10 października 2020NegatywneWibracje pisze: najlepiej GBL, flirtujesz z dentystką gdy ona chichocze wiercąc ci w zębach, jest tak błogo, śmietankowe sado-maso, a później cię budzi bo zasnąłes przy plombowaniu.
zapisujesz się na następną wizytę na takiej piździe, że stoisz 30cm nad podłogą przy blacie recepcji.
Znak Jakości Hyperreal [H]
a później się budzisz z tej bani ze zlekka zrujnowanym życiem, ale to inna sprawa.
Stąd też jestem w trakcie nabijania postów w celu uzyskania dostępu do odpowiedniego podforum.
09 października 2020Mordarg pisze: równie dobrze możesz o 12 w piękny dzień przyebać koksu bo ten spacer o 12stej będzie dzięki temu piekniejszy
Autorowi pytania polecam alprazolam, a tak w ogóle to nie ma się czego bać - w dzisiejszych czasach dostajesz takie znieczulenie, że nie poczułbyś nic nawet gdyby wyrywali Ci pół szczęki. Nie ma czego się bać, serio.
Wbijasz, dostajesz znieczulenie, rozkminiasz różne rzeczy w głowie, a po godzinie pani / pan stomatolog mówi Ci, że już po wszystkim. Tyle - nic nie czuć.
Nie świadczę pomocy w załatwianiu substancji psychoaktywnych (legalnych bądź nie). Proszę, aby do mnie nie pisać w tej sprawie!
Jak stres to najlepsze będzie jakieś benzo, z łatwiej dostępnych pewnie kodeina, albo od biedy fenibut. GBL też się w sumie nada tylko jego ceny odkąd jest nielegalny są chore :P
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
Ministerstwo Rolnictwa alarmuje. Chodzi o nową akcyzę na alkohol
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wystąpiło do Ministerstwa Finansów o wycofanie planowanej podwyżki podatku akcyzowego na alkohol.
Naukowcy ostrzegają: „pożycza energię” kosztem nocnej regeneracji i napędza błędne koło
Kofeina wpływa na jakość nocnego wypoczynku i może skracać sen lub utrudniać zasypianie - wynika z badań. Jednak nawet przy pozornie prawidłowej długości snu może zmniejszać aktywność wolnofalową i przesuwać obraz EEG w stronę bardziej czuwającego mózgu – oceniła ekspert prof. Donata Kurpas.
ONZ alarmuje: rekordowa liczba osób zażywa narkotyki
Światowy Raport ONZ o narkotykach pokazuje, że konsumpcja narkotyków na świecie osiągnęła najwyższy poziom w historii dostępnych pomiarów. UNODC ostrzega, że coraz większym zagrożeniem stają się syntetyczne opioidy, w tym fentanyle i nitazeny, a liczba nowych substancji psychoaktywnych stale rośnie. Eksperci podkreślają, że rozwój rynku narkotykowego zwiększa ryzyko dla zdrowia publicznego i utrudnia skuteczne leczenie osób uzależnionych.
