Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 85 • Strona 8 z 9
  • 141 / 26 / 0
kawke uwielbiam, po futrowaniu zajebiscie wchodzi kawka, papierosek... :mniam: czasami nad ranem i jakies ciasteczko wjedzie zeby chociaz cos wszamac... :) chociaz nie kazdemu sluzy, lapy lataja wiec nie dla kazdego
Uwaga! Użytkownik MontBlanc9999 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 6 / 1 / 0
Hehehehe, kawka i papierosek po futrowaniu obowiązkowe :))))))
Uwaga! Użytkownik evemario nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 8103 / 914 / 0
Mi nie podchodziło.Dostawałem dodatkowo tachykardii.Lepiej już dorzucić więcej amph. :kreska:
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 1 / / 0
Jak w temacie ogólnie jak wygląda feta z kofeiną jakieś szczególne cechy dużego przejebania kofeiną szczególne cechy działania gdyż mam podejrzenie że coś co dostaję to kofeina
  • 1544 / 198 / 0
amph + kofeina zdecydowanie odradzam , serce dostaje wpierdol i jest nieprzyjemna tachykardia która psuje faze.
  • 93 / 5 / 0
W Polsce większość sortów fety ma już ogromne ilości kofeiny w sobie, także odradzam nawet małe ilości kawy/energetyków, jest to dosyć niebezpieczne
  • 37 / 4 / 0
Dla mnie 100mg AMP + kawa ze szkolnego automatu daje na kilka h 20iq+
  • 3455 / 564 / 2
04 maja 2021Mikszu pisze:
W Polsce większość sortów fety ma już ogromne ilości kofeiny w sobie, także odradzam nawet małe ilości kawy/energetyków, jest to dosyć niebezpieczne
Tak to prawda, wolą dorzucić kofeinę niż zwiększać jej czystość, jest to bardzo opłacalne, a gimbusy i tak wszystko zjedzą.
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 7 / / 0
Witam jestem kofeinowcem od jakiegoś pół roku pije nałogowo kawę i zawsze robię mocna kawę bo jedna lyzeczka mnie tylko zdenerwuje na jeszcze więcej mam takie pytanko wypiłem mocna w chuj kawę co nie i wypiłem jeszcze dwa Energy drinki a jeszcze przed Energy drinkami zajebalem dwie dobre raje z krixu mam fetke co nie i kusi mnie bardzo a krix walilem koło 17 18 a Energy drinki piłem koło 21 i taka rozkmine mam czy moje serduszko może mi powiedzieć ze mam się pierdolic i ze odpocznie sobie na wieki wieków AMEN czy mógłbym na luzie sobie tą rajeczke zajebac? PS prosiłbym o szybką odpowiedź Pozdro z fartem
  • 176 / 11 / 0
Najgorszy mix według mnie. Kłucie w klatce piersiowej, mocne bicie serca, bardzo wysokie ciśnienie, ból głowy, a nawet ataki paniki.
ODPOWIEDZ
Posty: 85 • Strona 8 z 9
Artykuły
Newsy
[img]
ONZ alarmuje: rekordowa liczba osób zażywa narkotyki

Światowy Raport ONZ o narkotykach pokazuje, że konsumpcja narkotyków na świecie osiągnęła najwyższy poziom w historii dostępnych pomiarów. UNODC ostrzega, że coraz większym zagrożeniem stają się syntetyczne opioidy, w tym fentanyle i nitazeny, a liczba nowych substancji psychoaktywnych stale rośnie. Eksperci podkreślają, że rozwój rynku narkotykowego zwiększa ryzyko dla zdrowia publicznego i utrudnia skuteczne leczenie osób uzależnionych.

[img]
Nastolatki używające marihuany mają podwojone ryzyko poważnych zaburzeń psychicznych

Nastolatki używające marihuany mogą mieć w przyszłości aż dwukrotnie wyższe ryzyko rozwoju zaburzeń psychotycznych i choroby afektywnej dwubiegunowej - wynika z dużego badania opublikowanego w „JAMA Health Forum”.

[img]
Po zjedzeniu tego grzyba zaczniesz widzieć „malutkich ludzi”. A nawet nie zawiera psychodelików

Wyobraź sobie, że po zjedzeniu dziko rosnącego grzyba nagle zaczynasz dostrzegać wokół siebie… miniaturowe postaci. To jednak nie wina znanych substancji psychodelicznych – przypadek Lanmaoa asiatica całkowicie przeczy chemicznej logice.