Metadon to najprostszy chemicznie opioid – 6-(dimetyloamino)-4,4-difenyloheptan-3-on.
Więcej informacji: Metadon w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2510 • Strona 215 z 251
  • 3406 / 535 / 0
Jest takie coś jak metadon 2,5 % ?

Jestem aktualnie na detoksie 1 dzień w szpitalu i z mojej dawki 65ml 1% dostałem dziś rano ( bo się zapytałem piguły) ile tego jest a ona do mnie że 6 ml 2,5 % i to lewoskretnego, bo taki mi lekarka dała bo mam te zaparcia a mówi mi że lewoskrętny ma mniej uboków ale działa tak samo.

Czyli jakby to był 2,5% 6ml to otrzymałbym ok 15ml tego 1%, dodam że w ogóle nie był słodki i bezsmakowy.

Ocb ?
F̲O̲R̲M̲Y̲ ̲Ż̲Y̲C̲I̲A̲ ̲O̲P̲A̲R̲T̲E̲ ̲N̲A̲ ̲W̲Ę̲G̲L̲U̲.̲
  • 1 / / 0
04 czerwca 2021Jacek1209 pisze:
Dobra żółtodziób medatonu, mam pytanie , biorę czasem kodeinę jakieś 2-3 razy w tygodniu po 700mg+ , biorę również 11mg klonazepamu dziennie bo jestem uzależniony , chciałbym jutro zapodać metadon tak aby faza była bezpieczna i przyjemna , tak dla odmiany od kodeiny , ktoś może mi podpowiedzieć ile mietka zapodać i jaką drogą , pić czy iv. Oraz czy iv. Działa mocniej niż wypicie jeśli tak to jak bardzo mocnoej , dzięki i pozdro ps.prosze kulturalnie i rzeczowo bez krytyki, wiem że nie warto wypierdalać się z kody na mocniejsze więc nie trzeba mi pisać.
Cześć, jak się okazało piszę teraz pod wpisem mojego brata, piszę ku przestrodze, nie wiem, czy to ma sens...tutaj, ale postanowiłem napisać. Jacek kolejnego dnia tak jak napisał zażył metadon, nie wiem ile i jak, ale nie przeżył. Jacek brał klonazepam, antydepresanty, kodeinę i metadon, ten ostatni miał zażyć dla lepszej fazy - zmarł. Miał 27 lat, chciał przestać brać i zejść z klona, ale nie zdążył. Powodzenia wszystkim.
  • 325 / 50 / 0
@DexPL Dzięki, że mnie rozumiesz. Z początku pilnowałem się, ale ta partnerka namawiała mnie tyle razy do brania klonów, że w końcu zacząłem je brać, poznałem ludzi handlujących klonami, którzy tanio je sprzedawali i ani nie zdążyłem spostrzec gdy wpadłem w ciąg. Ja już od wiosny proszę o redukowanie metadonu, lecz program w Krakowie jest wybiórczy. Uczestników programu po 40 trzyma się kilka lat mimo, iż miewają czyste badania raz na 2 lata. Lekarz młodsze osoby bardzo chętnie wyrzuca po roku, nie chce zerować im metadonu jeśli nie będą mieć nonstop czystych badań. Nie dobieram speeda od lutego. Dziś się dowiedziałem, że mam jakieś pozytywne badanie. Czy to możliwe, że paląc tytoń z lufki z której ktoś sniffał amfetaminę mogło przejść mi do organizmu, z 3-4mg max i mimo wzmorzonego wysiłku (od 3 tygodni wróciłem na ćwiczenia siłowe) oraz nawadniania taka ilość mogła wyjść po 4 dniach w badaniach? Bo jeśli chodzi o benzo to dogadałem się z lekarzem, że co tydzień mam ćwiartkę tabletki odrzucać.

