12 lipca 2021Xomackie pisze: Z neuroleptykami dziala tak samo nawet lepiej, stosuje Aripiprazol, pregabaline Olanzapine.
Neuroleptyki:
Małe dawki Amisulpiryd nawet lepsze działanie.
Małe dawki Sulpiryd bez wpływu na działanie.
Oczywiście najlepiej jak najdłuższy odstęp czasowy. Lek gromadzi się w organizmie i nadal działa nawet po upływie doby czy dwóch. Moim zdaniem potrzeba nawet do kilku miesięcy by całościowo zakończył swoje działanie w organizmie, to tak na marginesie.
A jak z mj, czy też psuje terapie. Bo w sumie nie jest tak inwazyjna dla ciała.
Dawno jej nie paliłem, i tak sobie leży ta medyczna mj i bym sobie ponownie zapalił.
Jak ostatnio paliłem raz na miesiąc. To następne parę dni czułem sie gorzej. To były ciężkie czasy, kiedy były szczyty zachorowań podczas epidemii. Mialem ogólnie na co dzień zły nastrój i stany lękowe, mj to pogłebiała.
Teraz od jakiegoś czasu czuje sie bardzo dobrze psychicznie jak nigdy i prawie nic mi nie dolega. Wiec zapalenie medycznej mj było by miłe i by nie pogłebiło złego stanu.
Tylko jakby wpłyneło na terapie fluoksetyny?
Puch ze skrzydeł nietoperza,
Język żmii, ogon szczura,
Żądło osy, mózg jaszczura,
Sępi pazur i psi ozór;
Aby czar był nie na pozór,
Lecz prawdziwy skutek wywarł,
Rzuć to w kocioł, gotuj wywar!
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Badanie ścieków 2025: Marihuana dominuje w europejskich miastach, kokaina i ketamina w górę
Badanie ścieków to dynamicznie rozwijająca się dziedzina nauki. Pozwala ona naukowcom bardzo dokładnie oszacować, jakie narkotyki i w jakich ilościach spożywają mieszkańcy. Najnowsze badanie z 2025 roku miało ogromną skalę. Badacze sprawdzili ścieki w około 115 miastach na terenie Europy.
Mama dilera przyszła na policję z marihuaną
Policjanci z Krakowa zatrzymali 16-latka, u którego znaleziono ponad 50 gramów marihuany. Chłopak przyznał się także do jej sprzedaży.
Sposób studentów na problemy psychiczne: melisa i marihuana
Aż 96 proc. studentów deklaruje, że stosuje przynajmniej jedną metodę samodzielnego radzenia sobie z problemami psychicznymi. Najczęściej wybierają aktywność fizyczną lub techniki relaksacyjne, ale część sięga także po preparaty roślinne, a nawet marihuanę – wynika z badań wrocławskich naukowców.