Zauważyłem że nie tylko ja tak mam i mówie tu o osobach bez tolerancji na konopie.
Jeśli jednak wypije do Critical Cure CBD 10% THC 10% CBD tak ze 4-5 piw 7.2% to nie jestem taki poschizowany po paleniu tylko że to nie ma sensu na dłuższą mete.
Opiszcie swoje nieprzyjemne doświadczenia jeśli takie macie.
Powód: poprawka nazwy tematu /d5
Bo paranoi typu policja/spisek ani lęków żadnych nigdy nie miałem. Czasem natomiast łapią mnie jakieś przygnębiające myśli i rozkminy na mój własny temat. Analizowanie wszystkiego co robie, co mówie, jakieś wyrzuty sumienia itd. Ale nie wkręcam sobie nic ponadto bo wiem że to wszystko tylko dlatego że się upaliłem
A niektóre tego typu myśli, na dłuższą mete wychodzą nawet na plus bo pozwalają spojrzeć na coś z innej perspektywy i zmienić to.
23 października 2020Dualizm22 pisze: CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ? DOPAL TO CO ZOSTAŁO W BUTELCE.
14 marca 2021Termos789 pisze: Czasem natomiast łapią mnie jakieś przygnębiające myśli i rozkminy na mój własny temat. Analizowanie wszystkiego co robie, co mówie, jakieś wyrzuty sumienia itd.
Za mocno za często wiało
Zielono-brązowo-biało
Łatwo mogę sobie wkręcić a że to np. nie zakręciłem np. kurka od gazu i się ulatnia i chodze po kilkanaście razy sprawdzać.
Albo że ktoś zadzwonił po policje bo chodzę nonstop to sprawdzać
@ZX napisałem że jak wypije przed paleniem 4-5 piw 7.2% (na pusty żołądek oczywiście) to taki efekt jest znacznie zniwelowany.
Nie wiem z czego to wynika, czy z przerwy czy jakiegoś podświadomego nastawienia? Mam nadzieję, że schizy nie wrócą bo jeśli tak to już chyba będzie definitywny koniec mojej relacji z mj.
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok
Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę
Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii
Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.