PS @RafalTomas88 Wyrazy współczucia prawie mój rówieśnik.
  • 917 / 235 / 0
Czy słyszał ktoś o zmniejszającej się tolerancji przy długotrwałym używaniu metadonu ? Jestem na 40ml 0.1% prawie dwa lata i zacząłem sam schodzić z dawki bo po 40 jestem mega śpiący i wyglądam jakbym przygrzał. Zacząłem pić 30 i jest dobrze. Dziwne to, bo koledzy z którymi zaczynałem program są już na 80 i nadal cisną lekarza o więcej. Zaznaczę że nie dobieram benzo ani nic innego, czasami zapale zioła.
  • 325 / 50 / 0
Znam ludzi, którzy biorą 100mg plus benzo przez kilka lat i odtruwają się z benzo by wejść na 120-130mg
  • 3120 / 1072 / 0
ja zeruję się z metadonu i towaru, bo program okazał się niewypałem, co opiszę szczegółowo potem. lekarz tnie niestety szybko i zaczął od dawki początkowej 30 ml (0,1%), gdzie na programie piłem 50 ml i pod koniec brałem większe ilości brązu. chcę w najgorszym wypadku zbić tolerancję i uwolnić się od kajdan poprzez odtrucie w szpitalu, w którym się również nasączałem. dziś dzień drugi i dawka 25 ml, więc pewnie druga noc będzie nieprzespana, bo czuję głody. więcej w tym temacie będę pisał we wątku o odtruciu od opiatów.
w razie potrzeby proszę kontaktować się ze mną przy pomocy PM-ek, przy poruszaniu tematów "drażliwych" proszę o używanie PrivNote lub o kontakt mailowy.

skrzynkaprzodownik@protonmail.com

with regards, przodownik
  • 4603 / 2217 / 1
Jak postępy? @przodownik
  • 3120 / 1072 / 0
obecnie na 15 ml metadonu (0,1 %) i jest ciężkawo, w dodatku praktycznie na sucho, codziennie o 5 ml póki co. jeszcze się nie wypisałem, ale jest to ciężkie odtrucie.

dzięki za zapytanie @DexPL, będę raportował w miarę na bieżąco.
w razie potrzeby proszę kontaktować się ze mną przy pomocy PM-ek, przy poruszaniu tematów "drażliwych" proszę o używanie PrivNote lub o kontakt mailowy.

skrzynkaprzodownik@protonmail.com

with regards, przodownik
  • 96 / 3 / 0
Witam, czy tylko mnie metadon po większych dawkach speeduje ? Moge wypic 100-120mg i czuje sie najnormalniej w świecie, ale gdy wezmne tylko te 200mg albo 240 ( moja dawka na programie to 120 wiec biore 2) i wtedy jestem taki naspidowany , kazdy z was tak ma ? Drugie pytanko to czy jesli mam 120, to moge coś do niego dodać, żeby poczuć się jak po chociaż 200 mietka ? Mietka pije normalnie w syropie 1ml/5mg.
Jeszcze mam takie spostrzeżenie, że mogw wziąc miec mietka np i do tego klona i nie mam skręta, ale jest za to druga strona medalu, np biore 3 dni z rzedu po 4x2mg klonowi wtedy jak biore te duze dawki mietka i nie odczuwam tego speeda wgl.Wiec pytanie, po jakims czasie od zjedzenie ostatniej dawki klonow(bo ja je zawsz biore po 8mg a nie po 2mg) moge wypić np 200mg, żeby mnie wytrzymało.
Ćpun wierzy w to, co mówi, tylko za minutę myśli już całkiem coś innego, bo osaczyło go pragnienie narkotyku, które wszystko niweczy. :strzykawka: :* :ziew:
  • 1501 / 93 / 2
Jak wejść na program?
action movie:gun:
ODPOWIEDZ
Posty: 2510 • Strona 215 z 251
Artykuły
Newsy
[img]
Psylocybina i medytacja w jednym badaniu klinicznym

USC uruchamia pierwszy w swojej historii kliniczny eksperyment z psylocybiną. Badanie finansowane przez agencję ARPA-H sprawdzi, czy ośmiotygodniowy trening uważności wzmacnia efekty terapii psylocybinowej u zdrowych dorosłych – i co to może oznaczać dla przyszłości psychiatrii.

[img]
ONZ alarmuje: rekordowa liczba osób zażywa narkotyki

Światowy Raport ONZ o narkotykach pokazuje, że konsumpcja narkotyków na świecie osiągnęła najwyższy poziom w historii dostępnych pomiarów. UNODC ostrzega, że coraz większym zagrożeniem stają się syntetyczne opioidy, w tym fentanyle i nitazeny, a liczba nowych substancji psychoaktywnych stale rośnie. Eksperci podkreślają, że rozwój rynku narkotykowego zwiększa ryzyko dla zdrowia publicznego i utrudnia skuteczne leczenie osób uzależnionych.

[img]
Po zjedzeniu tego grzyba zaczniesz widzieć „malutkich ludzi”. A nawet nie zawiera psychodelików

Wyobraź sobie, że po zjedzeniu dziko rosnącego grzyba nagle zaczynasz dostrzegać wokół siebie… miniaturowe postaci. To jednak nie wina znanych substancji psychodelicznych – przypadek Lanmaoa asiatica całkowicie przeczy chemicznej logice.