Substancje z tej grupy, które w strukturze zawierają atom fluoru.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 89 / 53 / 0
5FSGT151.png
Nowy karacz, teraz jeszcze więcej kary w karze. Aż się zdziwiłem, że nie znalazłem ani słowa o tym wynalazku na forum.

IUPAC: 2,5-Dihydro-2-(1-methyl-1-phenylethyl)-5-(5-fluoropentyl)-1H-pyrido[4,3-b]indol-1-one
https://en.wikipedia.org/wiki/5F-CUMYL-PEGACLONE

Co tu dużo mówić, 5-fluorowany kolega SGT-151. Na dniach będę to testować w postaci żywicy (herbal resin) uraczonej tym fluorowym bydlakiem.

As wikipedia says (taaaaaaaaaa wiem wikipedia super zrodlo k... xd)
It appears to be more toxic than related compounds such as CUMYL-PEGACLONE, and has been linked to numerous serious adverse reactions, some fatal.[3]

No nic. Zobaczymy jak to bendzie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 26 / 3 / 0
i jak wrażenia?
Uwaga! Użytkownik psychedelic76 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Ulubiona muzyka uruchamia układ opioidowy mózgu

Słuchając ulubionej muzyki odczuwamy przyjemność, niejednokrotnie wiąże się to z przeżywaniem różnych emocji. Teraz, dzięki pracy naukowców z fińskiego Uniwersytetu w Turku dowiadujemy się, w jaki sposób muzyka na nas działa. Uczeni puszczali ochotnikom ich ulubioną muzykę, badając jednocześnie ich mózgi za pomocą pozytonowej tomografii emisyjnej (PET). Okazało się, że ulubione dźwięki aktywują układ opioidowy mózgu.

[img]
Szympansy biesiadują? Sfilmowano je, gdy dzieliły się owocami zawierającymi alkohol

Ludzie od dawna spożywają alkohol i od tysiącleci odgrywa on rolę we wzmacnianiu więzi społecznych. Nowe badania wskazują, że nasi najbliżsi krewni – szympansy – mogą wykorzystywać alkohol w podobnym celu. Po raz pierwszy udało się sfilmować szympansy, które dzielą się sfermentowanymi owocami, w których stwierdzono obecność alkoholu.

[img]
Nowa nadzieja dla pacjentów ze schizofrenią. Opracowano przełomowy lek inspirowany LSD

Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Davis stworzyli nową cząsteczkę o nazwie JRT, która może zrewolucjonizować leczenie schizofrenii i innych chorób mózgu. Lek działa podobnie do LSD, ale nie wywołuje halucynacji. Dodatkowo, wykazuje silniejsze działanie niż stosowana obecnie ketamina.