Moim sposobem na wyraźne podbicie fazy jest intensywny wysiłek kardio (bieganie) tuż przed paleniem (a właściwie to wapowaniem). Endorfiny + kanna to mój ulubiony mix.
Z tym że nie koniecznie.
Kup sobie reagent test na cannabis i TLC.
https://www.protestkit.eu/pl/produkt/cannabis-pro-test/
https://www.protestkit.eu/pl/produkt/pr ... nabinoidy/
16 czerwca 2021Thesar pisze: Wzięłam ostatnio bakę z nowego źródła, z wyglądu i zapachu normalna, ale już po 1 buchu strasznie skoczył mi puls, łapały mnie jakieś dziwne przykurcze mięśni szyi, jeszcze miałam straszną suchość w ustach i pot po mnie spływał strugami normalnie jak po emce, ktoś ma pomysł w czym to mogło być maczane? Nigdy wcześniej tak nie miałam
Jeśli kiedyś miałaś zawroty głowy po ziole to proponuję podstawowe suple i relaksację jacobsona.
Akurat byłem po 150mg DXM, bo zrezygnowałem z zarzucania 900 po długiej przerwie (nigdy tyle nie jadłem, ale dawki posyłające mnie kiedyś na IV Plateau, np. 600, już na mnie nie działają, choć tolerka zerowa).
Pomyślałem, że to deksiwo trochę wzmocni biedasusz CBD, więc zmontowałem szybko bongo z butelki i lufki. Jakie było moje zaskoczenie, gdy "coś" poczułem! Normalnie mogę spalić gram tego suszu i nic nie poczuć. Skończyło się więc na spaleniu 3/4 tego grama, siedem lub osiem bong w ciągu pół godziny.
Nie mogłem w to uwierzyć, ale się spizgałem XD totalnie się wręcz rozpierdoliłem, to było nawet bardziej psychodeliczne, niż średniej jakości sativa z ulicy z deksem. DXM zawsze podbijał mi trawę 3-6x (za to np. alkoholu w ogóle), ale tym razem to był kosmos XD
Powiem Wam, że dobrze jest rzadko ćpać i rzadko jarać, bo i potem więcej przyjemności i więcej niespodzianek.
Uważajcie więc przy okazji na tego deksa, bo parę razy naprawdę mocny temat spowodował mi ataki padaczki (która przez ponad rok na trzeźwo się nigdy nie zdarzyła, więc teoretycznie jej "nie mam"). Normalnie takie ziółko to paliłem "hurtowo", zaś po deksie w ilości 300mg+ kończy się zawsze źle nawet po jednej lufce. Psychozy, urwany film i padaczka to zawsze gwarantowane.
Najlepoej to 1-2 piwka wychylic, ale grozi uzaleznieniem krzyżowym więc nie polecam
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marsz-wyzwolenia-konopi-w-warszawie-28-05-2022-r-.jpg)
Zróbmy przykrość „gangom ze Wschodu” i zalegalizujmy marihuanę (na dobry początek)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut_ekranu_z_2025-01-17_11-55-24.jpg)
„Wokół marihuany medycznej wciąż jest wiele stereotypów, a największą bolączką jest dezinformacja”
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/fent400.jpg)
USA: największe w historii aresztowania członków mafii fentanylowej
Władze federalne poinformowały we wtorek o skonfiskowaniu ponad 400 kilogramów fentanylu w największej w historii operacji Agencji ds. Zwalczania Narkotyków (DEA). Aresztowano 16 osób oraz zabezpieczono rekordową sumę gotówki liczoną w milionach dolarów, broń palną i pojazdy.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/10_lat_dla_producenta.jpg)
10 lat więzienia dla producenta metamfetaminy. Legnicki sąd wydał wyrok
Przestępstwa narkotykowe to coraz większy problem. W jednej z takich spraw zapadł właśnie wyrok. Sąd Okręgowy w Legnicy skazał na 10 lat więzienia 34-letniego Jakuba C., który na przemysłową skalę produkował metamfetaminę. Wytwórnia działała w garażu na terenie prywatnej posesji w Niemstowie pod Lubinem.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/krysztalowycamping_0.jpg)
Baner reklamujący sprzedaż mefedronu wisiał na płocie sopockiego kempingu
Na ogrodzeniu kempingu przy ul. Bitwy pod Płowcami w Sopocie zawisł baner z kodem QR, który po zeskanowaniu prowadził do strony oferującej sprzedaż mefedronu. To kolejny przypadek, po niedawnych doniesieniach z Gdańska, reklamowania sprzedaży narkotyków za pomocą umieszczanych w miejscach publicznych kodów QR.