ODPOWIEDZ
Posty: 7575 • Strona 633 z 758
  • 1610 / 55 / 0
Sprawdziłem i jest jednak nawet drożej. Gdzie po takiej cenie znalazłeś??? Ale to jest takie zajebiste, przecież z jednego grama masz 7 grubych pizd
  • 5 / 1 / 0
Co uważacie na temat podawania kryształków PR? Osobiście lubię zarzucić najpierw doustnie 200mg, a kiedy zaczyna się chęć dorzutki, aplikuję kryształ ~150mg jak czopek, bez rozpuszczania. Wjeżdża 2x szybciej, delikatnie szczypie, kopie 2x mocniej i działa 2x krócej. Odkąd to odkryłem dorzucam zawsze w ten sposób i polecam, szybciej schodzi i można szybciej iść spać po zabawie.
  • 1052 / 149 / 0
Ja na pewno nie ladowalbym nic w krysztale bezpośrednio pr. Ewentualnie roztwór.
  • 159 / 30 / 0
13 stycznia 2021Fastriaxiar pisze:
przecież z jednego grama masz 7 grubych pizd
7 zwykłych, grubych dwie %-D
  • 1610 / 55 / 0
Z tym ze grube pizdy nie mają sensu xD Niby pizda większą ale dopaminy już chyba więcej mózg nie jest w stanie wytworzyć
  • 94 / 6 / 0
Mka działa nie tyle na dopaminę, co serotoninę.
A to, czy mają sens to już kwestia indywidualna %-D

Swoją drogą, ktoś z was robił głębszy research dot. tego artykułu?
https://www.drugabuse.gov/publications/ ... s-on-brain

Wysokie dawki MDMA 2 razy dziennie przez 4 dni co prawda nie są tym samym, co okazjonalne zarzucenie molly, ale pokazane na tej grafice różnice (zachowujące się nawet 7 lat po wzięciu M), wyglądają alarmująco.
  • 1610 / 55 / 0
Raczej na odwrót, działa na serotoninę, a na dopaminę przecież pośrednio. Jak masz więcej przyjemności z takiej grubej pizdy z halucynacjami to spoko może mój mózg nie jest w stanie tego zdzierżyć xd
  • 25 / 2 / 0
10 stycznia 2021TymekDymek pisze:
feta do MDMA? To żeście mnie zaskoczyli... Za czasu, kiedy tę kurwę amfetaminę przyjmowałem codziennie, zdarzyło mi się łączyć te substancje. Dosłownie za każdym razem (i nie tylko mi, towarzyszom również) ścierwo psuło emkę. Ja po pigułach wolę leżeć i się rozpływać, gnieść, całować, miziać i słuchać muzyki + przede wszystkim rozmawiać, a towarzystwo było raczej nastawione na taniec, ruszanie się i pogaduchy. I wszystko szło dobrze, aż do dorzucenia amfetaminy. Momentalnie całe ciepło, euforia i pluszowość MDMA uciekło i została durna stymulacja, podczas której leżeć w bezruchu i patrzeć się w sufit to najlepsze, co można robić. Znajomi tak samo, mówili, że czują tylko fetę i w pełni zabiła im klimat MDMA. Rozmawiałem o tym z innymi znajomymi, mówią, że mają tak samo... I teraz pytanie — czy to my jesteśmy wyjątkami, czy może kilka osób na forum tutaj?
Uwielbiam stan "pluszowaty". Ale tylko pixy tak działają. I zasypiam po nich bez problemu. Niestety, działa tylko po przerwie.. dzień po dniu nic nie czuję.. niezależnie ile wrzucam/dorzucam na drugi dzień, trzeci dzień nie działa... :( Trzeba odczekać. Kryształ nie daje tej euforii. Za to brak snu kilkanaście godzin gwarantowany
  • 119 / 14 / 0
no bo ema nie działa brana codziennie, co cię dziwi? a z tym kryształem albo placebo, albo nie dostajesz emy tylko coś innego, może jakis rck
Uwaga! Użytkownik politomax__ nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 389 / 28 / 0
Jeśli nie sprawdzał tego testami na obecność MDMA to może być wszystko ale strzelam na jakiś klefedron.
Uwaga! Użytkownik vzpe nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 7575 • Strona 633 z 758
Artykuły
Newsy
[img]
CBŚP rozbiło „rodzinny” gang przemytników narkotyków. 12 osób z zarzutami

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Krakowie, rozbili zorganizowaną grupę przestępczą podejrzaną o przemyt znacznych ilości narkotyków z Hiszpanii do Polski oraz ich dalszą dystrybucję. W wyniku skoordynowanej akcji przeprowadzonej na terenie województwa śląskiego i małopolskiego zatrzymano 11 osób, a łącznie zarzuty usłyszało 12 podejrzanych.

[img]
Przemycali dzieci przez granicę z Meksykiem. Podawano im narkotyki, by były spokojniejsze

33-letnia obywatelka Stanów Zjednoczonych Dianne Guadian przyznała się do udziału w siatce przemytniczej zajmującej się nielegalnym przewozem dzieci z Meksyku do USA. Według prokuratury dzieci były odurzane słodyczami zawierającymi THC, aby łatwiej przeprowadzić je przez granicę. Kobiecie grozi od pięciu do 15 lat pozbawienia wolności.

[img]
Nowy sposób rozprowadzania narkotyków w Berlinie. Rodzice muszą być szczególnie ostrożni

Policja w Berlinie wydała ostrzeżenie dotyczące nowego sposobu rozprowadzania narkotyków: kolorowe ulotki z danymi kontaktowymi dealerów wrzucane są bezpośrednio do skrzynek pocztowych razem z saszetką kokainy, haszyszu, ekstazy, marihuany lub innego narkotyku.