Kiedyś na peaku koło godz 23 w deszczowy dzień miałem ogromną ochotę iść pobiegać, a ja biegam tylko jak mi autobus chce uciec :P
A co do odkurzania 2cb to mi też kolega odradzał bo doświadczył na własnej,
dlatego mając jego słowa na uwadze, połowę zjadłem, połowę wciągnąłęm, dla pewności :D
No nie warto, już nawet czysta mka chyba lepsza.
@KarmiKlasik Na mnie 2C-B właśnie dzialalo jak coś pomiędzy MDMA a psychodelikiem. Zazwyczaj to doświadczalem mega euforii i śmiałem się że wszystkiego,psychodeli nigdy dużo nie było. Ale brałem dawki 15-20mg.
Piękna faza, teraz z pytaniem takim. Chciałbym wyciągnąć możliwie jak najwięcej z twj substancji, jednocześnie nie urwać sobię filmu.
Po 25mg miałem zajebiste kolorki, falowanie no miodzio ale myśli mocno trzeżwe.
Uniósł bym 50mg ?
Choć tak przypomniałem sobie, że po drodzę jeszcze wypiłem browarka co mogło osłabić trip. A weszło mi w lesie, w drodzę na metę .. zakochałem się w tym
Po co od razu o 100% dawkę zwiększyć chcesz. Zarzuć sobie najpierw np. 35mg i zobacz jak na to zareagujesz
No i ofc żadnych benzo czy browarów
Czytałem właśnie o 2C-B ostatnio dużo i wielu użytkowników zgłaszało negatywne objawy i niefajną fazę właśnie gdzieś od dawek 35-40mg.
Pacjenci szukają ulgi w bólu. Jak zmienia się podejście do medycznej marihuany w Polsce
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
Sandomierz: Mężczyźnie grozi 10 lat więzienia za 60g liści konopi?
Policjanci z Sandomierza zatrzymali 42-latka, u którego znaleźli amfetaminę i marihuanę. Prawdziwe „znalezisko” czekało jednak w ogrodzie. W krzewie tui policja odkryła 60 gramów suszu. Sprawa jest poważna, mężczyźnie grozi 10 lat. Jest tylko jeden problem: zdjęcie policyjne pokazuje coś, co bardziej przypomina liście lub herbatę konopną niż marihuanę.
Marihuana a ciąża i płodność – badacze z UM Wrocław: „Nie ma bezpiecznej dawki”
Normalizacja marihuany w debacie publicznej idzie w parze z rosnącym przekonaniem, że to „naturalna” i mniej inwazyjna alternatywa dla farmakoterapii. Jednak najnowszy przegląd 64 badań przeprowadzony przez naukowców z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu pokazuje, że THC nie jest obojętne dla układu rozrodczego ani dla rozwijającego się płodu. Eksperci wskazują, że kannabinoidy wpływają na centralne mechanizmy płodności, a skutki ich działania mogą być długofalowe – także dla przyszłych pokoleń.
"Zielone kliniki" w Polsce do likwidacji. Chcą zmian przepisów ws. marihuany
Do Ministerstwa Zdrowia skierowano pismo z prośbą o niezbędne działania dotyczące zasad ordynacji produktów leczniczych z konopi innych niż włókniste. - Projektowane przepisy stanowią odpowiedź na obserwowany w praktyce proceder komercjalizacji procederu ordynacji produktów konopnych poprzez masowe powstawanie tzw. zielonych klinik - wskazał petytor.