Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.
ODPOWIEDZ
Posty: 84 • Strona 9 z 9
  • 43 / 1 / 0
po jakich bym wolal nie wsiadać za kierownice to na pewno DXM i alko dwie
  • 151 / 8 / 0
Jeśli chodzi o alko, to jak już wsiądziesz to pojedziesz. Najgorzej wsiąść. To raz druga sprawa nie używamy hamulca przedniego.
W sumie to nie wiem z czym macie problem. Po 6, 7% piwkach idealnie się jeździ.
  • 1195 / 223 / 32
Jeśli chodzi o alko, to jak już wsiądziesz to pojedziesz. Najgorzej wsiąść.
https://youtu.be/xLaoBOZNnJw

edit Filmik pokazuje, jak trudno czasem po alko wsiąść na rower.
Kto pisze, ten pamięta! Pisząc dla NeuroGroove.info nie tylko nie zapomnisz swoich doświadczeń z substancjami odmieniającymi świadomość, ale również powierzysz je pamięci tysięcy czytelników. Wiesz, co to oznacza? Pisz!
  • 90 / 8 / 0
12 września 2021CyprianxD pisze:
po jakich bym wolal nie wsiadać za kierownice to na pewno DXM i alko dwie
Potwierdzam z tym DXM... Udało mi się co prawda zrobić trasę 60km, ale wyjebałem się jakieś kilkanaście razy. Nie polecam.
Ta chwila już ulatywała w powietrze... a ja tkwiłem na ziemi, patrząc, jak się oddala...
ODPOWIEDZ
Posty: 84 • Strona 9 z 9
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Coraz więcej zatruć dopalaczami wśród nieletnich. Rzeczniczka Praw Dziecka apeluje do MEN

Rzeczniczka Praw Dziecka Monika Horna-Cieślak ponownie zaapelowała do Ministerstwa Edukacji Narodowej o wzmocnienie edukacji o dopalaczach i substancjach psychoaktywnych w szkołach. Powodem są rosnące statystyki dotyczące zatruć dopalaczami wśród dzieci i młodzieży w Polsce. Według danych systemu SMIOD w 2024 roku odnotowano 557 interwencji medycznych związanych z podejrzeniem zatrucia nowymi substancjami psychoaktywnymi.

[img]
Prawie 60% rynku e-papierosów w Polsce to szara strefa

Prawie 60 proc. polskiego rynku e-papierosów funkcjonuje poza jakąkolwiek kontrolą państwa. Nowy raport Fraunhofer IIS pokazuje, że Polska jest jednym z europejskich liderów nielegalnego obrotu produktami do waporyzacji, a skala problemu może rosnąć jeszcze szybciej niż dotychczas.

[img]
Rzeczniczka praw dziecka apeluje o edukację w zakresie skutków dopalaczy

Rzeczniczka praw dziecka ponowiła swój ubiegłoroczny apel skierowany do Ministerstwa Edukacji Narodowej o podjęcie działań edukacyjno-informacyjnych na temat szkodliwości dopalaczy we wszystkich placówkach oświatowych. Problem jest powszechny, a obecny wśród dzieci i młodzieży trend sięgania po dopalacze nie maleje. Jak pokazują statystyki, z roku na rok jest coraz więcej przypadków zatruć spowodowanych sięganiem po substancje psychoaktywne.