Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala
Ogolnie w lapy wpadlo mi 1.9g suszonych lysiczek meksykanskich (4 grzyby) i jeden z nich sie polamal. Ogolnie zauwazylem dzis ze na wszystkich nozkach jest jakis niebiesko, bialawy nalot. Myslalem ze to plesn ale ziomeczek mi powiedzial ze to normalne, nie wiem wole sie upewnic pytajac innych bo szkoda umrzec przy drugim grzybieniu w zyciu. Niby pachna normalnie, maja taki charakterystyczny zapach (ostatnie moje lysiczki rok temu pachnialy kadzidelkiemXD) ale i tak wole sie upewnic, dodam ze trzymam je w sloiku
Naruszony/przełamany grzyb tak właśnie reaguje.
Całkiem normalne zjawisko, smacznego
Nieraz duże ususzone grzyby mogą mieć sporą wagę, więc zjesz takich 5 i może Cię poczesać.
Zażyłeś, czy zażyjesz?
Powiesz więcej, a na pewno Ci odpowiem. A najlepiej, to je zważ.
Zależy od gatunku. Osobiście cubensis jem po 2-3 średniej wielkości grzyby. Jeśli były by wyjątkowo duże to 5 takich grzybów mogło by ważyć nawet ponad 7g. A dawki powyżej 5g dla większości ludzi dają bardzo mocny efekt. Warto jednak pamiętać, że cubensis nie zawierają więcej psylocybiny/psylocyny na gram od łysiczek lancetowatych które je się standardowo po 40-60, a wręcz zawierają jej mniej! Różnice w ilościach grzybów wynikają z tego że łysiczki lancetowate są bardzo małe, a cubensis są mniej więcej typowego dla grzybów wzrostu i jeden cubensis może spokojnie ważyć więcej niż 20 łysiczek lancetowatych!
Zachodzi tolerancja krzyżowa między psychodelikami. Aczkolwiek na grzyby jest taka mała tolerancja, że można brać je spokojnie przez 3 dni pod rząd i nie odczuć jej w przeciwieństwie do kwasu który ma bardzo dużą tolerancję. Osobiście dla pewności zrobiłbym na odwrót najpierw kwas kilka dni później grzyby. Ale jak weźmiesz grzyby i kilka dni później LSD to też myślę że tolerancja będzie minimalna. Gorzej jeśli chciałbyś brać lizergamidy co kilka dni, jako że związki są bardziej podobne do siebie zachodzi między nimi większą tolerancja krzyżowa.
Czy tylko sam sobie to wmawiam?
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/9/9e1db0a0-5c27-41b4-86c8-76c77fb68fa5/Screenshot_20231109_090212_Instagram.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250717%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250717T232102Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=c4fe675f49cc96f663fb40300b4ab0a64b8a7b7ec8d4b3fdafc97566c691e267)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/aptekadyzurna.jpg)
Rewolucja w receptach na opioidy przyniosła skutek? Przepisy miały uderzyć w receptomaty
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/dominikamedmj.jpg)
Medyczna marihuana kolejnym krokiem rozwoju karaibskiej Dominiki?
Dominika to niewielka karaibska wyspa, często mylona ze względu na podobną nazwę z o innym, większym państwem – Republiką Dominikany. Niemniej jednak, w obszarze legislacji konopnej to właśnie Wspólnota Dominiki zdaje się wytyczać kierunek dla wielu okolicznych państw.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/68447774_605.jpg)
Narkopandemia w Niemczech. Umiera coraz więcej młodych ludzi
Liczba zgonów spowodowanych zażywaniem narkotyków utrzymuje się w Niemczech na wysokim poziomie. W ubiegłym roku 2137 osób zmarło z powodu konsumpcji narkotyków. To o 90 niż rok wcześniej – przekazał Hendrik Streeck, pełnomocnik niemieckiego rządu ds. uzależnień i narkotyków.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mjheart2.jpg)
Używanie marihuany znacznie zwiększa ryzyko śmierci. „Byli młodzi i nie mieli wcześniejszych chorób
Regularne używanie marihuany może niemal podwoić ryzyko śmierci z powodu chorób sercowo-naczyniowych – wynika z najnowszej metaanalizy danych medycznych obejmujących blisko 200 milionów osób w wieku od 19 do 59 lat. Niepokoi fakt, że dotyczy ono również młodych osób, które do tej pory uważano za mniej narażone na takie zagrożenia.