Pytanie chyba retoryczne.
żeby rozwiać wątpliwości i głupie pomysły, nie polecam w/w mixu mety z fetą i nawet jeśli osobiście nie doświadczyłem żadnej zawieszki, skrzywienia - tak w każdym innym przypadku szanse na uszkodzenie sobie głowy są zajebiście duże! nie mieszajcie mety z amfą, bo te stany nie są już chyba dla ludzi, tego sie nie da zapomnieć jak i meta sama w sobie działa falami - przez co łatwo można się przekorbić dorzucając amph. z głową!
27 grudnia 2020Metropolis pisze: Mocne są pewnie w chusteczkę, ale pytanie polega na tym: czy jeśli się pracuje, to można nawet w weekend sobie pozwolić?
Pytanie chyba retoryczne.
jeśli ktoś juz się tyka tej substancji to jednak warto nie zaczynać od vapo, bo to jest niestety taniec z diabłem.
Bywało czasami tak na piko że totalne zatwardzenie. Niby juz leciałeś bo coś już Cie wierci, a kończyło się na jakimś marnym bączku..
Patologiczna ochota na ruchanie więc jak szukasz z dziewczyną albo dziewczyną której posypiesz zwierzęcego dzikiego i instynktownego rżnięcia to się to sprawdzi.
Ewentualnie szukasz "perfekcyjnego" video conajmniej za długo.
Po czasie ogólnie jak ktoś cie dobrze zna to widzi że się zmieniłeś z wyglądu gadki i zachowań.
Ogólnie moje odczucie co do fazy po metamfetaminie to jest to pusty super mocny wystrzał z butów który potrafi być kłopotliwy bo za mocny i żadna siła nie zamknie ci japy i to już jest negatywne pobudzenie po drugie to nie znam niczego co ma tak podłe skutki zwała i jest stymulantem więc dragiem bardziej popularnym niż heroina ta akurat to juz ostatni przystanek. W lustro rano patrzysz dramat, ciężko ukryć że coś jest nie tak.Straciłeś przynajmniej 2l wody twoja skóra ma taki martwy odcień. Niewesoło.
Ciężki kanał bracie siostro. Gdyby jeszcze działanie było tego warte ale to jest
W głowie meksyk totalny, aż widać jak meth rozwala Cie, poobgryzane skórki wolniej się goją, śluzówka w nosie nwm czy jest jeszcze, zęby na szczęście jeszcze wszystkie, wieczne rozkojarzenie, zapisuje sb dosłownie wszystko na kartce, nawet wyniesienie śmieci, bo zapominam po 1 min, wygląd ok, jedynie wory pod oczami tłumaczone pracą przy kompie a tolerka taka, że już w sumie prawie normalnie jem i śpię ale dziennie idzie max 100/150mg meth, czasami rozdzielone na 2 razy + benzo 2/3mg
Teraz mam luźniejszy miesiąc to kolejna próba odstawienia meth i redukowania benzo... na całkowitą odstawkę się nie nastawiam ale żeby wytrzymać jak najdłużej i ograniczyć to wszystko ... a meth nie tykać całkowicie...
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/3/32f42e58-598d-476b-b15e-647046c6dbc6/aHR0cHM6Ly9wYnMudHdpbWcuY29tL21lZGlhL0dkNzY5WlRYd0FBcWFrNz9mb3JtYXQ9anBnJm5hbWU9bWVkaXVt.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250626%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250626T062802Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=1cd3af8698d7c3be02e4fa95e7507f29c56e6a8849259f7a103d1c342162a367)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/nowenarkogis.jpg)
Coraz więcej Polaków przedawkowuje nowe narkotyki. Raport GIS
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marsz-wyzwolenia-konopi-w-warszawie-28-05-2022-r-.jpg)
Zróbmy przykrość „gangom ze Wschodu” i zalegalizujmy marihuanę (na dobry początek)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/k-a092ct.jpg)
Jak służby rozbiły kokainowy szlak z Kostaryki do Europy?
Międzynarodowa operacja o kryptonimie „Purga-Calipso Guanacaste”, koordynowana w Europie przez Europol i prowadzona równolegle przez kostarykańską Policía de Control de Drogas, hiszpańską Guardia Civil oraz portugalską Polícia Judiciária, zlikwidowała szlak przerzutowy, którym od 2019 roku trafiały do Europy setki kilogramów kokainy ukrytej w mrożonym proszku juki i kontenerach z owocami.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/nzpsychedelicshroomz.jpg)
Psylocybina na depresję lekooporną. Nowa Zelandia stawia na psychodeliki
Nowa Zelandia dołącza do grona państw, które dopuszczają medyczne zastosowanie substancji psychodelicznych. Tamtejsze władze zezwoliły właśnie na stosowanie psylocybiny – psychoaktywnego związku obecnego w grzybach halucynogennych – w leczeniu depresji opornej na standardowe terapie.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/euda_2025.png)
EUDA 2025: Depenalizacja marihuany jako rekomendacja dla krajów UE
Analiza raportu „European Drug Report 2025 – Cannabis”.