Na ten moment myślałem o:
- heimia salicifolia
- coleus blumei
- sceletium
- piołun
- jakiś tytoń
- salvia divinorum
- belladonna
- mandragora
23 października 2020Dualizm22 pisze: CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ? DOPAL TO CO ZOSTAŁO W BUTELCE.
Dodaj Pokrzyk wilcza jagoda, barszcz Sosnowskiego, Wilce i cykutę.
"Rutyna to rzecz zgubna "
Teraz będzie trochę ciekawiej bo mieszkam obecnie w klimacie tropikalnych lasów deszczowych i znów mam lokum z dużym eksteriorem. Warunki przyrodnicze ciekawe, kilka fajnych roślin występuje tu naturalnie. Sporo takich które niemożliwe wyhodować w Polsce pewnie będzie się tu czuło bardzo dobrze także potencjał jest. Podrzucajcie pomysły proszę. Im bardziej obskurnie tym lepiej
Jedyny mankament jest taki, że większość terenu jest mocno zacieniona. Nasłoneczniony obszar mocno ograniczony.
Moja potencjalna lista roślinek które będę szukał póki co skromna:
- yerba mate
- kola
- awokado
- coleus (one rosną tutaj pięknie, inaczej niż w Polsce. Jeszcze nie testowałem ale wydaje mi się, że jeśli on naprawdę działa to tylko taki, rosnący pod równikowym słońcem)
- heimia
- salvia
- Kava Kava
- khat
- Kratom
No i marzy mi się znaleźć gdzieś legitne pestki krasnodrzewu. Tak dla ozdoby oczywiście.
23 października 2020Dualizm22 pisze: CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ? DOPAL TO CO ZOSTAŁO W BUTELCE.
Ostre papryczki też wporzo są. I mandarynki.
Gdzie koczujesz?
Podziel się posiłkiem, chamie
16 października 2023Stteetart pisze: "mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
https://www.youtube.com/watch?v=jl9_mWvCmi
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Są narkotyki, których zażycie prowadzi do przestępstwa częściej, niż innych. Wyniki badania
Nowe badanie opublikowane w „Journal of Psychopharmacology” pokazuje wpływ substancji psychoaktywnych na zachowania przestępcze. Okazuje się, że zażywanie niektórych środków wiąże się z niższym ryzykiem zatrzymań, zaś inne wykazują silne związki z różnymi kategoriami przestępstw.
Mentzen radzi młodym, by pili alkohol i palili. "Nie piją (...), nie ma z tego dzieci"
Zdaniem Sławomira Mentzena młodzi ludzie powinni robić tylko trzy rzeczy: uczyć się, pracować i... pić alkohol. Swoimi przemyśleniami prezes Nowej Nadziei i lider Konfederacji podzielił się w środę, 20 maja, podczas spotkania z mieszkańcami Świebodzina.
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia
Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.
