- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Jest sens? Chodzi mi o jednoczesne przyjmowanie załóżmy sertraliny i alpry/klonazolamu (na tym lecę), ale można tu wpisać jakiekolwiek benzo i ssri. Wg. tabeli mixów małe ryzyko i brak synergii. Benzo nie przyćmi antydepresyjnego efektu?
Napiłem się dziurawca, który działa na mnie od 1 herbatki ze zwykłej torebki, ale nie mam porównania do zwykłych antydepresantów (afterglow po dysocjantach nie liczę), a na opakowaniu wyraźnie jest napisane, żeby nie mieszać z ssri.
Co myślicie?
?Are you dreaming?
I Never Asked For This
Wszystkie moje posty to fikcja literacka.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:
misspillz.blogspot.com
?Are you dreaming?
I Never Asked For This
Wszystkie moje posty to fikcja literacka.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:
misspillz.blogspot.com
Lepiej brać samo benzo i potem zrobić tak jak planowałem + ssri czy cały czas ssri + benzo, a jak się skończy to pregaba + ssri?
Ktoś coś?
[mention]misspill[/mention] ?
?Are you dreaming?
I Never Asked For This
Wszystkie moje posty to fikcja literacka.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:
misspillz.blogspot.com
"This body holding me, reminds me of my own mortality
Embrace this moment, remember
We are eternal
All this pain is an illusion"
po 3 tyg. i jeden dzień sie wyebiesz w benzo
ssri dziwny dodatek
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
„Król dopalaczy” poszukiwany listem gończym. NIEOFICJALNIE: Dawid B. przebywa na Zanzibarze
Dawid B., łódzki „król dopalaczy” jest poszukiwany listem gończym. Mimo prawomocnego wyroku z 2023 roku nie spędził ani jednego dnia w więzieniu. Jak udało się nieoficjalnie ustalić reporterce Radia Łódź, mężczyzna obecnie przebywa na Zanzibarze w Tanzanii.
Narkotyki schował w atrapie Biblii. Wpadł po policyjnym pościgu
W trakcie ucieczki uszkodził swój pojazd, a badania wykazały, że mógł być pod wpływem alkoholu i narkotyków. W jego aucie policjanci znaleźli atrapę stylizowaną na Biblię z ukrytymi narkotykami, w tym mefedronem i kokainą. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał już zarzuty.
Kawa dobrze wpływa na zdrowie psychiczne. W umiarkowanych ilościach
Po przeanalizowaniu danych dotyczących ponad 400 000 osób, naukowcy z Uniwersytetu Fudan doszli do wniosku, że picie umiarkowanych ilości kawy – dwóch lub trzech filiżanek dziennie – jest powiązane z mniejszym ryzykiem wystąpienia lęków i depresji. Ochronne działanie kawy było bardziej widoczne u mężczyzn niż u kobiet.
