PS - ile dni mają obecnie te roślinki i co to za odmiany? Zastanawiam się, kiedy Ci dojdą. W zeszłym sezonie miałem auto TrainWreck, który wyszedł z ziemi jakoś pod koniec czerwca. Producent deklarował 65 dni od kiełka do zbioru. Doszedł mi w połowie września, choć miał pewne perturbacje, które mogły wydłużyć kwitnienie - raz doniczka chyba została lekko podtopiona, a innym razem przewrócona przez sarnę i krzak leżał gdzieś w cieniu - jak go zastałem, to był niemiłosiernie powykręcany (szukał słońca) i oblazły go ślimaki.
Zakładając, że wykiełkowały Ci w połowie lipca, spodziewałbym się dojścia gdzieś pod koniec września, czyli w sumie nie tak źle.
Najlepszy moment na kiełkowanie automatów wg. mnie to połowa czerwca.
A to moje auto sztuki w tym sezonie : )
Są pewne dość charakterystyczne odmiany, ale dość pierwotne. Aktualnie genetyka tak się pomieszała, że nie ma zwyczajnie opcji.
Wykiełkowały +/- 15-18 lipca. Odmiana to +Speed, nie mam zdjęć, bo stoją jeszcze u kumpla, w czwartek mają przyjść doniczki, to wtedy je przesadzę. Kupiłem wszystkie produkty, które polecałeś oprócz tej mikoryzy, bo trochę wystrzelałem się z hajsu na minimalizację ryzyka w postaci przęseł drewnianych i stalowych, ale jeśli nie będzie za późno, to kupię tą mikoryzę, nawet z czystej ciekawości na połowę krzaków, by móc porównać różnicę. Mam w ziemi 9 auto white widow od początku czerwca i mają się tak jak na załączonych zdjęciach : )
PS. na puchach od biotabs rekomendowana ilość tabsów na 20l donice to 3szt. Jak wpierdole prawa o 4-5, to używanie biohumusa już odpuścić ?
BioTabs robi widocznie różne tabletki - nie pamiętam, dla jakich sprawdzałem dawkowanie. Jeśli producent sugeruje 3 sztuki, to walnij 3. Nie wiesz, ile pokarmu masz w ziemi (no chyba, że wiesz). Biohumus zawsze możesz kupić, bo to zajebisty, tani i uniwersalny nawóz na wzrost. Od czasu do czasu możesz im wlać trochę i na pewno nie przeszarżujesz. Myślę, że 3-4 razy na wegetacji możesz im go dać.
Osobiście nie prowadziłem nigdy porównania z / bez mikoryzy, ale to na pewno nie jest żaden zabobon : )
Jeśli nie masz kasy na coś z wyższej półki, zawsze możesz kupić jakąś tanią, uniwersalną.
Generalnie bardzo późno je wykiełkowałeś (te speed +), ale ciekawy jestem, co z tego wyrośnie. Kwitnienie będzie głównie we wrześniu. Z ciekawości - w PL mieszkasz, jeśli to nie sekret? Widzę, że centralnie przy domu te WW posadzone : D
PS - jak masz ochotę zerknąć na moje sztuki, to zapraszam tu post3629300.html#p3629300. Są tam 4 automaty i 2 sezony (na pewno rozróżnisz :)). Najbardziej z automatów rozrósł się auto Big Gelato - jest jebitny (3 fotka od końca w ostatnim poście)!
Mieszkam w okolicach Warszawy, a krzaki owszem, przy samej chacie : D do tej pory odkryte bo mieszkam na uboczu, ale dla bezpieczeństwa dziś kupiłem w obi kilka przęseł, dzięki którym głowa już wystarczająco spokojna :D a mikoryzę zamówiłem tą great white 118g, w opisie niby sugerują by sypac około 15g na krzak, więc starczy na kilka sztuk.
Odnośnik, który miał być zawarty za wyrazem zapraszam "TU" nie śmiga, więc nie mogę zobaczyć żadnych zdjątek :P
Great White to jeden z wiodących preparatów dla konopi. Dobry wybór.
Dla tych WW polecam spróbować podsypać popiołem - bardzo dobry nawóz właściwie gratis.
Raport: w Europie pojawiają się nowe narkotyki o większej sile działania
Marihuana a demencja. Nowe badanie przyniosło zaskakujące wyniki
Gang opioidowy rozbity. Cztery młode kobiety nie żyją, 17 zatrzymanych
Policja rozbiła grupę przestępczą handlującą opioidami w całej Polsce. Śledczy łączą jej działalność ze śmiercią co najmniej czterech młodych kobiet w Krakowie. W sprawie zatrzymano 17 osób, w tym lekarza anestezjologa, który wystawiał recepty za pieniądze.
Chcą zakazać reklam alkoholu w Polsce. Może to być też koniec dla promocji 12+12
Trwają zaawansowane prace nad zmianami w ustawie o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Wspólny projekt przygotowany przez Lewicę i Polskę 2050 zakłada całkowity zakaz reklamy alkoholu, a także zakaz jego promowania w sklepach. Co to oznacza?
Palacze wiedzą, że tytoń wywołuje raka, gorzej znają zagrożenia dla serca
Nowe badanie obejmujące ponad 240 tys. palaczy w 46 krajach wskazuje, że wciąż słabo rozumiemy szkody sercowo-naczyniowe wywołane przez tytoń, co rodzi pytania, czy dziesięciolecia ostrzeżeń zdrowotnych przynoszą skutek.
