Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1956 • Strona 183 z 196
  • 16 / 2 / 0
11 maja 2021Astraldusz pisze:
Nazwa: Donky kong
Kolor: Pomarańczowe
Kształt: słynna twarz DK
Logo: D K rozdzielone na połówki
Gdzie kupione: Śląsk
Miało być MDA a w środku jakiś shit, Efekty tego specyfiku odpowiadały fecie gorszego sortu.
Ktos jeszcze jakies opinie o tych kolkach??
  • 2 / / 0
Nazwa: Punisher
Kolor: Różowy
Kształt: trójkąt z uciętymi rogami
Logo: Punisher z podziałką z tyłu
Gdzie: Podkarpacie

Ktoś zarzucał? Ponoć około 300mg. Pozdro z fartem.
  • 1 / / 0
Nazwa: philip plein
Kolor: kremowy
Kształt: sześciokątny
Logo: qp + czaszka
Gdzie: Kraków

Czy to fałszywe? Rozmiar jest bardzo mały (1cm x 0,9cm), a kształt logo nie jest zbyt wyraźny
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 1 / / 0
Opis
Nazwa: bitcoin
Kolor: beżowy?
Kształt: okrągły
Logo: Bitcoina
Gdzie kupione: Szczecin
Kiedy kupione: 03.2021
Sposób przyjęcia: oral
Opis działania: na początek brałem półtora, czas ładowania sie okolo 65min ale jak juz faza zaczeła wchodzic to zaczełem sie rozpływac i do tego bardzo fajna euforia :D brane był w plenerku, mysle ze w klubie robiły by robote lepsza :D szczena az tak bardzo nie latała ;p chodz mysle ze jak bym zjadł cała na raz to mogło by byc bardzo ciekawwie .ze spaniem miałem problemy chodz znajomi nie mieli :D na drugi dzien 0 zwały ppolecam :D!!
Ocena działania: 9/10
Dodatkowe komentarze: -
217621478_214152923954180_8533544025967769491_n.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 10 / 1 / 0
Nazwa: Punisher
Kolor: złote
Kształt: trojkat
Logo: Czacha
Gdzie kupione: szczecin

Podobno mają 300mg ktoś jadł?
  • 27 / 1 / 0
Ktoś sie spotkał może z zielonym tekashim? Na tyle 69 z przedziałką. Podobno 270 mg. Jak wrażenia? Dodam że woj.mazowieckie, pozdro.
  • 1 / / 0
31 stycznia 2020Nasciak pisze:
Nazwa: DHL
Kolor: Czerwony
Kształt: podłużny tir
Kupione: górny Śląsk
Kiedy: dzisiaj
Ktoś brak i się wypowie?
Mam te koła podobno 300mg MDMA.
Powie ktoś coś więcej...
  • 1 / / 0
Nazwa: Punisher
Kolor: żółty i pomarańczowy
Kształt: trojkat
Logo: czaszka
Gdzie kupione: Warszawa

Nazwa: Nintendo
Kolor: różowy
Kształt: trojkat
Logo:
Gdzie kupione: warszawa

ktoś ma jakieś info? bardziej na temat tych trójkątnych nintendo, bo po punisherach wiem czego się spodziewać 🥴
  • 1 / / 0
Nazwa: NASA
Kolor: Różowy
Kształt: różowy prostokąt z napisem NASA
Logo: NASA
Gdzie: Śląsk

Ktoś próbował ?
  • 10 / 1 / 0
25 lipca 2021z4b4w4 pisze:
Nazwa: Punisher
Kolor: żółty i pomarańczowy
Kształt: trojkat
Logo: czaszka
Bardzo przyjemne, wczoraj jadłem z 250mg mogą mieć
ODPOWIEDZ
Posty: 1956 • Strona 183 z 196
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści

W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.

[img]
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ

Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.

[img]
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia

Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.