Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 10 • Strona 1 z 1
  • 1174 / 228 / 23
Dzień dobry wszystkim. Nie mogłem znaleźć podobnego tematu dotyczących konkretnie nootropów pomieszanych z dietą ketogeniczną.
Jakie są wasze doświadczenia w tym miksie? Działają na was nootropy? Macie jakieś metody, żeby być w keto oraz móc się boostować?

Ja jestem w ketozie od września, uzupełniam elektrolity, biorą witaminy, jem 30g węgli, uzupełniam sód i niestety powiem, że:

-piracetam nie działa (czuję się jakbym miał mózg obrany obieraczką)
-noopept słabo czuć w porównaniu do wcześniej
-stymulantów nie czuć prawie wcale
-kofeine bardzo słabo czuć. Mogę wypić 3 energole sławne marki na "M" i nie czuję ich po prostu
-MPH słabo czuć w porównaniu do kiedyś

Ponoć fenylopiracetamu też nie będę odczuwał, bo opiera się na glukozie (proszę mnie poprawić)
Niedługo zdam relacje jeszcze z działania PRL-8-53 oraz sunifiramu.
  • 164 / 21 / 0
Na diecie ketogenicznej dużo osób może odczuwać oznaki hipoglikemii co pewnie znacząco wpływa na działanie notroopów.
  • 1174 / 228 / 23
W necie piszą, że właśnie dieta keto jest idealna, żeby nie odczuwać oznak hipoglikemii
  • 14 / 2 / 0
Prócz farmakologicznych nootropów próbowałeś czegoś z dedykowanych boosterów przy keto jak MCT w różnych mixach i formach? Lub takich rzeczy jak: bacopa, apha gpc? Co organizm to inne będzie przyswajanie oraz adaptacjia leku/specyfiku.
Punkt myślenia zależy od punktu siedzenia.
"MDMA to aspiryna dla duszy." :extasy:
  • 87 / 13 / 0
ALCAR
  • 336 / 68 / 0
Dlugo jestes na tym keto?
Na keto kofeina swietnie dzialala, jakby dwa razy mocniej.
Notropow chyba zadnych wtedy nie bralem, bo umysl byl czysty bystry i spokojny.
Ale to pewnie zalezy od stazu, ja mialem spory ponad pol roku i adaptacja przebiegla bardzo szybko bo duzo biegalem i dzwigalem.
Uwaga! Użytkownik HardCracks nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1174 / 228 / 23
@Zioloo
prl 8-53, sunifiram, noopept, fenylopiracetam, aniracetam, oksyracetam, piracetam, coluracetam, MPH, alpha gpc, cdp cholina itd.

Na keto działają słabiej, a stymulanty to już o wiele słabiej. Jednak dla mnie to lepiej jako osoba, która kiedyś była wjebana w stimy, bo po prostu nie mam zbytnio powodu chcieć je teraz walić, bo to nie to samo. Keto samo w sobie mnie bostuje i jest zajebiste

@HardCracks
Ponad dwa lata. Możliwe, że już po keto czuję się zajebiście i nie ma tego kontrastu. Na węglach czułem się jak gówno (o tym dowiedziałem się, gdy zobaczyłem, że życie oferuje mi też inny stan umysłu) i po prostu jak coś brałem i schodził ten brainfog to zauważało się ogromny kontrast
  • 87 / 13 / 0
Co? Na keto stymulanty działają mocniej. Przecież masz stale podwyższoną dodatkowo noradrenalinę.

Ewidentnie czegoś masz niedobory.
  • 1174 / 228 / 23
@mustafaq
To dziwne, bo wyniki badań mam dobre. Suplementuje witaminy (w różnych odstępach i oknach, żeby się nie antagonizowały), elektrolity plus dodatkowo tyrozyne/tryptofan też w różnych odstępach w miksie z odpowiednimi witaminami. Tak zawsze miałem, że na keto czuje się bardzo fajnie, ale stimy mają osłabione działanie. Na węglach działają mocno
  • 9632 / 1900 / 2
27 września 2022Architekt pisze:
Na diecie ketogenicznej dużo osób może odczuwać oznaki hipoglikemii co pewnie znacząco wpływa na działanie notroopów.
W jaki sposób to odczuwają ? Przecież organizm pozyska sobie glukozę z białka czy tłuszczu czy ciał ketonowych 😅
Wchodzić i głosować
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
ODPOWIEDZ
Posty: 10 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ

Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.

[img]
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski

Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.

[img]
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek

Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.