Co do dronów była sytuacja jakiś czas temu że dzieciaki na spocie w lesie jarały i dzięki dronowi ich zobaczyli.
Policja w Polsce normalnie ich używa do lokalizowania upraw,wystarczy poszukać parę minut by się o tym przekonać.
Myślałem nad wkopaniem donic,ktoś próbował i podzieli się wiedzą?
A ta odmiana niesamowita - w ogóle na wegu nie przypomina konopi. Ciekawe, jak ją wyhodowano. Ale mimo to przyciąga uwagę.
Strain huntersi to pewnie bezrobotni, albo pracujący gdzieś pół etatu na czarno. Poza tym zawsze mogą pracować w tygodniu, a szukać w weekendy. Jest cała masa naiwnych, początkujących growerów (ja sam taki byłem), którzy posadzą w pierwszym lepszym miejscu na tzw. farta i tak się to kończy. Prześledziłem ostatnio kilka zajebistych relacji na innych forach i dosłownie każda miała smutny finał.
Mi ubyło nieco miejsca na moim, ale pojawiły się nowe możliwości. Nieco ryzykowne, ale na 100% nikt latem tam nie wejdzie. Jeszcze nie wiem, czy skorzystam. Póki co jeszcze pestek nie kupiłem - kończę pisać i wybiorę z 6 automatów i 2 sezony.
A potrenowane auto są tak nie rzucające się, że wtopią się w tło, pośród chwastów.
Ktoś musiałby wiedzieć czego szuka, żeby znaleźć.
Też sporo poczytałem inne forum w wolnym czasie i to co ludzie odwalają to proszenie się o przypal.
Walenie kilkunastu roślin obok siebie, to dla mnie jakiś kosmos.
Ja bym nie wkopywał na bagnistym terenie, tylko raczej odwrotnie - kombinowałbym z jakąś platformą.
10 maja 2022cancelotti pisze: to co ludzie odwalają to proszenie się o przypal. Walenie kilkunastu roślin obok siebie, to dla mnie jakiś kosmos.
Dokładnie - ja sprzątam na sam koniec spot nie tylko dlatego, żeby nie śmiecić, ale dla zdrowia psychicznego. Po sezonie to wszystko rzuca się w oczy. Nawet bryły ziemi z kikutem po ścięciu są rozbijane, a kikuty lądują w zaroślach. Don't shit where you eat.
No bo jak bardzo można być ignorantem,by nie wpaść na pomysł że może te butle po biohumusie i ziemii ogrodniczej 15m od spota trochę nienaturalnie wyglądają?
Przy poszukiwaniu spota w tamtym sezonie natknąłem się na rozjebany w okolicy styropian,matoł ziemię z styropianem zmieszał bo szkoda mu na perlit było najwyraźniej,natomiast resztki tego syfu rozjebał po okolicy...
Dołki oczywiście pozostawione tak jak wyglądały po ścince
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/6/63d3fa7f-4d92-4d2f-b3e3-82e5a31f65fb/csi.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250930%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250930T190202Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=a0881e32755628897c08b2d8fc004eba73ffa9e6136c0ab1823d4a00c5a6cee4)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/otwarcie-punktow-sprzedazy-marihuany-1038x1038.png)
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/eudrugs-markets-key-insights_0.jpg)
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cannabis-asthma.jpg)
Palenie marihuany może drastycznie zwiększać ryzyko astmy. Pojawiły się nowe dowody
Legalna dostępność marihuany to kwestia, o którą w naszym kraju stale się spieramy. Ma zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Ostatnio pojawił się jednak nowy argument: okazuje się, że palenie marihuany może drastycznie zwiększać szansę zachorowania na astmę. Dlaczego tak się dzieje?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/portadas-marian39-768x440.png)
Medyczna marihuana w Bundeslidze: Union Berlin przełamuje tabu
Piłka nożna to nie tylko bramki, transfery i wielkie emocje. To również przestrzeń, w której odzwierciedlają się społeczne zmiany, nastroje i debaty. Decyzja Unionu Berlin pokazuje, że stadion może stać się miejscem znacznie szerszej dyskusji – o zdrowiu i przełamywaniu tabu. Berliński klub jako pierwszy w historii Bundesligi związał się z marką medycznej marihuany.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/ministerio_de_interior_de_espana.jpg)
Hiszpańska policja rozbiła komórkę kartelu. "To była twierdza marihuany"
W ostatnich latach Hiszpania stała się jednym z głównych punktów tranzytowych narkotyków do Europy. Jej strategiczne położenie na Półwyspie Iberyjskim — z długą linią brzegową, portami o ogromnym znaczeniu handlowym i Cieśniną Gibraltarską, przez którą prowadzi kluczowy szlak między Afryką a Europą — sprawia, że kraj ten jest szczególnie narażony na działalność międzynarodowych mafii narkotykowych. Najnowszym tego dowodem jest rozbicie w Walencji komórki tzw. Bałkańskiego Kartelu, jednej z najaktywniejszych organizacji przestępczych Europy Wschodniej.