Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
Wracam do ukochanej K lecz tym razem mam zamiar zapodawać IM. Generalnie tolerke mam, potwierdzone empirycznie, nawet jakieś cud miód sorty, dają khole po 300-400mg donosowo (ofc nie na raz heh). No nie powiem że to mało, ale do rzeczy. Na początek planowałem spróbować 50mg, żeby zobaczyć jak szybko to wchodzi i się zapoznać na lajcie z tą metodą administracji. Mnóstwo filmików obejrzałem i poradników się naczytałem więc jest jakieś pojęcie, jednak dalej nie wiem który mięsień wybrać na początek, żeby ryzyko zjebania czegoś było minimalne + po tym testowym "zabiegu" jaka ilość k z moją tolerancją da pewnego k-hole? 100, 150, 200mg??
Pomóżcie astralne świry, wiem że wiecie i mam nadzieję, że powiecie heh
Czytałem, że były robione badania gdzie podanie pojedynczej dawki ketaminy likwidowało objawy depresji na długi czas.
Dlatego pytam jaka dawka ketaminy podana do nosa była by w tym wypadku pomocna i czy mogą wystąpić interakcje z baklofenem, który biorę już kilka lat. Obecnie w dawce 150mg/ dobę.
Biorę też moklar w dawce 600mg/d, ale moklobemid mogę na jakiś czas odstawić, niestety baklofenu nie dam rady
Jak faza zeszła udało się zasnąć i rano wstałem wyspany przed budzikiem. W nocy co jakiś czas budził silny wiatr, ale nie przeszkadzało to jakoś bardzo. Sny były ciekawe i realistyczne. Rano apetyt normalny i oprócz strupów wysmarkanych z nosa żadnych negatywnych oznak, pełna sprawność. Jeszcze tylko chwilami mi się wydaje, że czuję ten zapach prochu, ale może sobie wkręcam. Do tej pory myślałem, że LSD to mocny drug, ale po tym doświadczeniu zmieniam zdanie. Poza długim działaniem nawet przy dawkach 550ug leżąc na łóżku wiedziałem, że leżę na łóżku przez cały czas a tu było znacznie grubiej.
14 lutego 2022DrSkun pisze: Przeglądałem forum ale nie znalazłem w 100% satysfakcjonującej mnie odpowiedzi, więc pytam- na pierwszy kontakt z ketaminą lepiej przyjąć donosowo czy doustnie? Skłaniam się ku pierwszej opcji ale nie wiem jak to wygląda później z ewentualnym krwawieniem więc nie mogę się zdecydować
A co do krwawienia to mi jeszcze się nie zdarzyło,po sniffie gdy się załaduję przeważnie przepłukuję nos,chyba że celuję w khole to niezbyt mam jak
Podsumowując klama to według mnie jedyna sensowna opcja poza kłuciem się i.m.
Nic Ci nie bedzie tylko pamietaj pokruszyc krysztaly na drobny pyl bo inaczej bedzie bolalo i zle sie wchlonie
@Spinylobster ketamina ogolnie duzo wybacza ale ewidentnie przesadziles i Cie pokaralo , masz wgl wage czy sypales na oko ? Jako nowicjusz przedzial 50-100mg powinien byc ogarnialny to co opisujesz to gruby K-hole 150mg+
@DelicSajko ostatnio cos spadla mi ostrosc wizji (CEVy rozmyte , senne) , faza dalej trzyma rowno godzine i "buja" jak nalezy wiec te parametry bez zmian . Przestrzegam tolerancji i max 2 dorzutki w sesji , solo bez mixow . Miales tak kiedys i mozna cos z tym zrobic ?
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Od 2019 roku trwa złota era medycyny psychodelicznej
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
"Pamiątka" z Tajlandii. Portugalczyk wpadł na warszawskim lotnisku
24 kg marihuany miał w swojej walizce Portugalczyk, zatrzymany na lotnisku Chopina w Warszawie. W bagażu 22-latka, który przyleciał z Bangkoku w Tajlandii, znaleziono 42 paczki suszu, których wartość na czarnym rynku oszacowano na niemal 1,2 mln zł. Mężczyźnie grozi grzywna i od 3 do 20 lat więzienia.
Przemycali narkotyki z Hiszpanii w sklepach i automatach paczkowych. Rozpoczął się proces
Przed Sądem Okręgowym w Gdańsku rozpoczął się proces przeciwko trzem zatrzymanym i aresztowanym mężczyznom z Gdyni, Suszu i Bochni oskarżonym o przemyt narkotyków z Hiszpanii. Trafiały one do Polski za pośrednictwem firm kurierskich.
Kanada zebrała ponad 5,4 miliarda dolarów z podatków od sprzedaży legalnej marihuany
Od momentu legalizacji marihuany minęło siedem lat. Kanada podsumowuje zyski. Kwoty robią wrażenie, ale szczegółowe dane pokazują, że nie wszystko poszło zgodnie z planem. Rząd federalny zarobił mniej, niż zakładał. Z kolei wydatki na edukację okazały się znacznie niższe od obiecanych.
