Teraz masz jedynie wpływ na to jaki sens nadasz jej śmierci. Czy zrobisz z niej gwóźdź do swojej własnej trumny, czy się ogarniesz, będziesz wdzięczny losowi za te 7 lat bycia razem i spróbujesz przekuć je w coś pozytywnego.
19 stycznia 2021Pavcik pisze:
Najgorzej że tak w kurwę trudno jest się pozbierać. Bez kitu...
Super, że postanowiłeś wytrzeźwieć. Z mojego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że ważne jest znaleźć jakiegoś terapeutę/ terapeutkę, która pomoże ci przejść żałobę. Raczej nie szukałabym terapeuty uzależnień, terapii poznawczo - behawioralnej. W moim przypadku, lata uczęszczania na takie terapie w tym terapie uzależnień pomogło mi zdecydowanie mniej niż ostatnie 2 lata w terapii integracyjnej. Jakbyś potrzebował pogadać o przeżywaniu żałoby to pisz.
Musiały minąć długie lata abym doszedł do równowagi po śmierci Ojca, dzisiaj nie popełnił bym tego błędu i będę się cieszył jakby chociaż jedna osoba to przeczytała i wyciągnęła wnioski. To zabijanie i tłumienie uczuć alkoholem i narkotykami to jakbyś dziecku zatykał uszy aby chwilowo nie słyszało jak bluźnisz, ale ono dorośnie kiedyś i uszu już nie zatkasz....
Zgadzam się z @drmjp , pewne sprawy trzeba przeżyć na trzeźwo, inaczej demony będą wracały zawsze.
Raczej bałbym się przeżywać żałobę. Nie znam się lecz moim zdaniem trzeba celebrować żywych, a martwym już jest wszystko jedno. To tobie jest ciężko i źle, ich już i tak nie ma z nami. Są jednak inni, którzy nadal żyją i to na nich warto skupić swoją uwagę i przeżywać ich obecność.
Ból i cierpienie są naturalną częścią istnienia trzeba nauczyć się przepuszczać je przez siebie jak przez gazę, a nie tak by weszły i zostały. Wtedy ból nie rozsadza od środka.
Trzymaj się człowieku!
W szczególności dotyczy to nas osób uzależnionych z zaburzonymi emocjami. Osób, które przez nałóg zrobiły się bezradne i zależne.
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wzajemnie wszystkiego dobrego. 5!
Ja znam się na ludziach i mniemam ,że jesteś twardym Gościem, więc nie zmiękczaj tego charakteru dragami i alko.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/9/9a82c793-0b9a-4f0d-9733-d5dbe9258058/urfucked.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250722%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250722T010002Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=fe3f0a3ac6cc45d71f618e66a13e50fa85dbf346c27c8cb939634d991c4bb2be)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/new_york_weed.jpg)
Stan opublikował raport o spożyciu marihuany. Niemal 15 proc. nowojorczyków zażywa ją regularnie
Tylko 14,7 proc. dorosłych nowojorczyków regularnie spożywa konopie indyjskie – zgodnie z najnowszym raportem stanowego Departamentu Zdrowia. Najwyższy odsetek korzystających z marihuany w dowolnej formie występuje u osób w wieku 21-24 lat. Z raportu wynika ponadto, że większą tendencję do zażywania konopi mają osoby, które jednocześnie nadużywają innych używek.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/dominikamedmj.jpg)
Medyczna marihuana kolejnym krokiem rozwoju karaibskiej Dominiki?
Dominika to niewielka karaibska wyspa, często mylona ze względu na podobną nazwę z o innym, większym państwem – Republiką Dominikany. Niemniej jednak, w obszarze legislacji konopnej to właśnie Wspólnota Dominiki zdaje się wytyczać kierunek dla wielu okolicznych państw.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/narkotestypolicja_0.jpg)
Leki na ADHD i medyczna marihuana a testy drogowe. Czy testy rozpoznają źródło substancji?
Czy zażycie niektórych leków może skutkować oskarżeniem o prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków? Zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich, Stanisław Trociuk, zwrócił się do Komendanta Głównego Policji z pytaniem, czy używane przez funkcjonariuszy testy narkotykowe potrafią rozróżnić substancje aktywne od leczniczych. Odpowiedź Policji nie rozwiewa wszystkich wątpliwości – zwłaszcza w kontekście leczenia ADHD czy terapii z wykorzystaniem medycznej marihuany.