Relacje z uprawy proszę zamieszczać tylko w tym dziale
ODPOWIEDZ
Posty: 30 • Strona 1 z 3
  • 61 / 3 / 0
Siemanko !
Zaczynam outa, na ten czas posiadam 5 dziewczynek, przesiedziały już swoje w kubeczku z woda i pora przemieścić je na papierek aby zaczerpnęły trochę powietrza. Posiadam ziemie uniwersalna pH 5,5-6,5 i hydro żel. Do tej ziemi z hydrożelem planuje dodać skorupek z jajka. Macie jeszcse jakieś sugestie ? Podeśle tez wam zdjęcia mojego growboxa partyzanckiego wraz z zdjęciami ziemi, doniczek i tego żelu :skret: :liść:
Blancior? Eee to nie klepie lepiej Bonio :-D
  • 61 / 3 / 0
30 marca 2021Akashi pisze:
Siemanko !
Zaczynam outa, na ten czas posiadam 5 dziewczynek, przesiedziały już swoje w kubeczku z woda i pora przemieścić je na papierek aby zaczerpnęły trochę powietrza. Posiadam ziemie uniwersalna pH 5,5-6,5 i hydro żel. Do tej ziemi z hydrożelem planuje dodać skorupek z jajka. Macie jeszcse jakieś sugestie ? Podeśle tez wam zdjęcia mojego growboxa partyzanckiego wraz z zdjęciami ziemi, doniczek i tego żelu :skret: :liść:

https://ibb.co/xMBvycy
https://ibb.co/6wnRfbV
https://ibb.co/XLCbTMn
https://ibb.co/PCTB6qH
https://ibb.co/HN5dFdV
Blancior? Eee to nie klepie lepiej Bonio :-D
  • 61 / 3 / 0
Zdjęcia podaje przez link, bo wyskakuje mi błąd HTTP gdy chce wstawić przez forum

https://ibb.co/xMBvycy
https://ibb.co/6wnRfbV
https://ibb.co/XLCbTMn
https://ibb.co/PCTB6qH
https://ibb.co/HN5dFdV

Mój growbox 1x0,5 m wyłożony folia aluminiowa z jednym wentylatorkiem od kompa i dwoma lampami led 45w 3900 lumenów/szt
Zdjęcia podaje

https://ibb.co/nbRLXrt
Blancior? Eee to nie klepie lepiej Bonio :-D
  • 12788 / 2475 / 0
Przyjrzyj się długoterminowej pogodzie i pomyśl, kiedy będzie stabilna temperatura ok 20 C.
Póki co cały kwiecień nie. Może się okazać, że 6 tygodniowe krzaki będziesz desantował na spot : )
  • 61 / 3 / 0
Dzień trzeci w doniczkach. https://ibb.co/jGF5QtC
Dziewczyny pięknie prężą się do góry, cieszy mnie to ze każda roślinka wyszła, a trzy z nich rosną jak na drożdżach ;) od lewej AK 482 auto
Dwie dolne donice super LSD xl, górne passion #1, w ziemi siedzą już 5 dni skórki od bananów oraz skorupki z jajek, myślałem żeby dodać popiolu trochę bądź nasikać do butelki i podlać lekko roślinki w celu uzupełnienia azotu, ma ktoś lepszy pomysł ? Chciałbym żeby moje rośliny miały jak najwiecej z naturki
Blancior? Eee to nie klepie lepiej Bonio :-D
  • 12788 / 2475 / 0
Jeśli chcesz dać Azotu na start, to końska kupa - ostatni dzwonek, żeby wkopać. Może być też kurze, ale ono jest mocniejsze i trzeba uważać z dawkowaniem (tak czytałem).

Patent z moczem sobie daruj. Jak masz sikać na spocie, to koło krzaka, żeby zwierzęta czuły ludzką obecność.
PS - kiedy zamierzasz przenosić? : )
  • 61 / 3 / 0
Myślałem żeby w połowie Maja przenieść na spota, jeżeli będzie zimno to wystawie na strych zaszklony i po kłopocie. Sądze ze po tych 5 tygodniach już sie nie zmieszczą w szafie. Co jeżeli nie dam azotu ? Odbje się to na roślince ?
Myśle ze dziewczyngi będą heavyweight jak posiedzą w warunkach kontrolowanych przez kilka tygodni. I potem aż do wrzesnia/października na oucie. :D
Blancior? Eee to nie klepie lepiej Bonio :-D
  • 12788 / 2475 / 0
Teraz absolutnie nie dawaj im żadnego Azotu (ani nawozów w ogóle). Dopiero od 12-14 dnia jakoś.
Jeśli wysadzisz do jałowej ziemi i nie dasz Azotu, to nie będą rosnąć. Jeśli wkopiesz na jakiejś łące, to Azot jest już w ziemi, ale nie w takiej ilości, by osiągnąć najlepsze rezultaty.
  • 61 / 3 / 0
Listki trącą na kolorze, w jednej roślince koncóweczki pożółkły co może być tego przyczyną ?
Blancior? Eee to nie klepie lepiej Bonio :-D
  • 12788 / 2475 / 0
Przydałaby się fotka. Jeśli ziemia ma prawidłowe pH, nie podlewasz za mocno / często, nie zacząłeś nawozić, to tak być nie powinno. Może lampa jest za nisko? Powodów może być wiele.
ODPOWIEDZ
Posty: 30 • Strona 1 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii

Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.

[img]
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski

Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.

[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.