z racji na ograniczone pole do działania z treningami.Do mikroboxów typu obudowa od kompa to bym się w ogóle nie pchał z automatem.
Przy małym boksie najlepszy fotoperiod który można treningiem tak rozprowadzić żeby topy miały dostęp do światła.
08 sierpnia 2020junkiexl pisze: Czyli jak ktoś zebrał 900gr suchego topa to mógł mieć około 1000 watt na oświetleniu
08 sierpnia 2020jezus_chytrus pisze: 50 g w obudowie od kompa jest chyba nierealne.
08 sierpnia 2020Kobyszcze pisze: Jest jeszcze wyspecjalizowany w automatach Fast Buds
@UltraViolence , co o nich powiesz ?
Nie świadczę pomocy w załatwianiu substancji psychoaktywnych (legalnych bądź nie). Proszę, aby do mnie nie pisać w tej sprawie!
I leków nie trzeba brac, chlorprotiksenów i innych shitów
09 sierpnia 2020rooney pisze: Ziółko to najlepszy lek czy na depresje czy nerwice lub bezsenność, psychotropy się chowają.Lecznictwo w Polsce powinno iść w strone medycznej. Ale większość polskich lekarzy traktuje ją nawet gorzej niż benzo i dla nich abstrakcją jest to przepisać.
![]()
samorząd zawodowy, i jak się na nim mścił po tym jak wygrał z tą sitwą w sądzie.
09 sierpnia 2020rooney pisze: Ziółko to najlepszy lek czy na depresje
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Marihuana negatywnie wpływa na płodność kobiet? Nowe badania kanadyjskich naukowców
To nie rzeżucha. Internauci drwią z ujawnionej „plantacji” marihuany
Policjanci z Komisariatu Policji w Dębnie (woj. zachodniopomorskie) pochwalili się w zlikwidowaniem małej plantacji konopi indyjskich, które zaczął hodować w swoim domu jeden z mieszkańców gminy. Hodowla składała się z siedmiu jeszcze bardzo malutkich sadzonek. Zdjęcia całej instalacji dębniccy policjanci udostępnili w sieci. W mig w sieci zaroiło się od prześmiewczych komentarzy, które porównywały łup policjantów do… rzeżuchy. Tak bowiem wyglądały sadzonki ustawione obok siebie na jednym ze zdjęć.
Alkohol ma zniknąć z pola widzenia? Jest petycja do resortu zdrowia
Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego (POPiHN) złożyła w Ministerstwie Zdrowia petycję, w której proponuje wprowadzenie jednolitych zasad tzw. sprzedaży bezwitrynowej alkoholu. To rozwiązanie nie polega na zakazie sprzedaży ani na ograniczaniu konkretnych kanałów dystrybucji. Chodzi o to, by alkohol nie był eksponowany wprost w przestrzeni zakupowej.
Czescy lekarze będą mogli przepisywać pacjentom grzyby halucynogenne
Mieszkańcy Czech cierpiący na depresję i inne choroby, na które nie pomagają tradycyjne metody leczenia, będą mogli korzystać z leczniczych grzybów halucynogennych już od przyszłego roku, informuje polski portal informacyjny TVP World.
