08 maja 2021shaolix pisze: A walić, jednak zarzucę 250mg bombkę bez dodatkowego sniffa, bo jedyne co wciągałem nosem, to tabakę 12 lat temuJeszcze bym zmarnował towar, jak Bolec z "Chłopaki nie płaczą".
Powyżej pewnego pułapu szkoda tolerki, bo lepszej pizdy nie będzie a tylko większy sajgon w baniaku
Kilka lat temu jak jeszcze.ja miałem tolerke ok to sypalem sktuke na blat. Gniotlem na puder wrzucałem w rozłożona kartkę lub banknot i podciagalem sobie tak nawet kilkanaście godzin w małych dawkach.
Mmc się ładnie kumuluje, nie ma większych wahań
Jak dobrze pamiętam to kilka.osob też ten sposób sposób uskuteczniało.
Ale to stare czasy. Tyle kasy, przyjaźni i czasu co mi zmarnowal ten narkotyk to nic mi tak życia nie styralo.
Czy żałuję ? Chyba nie. Czy chciałbym przypomnieć sobie jak to było ? Na pewmo nie.
Kolejne kredyty i kombinowanie z L4? Teraz by mi było szkoda czasu.
08 maja 2021Inter trade 2 pisze:tez bym tyle dal na pierwszy raz to jest stosunkowo mala dawka08 maja 2021shaolix pisze: A walić, jednak zarzucę 250mg bombkę bez dodatkowego sniffa, bo jedyne co wciągałem nosem, to tabakę 12 lat temuJeszcze bym zmarnował towar, jak Bolec z "Chłopaki nie płaczą".
![]()
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
szkoda nosa na sniffy, któte zapychają kichawe po pierwszej narcie
Snifersa
Dziąsersa
Żoładersa
Najlepiej wsio na raz podczas zabawy... ( w odpowiednich dawkach )...
Za to...to lubię
Tak jak Mefistotelesa, którego droga podania jest "bogata", i działa za każdym razem.
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Zanieczyszczenie wody kokainą zmienia zachowanie łososi na wolności
Pod wpływem zawartej w ściekach kokainy, a zwłaszcza jej metabolitu, młode łososie atlantyckie pływają dalej i rozprzestrzeniają się na większą odległość – informuje pismo „Current Biology”.
Zasłonili alkohol na stacjach paliw. Testy zakończone, Orlen nie dołączył
Sposób prezentacji alkoholu w sklepach ma realny wpływ na sprzedaż - wnioski z pilotażu prowadzonego na przełomie stycznia i lutego na trzech stacjach benzynowych w Polsce są jednoznaczne. Do inicjatywy nie dołączył Orlen, który ma swoje stanowisko w tej sprawie. Podobnie jak sieć sklepów z alkoholem Duży Ben.
Cyfrowe klony ludzkiego umysłu. Naukowcy testują psychodeliki na wirtualnych mózgach
Wyobraź sobie, że lekarze mogą przetestować wysoce eksperymentalną terapię na Twoim mózgu, w ogóle nie podając Ci leku.
