11 czerwca 2022jezus_chytrus pisze: Uprzedzam, że wtedy wchodzi "słodko kwaśno" i można zaliczyć zgon (taki typowo alkoholowy).
Z bonia bucha przywaliłem po sporej dawce browarów efekt był taki że widziałem na telefonie 19 godzinę i się zastanawiałem czy to 19 rano czy 19 wieczorem. Nie potrafiłem słowa powiedzieć pomimo ,że bardzo chciałem, fatalne uczucie to było. Mimo wszystko doskonale pamiętam każdy szczegół.
Nie był to typowy zgon alkoholowy bo przy zgonie alkoholowym nie ma się tej świadomości i nie pamięta się.
Ale typowo alkoholowy też pamiętam , gdy piliśmy w garażu u kumpla i gdy wszedł blant to obudziłem się w domu , cały umorusany w ziemi i trawie jakiejś. Z opowieści wiem ,że ściągnąłem kilka buchów i bezwładnie poleciałem w tył, później mnie prowadzili do domu i im się przewracałem i miałem 100% zgona alkoholowego. A wypiłem jakieś 0,5l czystej co przy wadze 100kg nie jest niczym nadzwyczajnym.
Polecam relanium+ buszek
Polecam relanium+ buszek
To zdaje się wpływania na stan samego suszu anie na temakt miksów.
04 lipca 2022pietruszka12 pisze: Yerba + buszek idealne połączenie do wzmocnienia kreatywności. Przynajmnije na mnie tak działa
alko nie lubię łączyć z ziołem bo szybko robię się ospały i ogólnie taka faza mi nie podchodzi. Kiedyś złapałem mocnego bad tripa jak piłem i paliłem. Nie mogłem opanować myśli. Ale to dawno było, takie początki z ziołem.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/sejm9.jpg)
Depenalizacja marihuany w Polsce już wkrótce? „Projekt jest już gotowy”
Czy jeszcze w tym roku w Polsce marihuana zostanie zdepenalizowana? Jak dowiedział się reporter RMF FM, poselski projekt ustawy jest już gotowy. Teraz jego autorzy szukają poparcia w innych klubach parlamentarnych.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/narkotestypolicja_0.jpg)
Leki na ADHD i medyczna marihuana a testy drogowe. Czy testy rozpoznają źródło substancji?
Czy zażycie niektórych leków może skutkować oskarżeniem o prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków? Zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich, Stanisław Trociuk, zwrócił się do Komendanta Głównego Policji z pytaniem, czy używane przez funkcjonariuszy testy narkotykowe potrafią rozróżnić substancje aktywne od leczniczych. Odpowiedź Policji nie rozwiewa wszystkich wątpliwości – zwłaszcza w kontekście leczenia ADHD czy terapii z wykorzystaniem medycznej marihuany.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kidssmarthphoneaddiction.jpg)
Jest niebezpieczny jak alkohol i narkotyki. „Byliśmy zbyt zaślepieni”
Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego obchodzony jest 15 lipca. Z tej okazji Instytut Spraw Obywatelskich wystosował list otwarty do rodziców, w którym przestrzega przed zgubnym wpływem tego urządzenia na dobrostan najmłodszych. „Smartfon uzależnia tak jak alkohol, papierosy czy kokaina” – wskazuje ISO.