą załatwie się jedną komorą(zakłądając że nie pale dzień w dzień co narazie mi w miare wychodzi ;) ).
Nie wiem czy można tak liczyć że 20%+8%=28/2=14% w mixie(zakładając że było po równo wagowo)

To druga recepta gdzie ponownie dostałem Aurore 8%(oczywiście dostaje też mocniejsze zioło i to znacznie wiecej niż tej słabszej). Szkoda mi takiej recepty nie realizować :(
Jak jest u Was? Też dostajecie te słabsze odmiane z mocniejszymi czy tylko te mocniejsze? Naciskaliście na konsultacji aby dostawać tylko mocniejsze?
Ostatnio zmieniony 07 grudnia 2022 przez 83korsarz, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 224 / 27 / 0
@83korsarz też tak mi przypisali. Jedna słaba, druga mocniejsza.

@aurora20 no tego się boję, tych bad tripow po a22. Uwielbiam działanie sativy gdzie zamiast zamulać to jestem kreatywny, ale słyszałem, że można sobie wkręcić. Zazwyczaj jak pale pierwszy raz od jakiegoś czasu to mam takie ,,schizowanie" przez 3-5min, np o kurde ale dziwny stan czy wszystko ok, czy że mną jest dobrze? Ale nauczyłem się uspokajać i mówię sobie tak jest wszystko z tobą ok, jest to normalne działanie THC, przeczytałeś książki i wiesz, że jest to lekarstwo, które Ci nic złego nie zrobi a pomoże więc się delektuj haha
  • 1886 / 192 / 210
Miałem podobnie @Pingwino, prawdopodobnie podczas abstynencji receptory się regenerują (i zapewne tak jest) stąd większa podatność na bad trip, schizy itp. Mniejsze ilości powodują mocniejsze działanie.
See where I am now, and where I will be in a few moments.
ODPOWIEDZ
Posty: 3170 • Strona 302 z 317
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.