Mam częste napady paniki, xanax już praktycznie na mnie nie działa. Błagam pomóżcie mi i podpowiedzcie.
Tego suszu na pierwszy raz i jedną dawkę ile użyć i ile wlac mleka do niego? Czy mleko ma być ciepłe? Czy też to ugniatać? Będę niezmiernie wdzięczna za pomoc bo dla mnie to już chyba ostatnia deska ratunku na moje bardzo silne i częste ataki paniki.
Z powodu wyczerpania świeżego materiału przyrządziłem raz jeszcze ok 700ml z tego samego. Łącznie wypiłem prawie 1,5 litra tej "ambrozji". Za wielki sukces uznaję, że nie zwróciłem płynu. O dziwo smak już tak nie przeszkadzał. Co do efektów, no cóż raczej zawód. Mogę powiedzieć, że po wszystkim co wypiłem udało się poczuć ledwie zarys profilu działania tej rośliny, o mocy porównywalnej do wypicia połowy puszki piwa.
Mam dylemat czy wywalić prawie 400 zł i dać szansę większym dawkom, czy dać sobie spokój, bo jeśli nie czeka mnie nic więcej niż to co dotychczas, to ekonomicznie bardzo słabo.
Dodano akapity -- 909
Poszukaj pewnych i sprawdzonych odmian które sponiewierały ludzi je stosujących. Ja np zamówiłem jedną odmianę z Medżik Gardyn i poklepało, innym razem z tego samego sklepu inną odmianę, bo tej sprawdzonej już nie było w magazynie, i po 50 gramach odliczając fusy NIC praktycznie nie poczułem, bardziej wkręcając sobie że to niby faza. Innym razem zamówiłem mielony korzeń z innego sklepu to pół fazy przespałem tak się ujebałem, tracąc przytomność przy jedzeniu kolacji. Moim zdaniem wszystko zależy od odmiany........ale po kiego pić coś niedziałającego, tzn chodzi mi o producentów.
@VERBALHOLOGRAM o tym mówisz z Magic Garden?
https://www.magicznyogrod.pl/kava_kava.html czek dys.
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
@IGotHigh909
https://www.plantago-sklep.pl/kava-kava.html
w sumie to tu oficjalnie wstawię. Ten korzeń jest kozak żaden kot w worku.
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/b/b900066e-3a83-4f75-a352-037566040652/LwcHmo%20%281%29.jpeg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250726%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250726T074001Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=b7fd25dac00d670e81b373c7b1308981d0f7836e9ab78ef5cac389cbe71215ce)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zdzojntempolak.png)
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/eudrugs-markets-key-insights_0.jpg)
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/narkotestypolicja_0.jpg)
Leki na ADHD i medyczna marihuana a testy drogowe. Czy testy rozpoznają źródło substancji?
Czy zażycie niektórych leków może skutkować oskarżeniem o prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków? Zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich, Stanisław Trociuk, zwrócił się do Komendanta Głównego Policji z pytaniem, czy używane przez funkcjonariuszy testy narkotykowe potrafią rozróżnić substancje aktywne od leczniczych. Odpowiedź Policji nie rozwiewa wszystkich wątpliwości – zwłaszcza w kontekście leczenia ADHD czy terapii z wykorzystaniem medycznej marihuany.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cocainehq720.jpg)
Zniknęło 400 kg kokainy. Policjanci objęci śledztwem
Biura dwóch policjantów z Biura ds. Zwalczania Przestępczości Narkotykowej we francuskim Nanterre oraz ich domy zostały przeszukane przez IGPN (Wydział Wewnętrzny Inspektoratu Policji) w związku ze sprawą „Trident”. Chodzi o zaginięcie blisko pół tony kokainy. Według informacji „Le Parisien”, przeszukania przeprowadzono w biurach dwóch policjantów z wydziału antynarkotykowego oraz w ich domach. Zarekwirowano także ich tablety i komputery.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/egipt.jpg)
Alkohol miał swój udział w powstaniu złożonych hierarchicznych społeczeństw
Alkohol towarzyszy nam od tysiącleci. Używały go wszystkie wielkie cywilizacje. Znali go Majowie, Egipcjanie, Babilończycy, Grecy, Chińczycy czy Inkowie. Odgrywał ważną rolę w ceremoniach religijnych, wciąż jest ważnym elementem spotkań towarzyskich. Był środkiem płatniczym, służył wzmacnianiu i podkreślaniu pozycji społecznej. W najstarszym znanym eposie literackim „Eposie o Gilgameszu” jednym z etapów ucywilizowania Enkidu – który symbolizuje tam dziką naturę, niewinoość i wolność – jest wypicie przezeń piwa.