ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 1 / 1 / 0
Ostatni przeglądając tabelkę "NIE JESTEŚ DJ? NIE MIKSUJ!" w celu znalezienia ciekawych połączeń, natrafiłem na zieloną kropkę przy połączeniu opioidów z MDMA. Po chwili namysłu doszedłem do wniosku, że skoro jeden specyfik rozszerza źrenice a drugi zwęża, to może to połączenie utrzyma wizje w normie. Tak żeby przynajmniej dało się z telefonu korzystać.
Interesuje mnie:
1. Bezpieczeństwo tego połączenia
2. Efekty uboczne
3. Faza
4. Dawkowanie
5. Czy moja teoria w ogóle się kupy trzyma

PS.
Jestem tu nowy więc proszę o łagodne wypowiedzi.
  • 1388 / 503 / 0
MDMA często kończyłem kodeiną właśnie, a dwukrotnie właśnie brałem jednocześnie. Powinno być okej przy nie za wysokich dawkach - spróbuj do 120mg MDMA i 240mg kodeiny. Jednak nie jest to takie super połączenie i lepiej poczekać z kodeiną do około godziny odkąd poczujesz, że MDMA słabnie (co jednak nie rozwiązuje Twojego problemu).

Najlepiej to na MDMA nie korzystać z telefonu - substancji tej lepiej używać nie częściej niż co miesiąc (a najbezpieczniej 3 minimum), więc można sobie ogarnąć kilka godzin bycia offline.

Aha, no i najprawdopodobniej jeśli masz problemy z ostrością na MDMA, to nie pomoże xD
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Szympansy biesiadują? Sfilmowano je, gdy dzieliły się owocami zawierającymi alkohol

Ludzie od dawna spożywają alkohol i od tysiącleci odgrywa on rolę we wzmacnianiu więzi społecznych. Nowe badania wskazują, że nasi najbliżsi krewni – szympansy – mogą wykorzystywać alkohol w podobnym celu. Po raz pierwszy udało się sfilmować szympansy, które dzielą się sfermentowanymi owocami, w których stwierdzono obecność alkoholu.

[img]
Ulubiona muzyka uruchamia układ opioidowy mózgu

Słuchając ulubionej muzyki odczuwamy przyjemność, niejednokrotnie wiąże się to z przeżywaniem różnych emocji. Teraz, dzięki pracy naukowców z fińskiego Uniwersytetu w Turku dowiadujemy się, w jaki sposób muzyka na nas działa. Uczeni puszczali ochotnikom ich ulubioną muzykę, badając jednocześnie ich mózgi za pomocą pozytonowej tomografii emisyjnej (PET). Okazało się, że ulubione dźwięki aktywują układ opioidowy mózgu.

[img]
Kandydaci na prezydenta powinni zostać zbadani na obecność narkotyków?

Prezydenckie debaty rozgrzały jeszcze bardziej emocje związane z prezydenckim wyścigiem. W czasie trwającej walki o wyborcze poparcie coraz donośniejsze stają się głosy domagające się testów na alkohol i narkotyki od osób ubiegających się o prezydencką elekcję. Telewizja wPolsce24 postanowiła zwrócić się do wszystkich ubiegających się o urząd o poddanie się testowi na obecność narkotyków w organizmie.