I co masz na myśli przez ,,dawało mi sen po stymulantach"?
Edit
I jeszcze jedna fajna sprawa. W przeciwieństwie do kozłka lekarskiego oddziałuje pozytywnie na trawienie także robię często napar melisa+mięta jeśli coś zaszkodziło na układ pokarmowy.
"Rutyna to rzecz zgubna "
02 października 2020Retrowirus pisze: Zauważyłem że jesli się przesiedzi fazę uderzenia melisy, to później już kicha. Najlepiej wejść do łóżka jak się ładuje
Kup sobie elejek melisowy i kokosowy.
Kokosowego nalej 5ml a melisowego 5-6 kropel.
Jak wieczorem "przetrzymasz" ładowanie to jestes gość.
No chyba, że masz pojebana gospodarkę melatoninowa to moze być problem.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
Melisa jako jedna z nielicznych ,,leków ziołowych" lekko na mnie działa. Nigdy nie miałem uczucia żebym wypił jej za dużo, jakiś skutków ubocznych.
Do takiego zaparzacza w dzbanku ładuje od 30g (pudełko 30 torebek) do 50g i zalewam wodą o temperaturze 80 stopni Celsiusza.
Melisa parzona to ułamek działania skoncentrowanych olejków czy r-r alkoholowych
Melisa zerwana i zaparzona to coś całkiem innego niż kupowana w tytce w aptece.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
Badanie naukowe, które porządkuje temat kiełkowania konopi
Wolne Konopie: "Od lat powtarzamy jedno, że wiedza jest lepsza niż strach, a odpowiedzialność lepsza niż czarny rynek. Nasze hasła „Zmień dilera na farmera” i „Nie kupuj jej, tylko siej” nigdy nie były zwykłą prowokacją. Chodziło nam o zmianę myślenia i w wielu przypadkach ta zmiana naprawdę się dokonała. Uważamy, że jeśli ktoś interesuje się konopiami, powinien robić to świadomie, rozumiejąc podstawową biologię rośliny, procesy jej wzrostu i mechanizmy funkcjonowania, zamiast opierać się na mitach czy czarnorynkowych schematach."
Funkcjonariusze zagarnęli ponad 60 kg narkotyków
Ponad 60 kg narkotyków - marihuany, kokainy i haszyszu, a także przedmioty przypominające broń, amunicję i ponad 16 tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzowych, nie trafi na rynek. To efekt intensywnej pracy policjantów z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, których wspierali funkcjonariusze KAS i CBŚP. Śledztwo w sprawie wewnątrzwspólnotowego obrotu narkotykami nadzorowane jest przez Prokuraturę Okręgową w Rzeszowie. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych substancji to ponad 3 miliony złotych.
Endometrioza, opioidy i droga do macierzyństwa
Kamila mówi wprost, że gdyby nie terapia konopna, prawdopodobnie zdecydowałaby się na histerektomię (usunięcie macicy) jako ostateczne rozwiązanie. W jej ocenie poprawa jakości życia pozwoliła jej podjąć inne decyzje terapeutyczne i odzyskać nadzieję. Dziś uważa, że bez tej zmiany nie byłoby ciąży i nie byłoby Gabrysia.
