Bralem z arypirazolem. Stymulacja trwala jakies 3 tygodnie potem byla lekka tylko. Bralem 6 mg
28 września 2022mitrlih pisze: Czy można łączyć moklobemid z małymi dawkami trazodonu 25mg? Wiem, że teoretycznie może wystąpić zespół serotoninowy, ale to chyba w większych dawkach trazodonu?
Scalono – CATCHaFALL
24 września 2022Luk890 pisze: Czy ktos ma porownanie moklobemidu do reboksetyny? Bralem rebo ale dzialala tylko na poczatku w sensie stymulacji fizycznej i motywacji. Poza tym bardzo u mnie splycala emocje tak jak SSRI w sumie... wygladalem na niej jak robot.. masakra. Wiek ktos czy moklobemid nie splyca tak emocji jak rebo? Bo jak splyca to ja podziekuje za ten lek ale jak nie to w sumie moglbym go brac, pytanie czy bedzie stymulowal fizycznie przez caly czas? Jesli nie to bede odstawial na tydzien po poltorej miesiaca i bral z porotem tylko czy za kazdym ponownym braniem leku bedzie tak samo duza stymulacja? Jeszcze pytanko, czy mozna go laczyc z bupropionem? Wiem ze nie ale podobno niska dawka moklobemidu by nie tak bardzo zaszkodzila skoro moklo sie dodaje czasami do SSRI to do bupropiony tym bardziej co nie? Lekarza mam dopiero za dwa tygodnie wiec pytam tutaj :)
Moklobemid z trazadonem na napęd, lepszy nastroj i sen.
Jakoś specjalnie nie odczułem jego działania w dawkach od 150 do 600mg. Może przez chwilę wplynął na lepsze libido ale napędu i jakiejś zauważalnej poprawy nastroju nie odnotowałem.
Reboksetyna też na poprawę napedu i nastroju i dalej z trazodnonem na sen w dawkach max 75mg. Poza tym w wielu miejscach czytałem, że reboksetyna powinna być podawana np z SSRI bądź innym lekiem niż solo.
Zacząłem od 4mg wg przypisy lekarza ale już na poczatku dodam, że lepiej zaczynać od 1mg później 2.
Skutki uboczne: przez pierwszych kilka dni właściwie nie spałem a rano nie byłem zmęczony, zaparcia do toalety co 3, 4 dni, razgorąco raz zimno, mega potliwość dosłownie w kilka chwil cale ciało mokre, delikatnie sucho w ustach i oczach, więcej sie sika niż pije dlatego pamietać o wodzie no i stąd może też pośrednio zaparcia, przy sikaniu problemy jak z prostatą trzeba wyciskać, przy orgaźmie ból jąder oraz prostaty, wytrysk przed orgazmem nawet 4 wytryski przed suchym orgazmem, problemy z erekcją i jej utrzymaniem w trakcie nawet ze wspomaganiem typu sildenafil i arginina ale tu nie wiem na 100% czy to lek czy moje wahania w widełkach estradiolu i prolaktyny choć po wejsciu teraz znowu na mobemid 3 dni po odstawieniu rebo jest lepiej.
Po ponad miesiącu zmniejszyłem dawkę z 4mg na 2 mg i wszystkie skutki uboczne ustąpiły ale na 3, 4 dni, później wróciły.
Na plus: rano wręcz wyskakujesz z łóżka nawet po nieprzespanej nocy jak pisałem wcześniej, mniejsze uczucie zmęczenia np po jezdie na rowerze, poprawa nastroju, zmniejszony apetyt i utata wagi i to chyba tyle.
W moim przypadku więcej energi nie przekładało się na robienie czegoś więcej niż muszę. Raczej musiałbym wrzucić ciś co działa na dopaminę i motywację do działania (seleglina, bupropion?)
Może @misspill pomożesz?
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Marihuana negatywnie wpływa na płodność kobiet? Nowe badania kanadyjskich naukowców
USA: Donald Trump usunie marihuanę z listy najcięższych narkotyków?
Stało się to, o czym spekulowano od miesięcy. Donald Trump, mimo oporu konserwatywnego skrzydła własnej partii, ma sfinalizować proces reklasyfikacji marihuany. Konopie mają trafić z surowego Wykazu I (gdzie są traktowane na równi z heroiną) do łagodniejszego Wykazu III substancji kontrolowanych.
"Pamiątka" z Tajlandii. Portugalczyk wpadł na warszawskim lotnisku
24 kg marihuany miał w swojej walizce Portugalczyk, zatrzymany na lotnisku Chopina w Warszawie. W bagażu 22-latka, który przyleciał z Bangkoku w Tajlandii, znaleziono 42 paczki suszu, których wartość na czarnym rynku oszacowano na niemal 1,2 mln zł. Mężczyźnie grozi grzywna i od 3 do 20 lat więzienia.
Produkowali tyle amfetaminy, że narkotyki musieli wozić taczką
Ponad 64 kilogramy amfetaminy, nielegalna linia produkcyjna i dwie osoby zatrzymane – to efekt działań specjalnego wydziału antynarkotykowego łódzkiej policji. Ilości narkotyków były tak duże, że do ich transportu sprawcy wykorzystywali… taczkę.