Muszkatołowiec korzenny (Myristica fragrans) – metody podania, opisy działania, przepisy kulinarne
Więcej informacji: Gałka muszkatołowa w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 9 / 1 / 0
cześć
pytanie na szybko
zamierzam przyfazować z gałką, czy da się czymś zbić fazę w razie w ?
jak był taki temacik to sorki proszę o usunięcie pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 15 sierpnia 2022 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiono brzmienie tematu
Uwaga! Użytkownik krejzimartino69 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2532 / 602 / 0
Po galce łatwo zasnąć,więc to chyba najlepsze antidotum.Ewentualnie benzo można zjeść jak masz,uspokoi faze troszkę i wtedy już napewno zaśniesz jak będziesz chciał.
Uwaga! Użytkownik Atro nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 21 / 3 / 0
No więc ktoś odkrył sposób jak prędko dojść do siebie w trakcie lub po gałkowym haju?
Nie jestem pewien co do kofeiny na gałce i po gałce. Chyba w ogóle nic nie daje, a jak już to zabiera psychodele.
Przyda sie coś sprawdzonego, co pozwoli wytrzeźwieć. Ktoś coś?
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
1 dziennie i ryzyko drastycznie rośnie. Alarm: Polacy nic sobie z tego nie robią

Nawet niewielkie ilości alkoholu mogą istotnie zwiększać ryzyko raka jamy ustnej – wynika z badania opublikowanego w „BMJ Global Health”, które szczególnie alarmujące dane przynosi z Indii.

[img]
Podziemie narkotykowe w więzieniu, skorumpowani strażnicy. Prokuratura oskarża

Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko ośmiu osobom w związku ze zorganizowaniem w Zakładzie Karnym w Nowym Wiśniczu (Małopolska) narkotykowego podziemia. W odrębnym postępowaniu zarzuty ma kilkoro strażników więziennych. Śledztwo przeciwko funkcjonariuszom jest w toku.

[img]
Szokujące zatrzymania! Ksiądz i lekarz zamieszani w narkobiznes

Ponad 150 tysięcy tabletek i ampułek, fentanyl, morfina, fikcyjne recepty i miliony złotych poza systemem bankowym. Śledczy rozbili zorganizowaną grupę przestępczą działającą w całej Polsce, która przez lata dystrybuowała nielegalne leki i narkotyki z wykorzystaniem darknetu, kurierów i „słupów”. Wśród zatrzymanych są m.in. lekarz oraz duchowny.